סימניות

שודדי מקוונים

שמות חלופיים: Piraty מקוון

& nbsp;

משחק מקוון & nbsp; שודדי & ndash; העולם הנפלא הזה של נדודים רחוקים, הקרבות בים וביבשה, המרחבים העצומים של האוקיינוס ​​ותגליות מדהימות.

לשודדי משחק מקוונים יתאימו לכל מעבד מחשב במשרד Pentium IV 2GHz, כרטיס 128 MB גרפיקה, זיכרון RAM של 256 MB ושל 3.5 GB שטח פנוי בדיסק קשיח, כמו גם גישה לאינטרנט.

כדי שתוכל לשחק שודדי משחק מקוונים, להוריד תוכנה & ndash מיוחד; משחק לקוח, אשר לשמור על קשר עם שרת המשחק באינטרנט. הלקוח אינו דורש התקנה, פשוט לפתוח אותו ולהפעיל את שודדי. exe.

הרשם בnbsp משחק &; נראה שודדי מקוונים. & Nbsp; בדף הראשון שאתה יכול להיכנס באופן מיידי את המשחק אם המשחק הוא כבר חבר ברשת COD. אם לא - לחץ וlaquo; לרשום & raquo;, ולאחר מכן להזין את כתובת הדוא"ל של, חושב ולהיכנס כינוי לפרופיל המשחק, להיכנס לאותו המספר בתמונה. לאחר מכן, צור חשבון משחק: חושב והזן את המילה & ndash; התחבר כמו גם את הסיסמה שלך להיכנס למשחק (שם משתמש וסיסמא חייבת להיות זהה! ). וכמובן, אתה חייב לקרוא ולאשר את תנאי השירות. הכל על רישום & nbsp זה; שודדי הושלמו באינטרנט.

הנה איך לשחק את המשחק & nbsp; שודדי מקוונים. אך מעל לכל, אתה צריך להוריד את העדכון, כי המשחק הוא כל הזמן מתפתח, הופך להיות יותר מעניין ומרגש! כאשר העדכון יושלם, אתה יכול לבדוק את חדשות הפיראט ולקבל במשחק על ידי לחיצה על הכיתוב וlaquo; להתחיל את המשחק וraquo;.

נותר רק לבחור שרת משחק שבו אתה יהיה בשודדים מקוונים & nbsp; לשחק. זוהי פעולה חשובה מאוד. בשרת Lieberthal הרבה שחקנים טובים, מוצרים טובים בשוק, בריתות חזקות. כוח יש כבר מחולק. לשרת מתאים יותר לך אי מטמון, אתה תהיה על בסיס שווה עם טירונים האחרים ובמהירות לכבוש את תהילת הפיראט האימתנית. ואז אתה מנסה את הכוח וLieberthal.

אז, את כל הפרטים הטכניים המשעממים מאחורי, לבחור שרת משחק, להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך & nbsp; ואומץ להתחיל לשחק nbsp &; שודדי באינטרנט!

בתחילת משחק הגיבור שלך הוא בנמל. כן, אתה גם צריך לבחור תלול גיבור! יש מאחד לבחירת שני גברים דמויות, שתי נשים, כולן איכויות ההופעה ואישיות מכובדות, כולם גרים בערים שונות. אתה יכול לבחור את המראה, בגדים, גיבור התספורת, חושב על זה מהדהד ושם נורא, כיאה לפירט הגון.

רישום שודדי מקוון יגרום לך לקפטן אמיץ, סוחר ערמומי, חוקר סקרן ומגלה ארצות חדשות, וכמובן, הפיראט האימתני! המשחק לחשוף כשרונות והנטיות שלך לחלוטין, רוח רעננה של נדודים רחוקים לנשום באומץ אותך והומור טוב.

שודדי משחק המקוון אחת ולתמיד ינצחו קרבות ימיים לב גרנדיוזי מעורבים עשרות ספינות, תוך שימוש בשיטות שונות של לחימה. סחר ימי מאז קורטז הגדול לפתות עם הגיוון שלהם, מגוון רחב של מוצרים ומדינותיך. כמלח אמיתי, נשמתו (וכסף) שהשקעתם בספינה שלך, וזה יהיה הידיד נאמן שלך, ישא אותך לחופים רחוקים, על זה אתה odoleesh אויב ובמידת צורך, כדי לחסוך עוד ממוות. אל תשכחו, במסורת הימית העתיקה, לתת הספינה שם יפה, שיביא לך מזל.

שודדי משחק המקוון & ndash; אנציקלופדיה אמיתית היסטורית וגיאוגרפית של המאה השישה עשר, וכל הרפתקאות, המסעות ותגליות בזה אמיתי מדי. עצמו לגלות יבשת חדשה, לחדור את המסתורין של פירמידות & ndash המצריים; מה יכול להיות מפתה יותר?

אתה עובר מספר רב של משימות, משימות, ללמוד את החוכמה של כל המשחקים בהדרגה, ואז אתה תפתור את המשימה התמוהה למצוא אוצרות עתיקות, שחלקם יכולים להיות מועברות רק עם חברים-בעלי ברית.

יש משחק פורום ידידותי למשתמש ונוח צ'אט משחקים שבו אתה יכול לשוחח עם חברים יחד כדי לפתור קשה, אבל משימה מרגשת למצוא את כל התשובות על המשחק, ופשוט לבלות זמן בשיחה נעימה.

מזל טוב במשחק, מלח האמיץ!

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more