סימניות

סטורם פיראטים

שמות חלופיים: סטורם פיראטים

ו אווז פיראטים סערה & ndash; הוא משחק מרובה משתתפים מהנה, אשר פתוח לשחקני עולם שמלא ברומנטיקת ים. משחק פיראטים סערה , שבו אנשים מחכים לקרב מרגש בים העצום ורבים אירועים מעניינים אחרים. ו[ 1] קו סערת פיראטים אווז הוא דפדפן ואינו דורש הורדה וההתקנה של הלקוח.

לפני לשחק את משחק פיראטים הסערה באינטרנט, דרוש כדי לוודא עמידה בדרישות והפרמטרים של משחק המחשב. & Nbsp; פיראטים הסערה לשחק ברשת זה אפשרי, עם מחשב הפרמטרים הבא:

- מערכת הפעלה: Win Dows XP / Vista / שבע ,

- מעבד: 2. 0 GHz ,

- זיכרון: 512 Mb ,

- וידאו: 128 Mb ,

- חיבור לאינטרנט.

מפתח ל[ 1] לשחק פיראטים סערה , יש צורך שעבר רישום במשחק פיראטים סערה . הוא עשוי פשוט ככל האפשר וקל, אז קח כמה דקות. בסעיף באתר & nbsp; וlaquo; רישום פיראטים הסערה וraquo; , צריך להזין את הפרטים הבאים:

- שם משתמש & ndash; שם שישמש במשחק;

- סיסמא

כתובת -Electronic

- תאריך לידה;

- גם צריך לקרוא ולהסכים לתנאים של המשחק.

משחק מקוון פיראטים הסערה, שתומך גם ברישום דרך שכבר קיימת ברשת חברתית חשבונות פייסבוק. רישום זה פיראטים הסערה מקוון מסתיים ואתה יכול להתחיל את המשחק.

המשחק מתחיל עם קורס הכשרה, אשר מציג את התכונות של המשחק. בתחילה, השחקן מקבל ספינה ומשימה כדי להביס את ספינת האויב ומפלצות חלשות. במשחק להשמדת מפלצות וספינות אויב יוענק משאבים שונים, & nbsp; אבל בהתחלה, בהעדר ניסיון מספיק עם אויבים רציניים יותר טוב לא להסתבך. בתחילה, כדי להבין את התכונות הבסיסיות של המשחק, ויעזור להבין טיפים. ברגע שהמשחק הופך להיות ברור, אתה יכול ללכת בבטחה לנמל, שבו אתה תמיד יכול ללכת לבית המרזח, לשוחח עם חברים, ללמוד את החדשות האחרונות, לקנות או למכור מגוון רחב של מוצרים. הרווח זהב ומשאבים דרושים אחרים יכולים להיות משימות השלימו.

ו רצוי במשחק המקוון פיראטים הסערה & nbsp; ניתן באמצעות חמישה סוגים של ספינות: הספינה מתחילה, Brigantine, Brigantine הצבאי, פריגטה, & nbsp; פריגטה הגדולה. כל ספינה יכולה להיות מצוידת עם חפיסות שונות, keels, עוגנים ופרטים נוספים.

ספינת חיים יכולות מצוידת בארבעה סטים של כלים (6, 9,12,18 רובים), עם שלושה סוגים של פגזים (פלדה, ברזל, אבן), וארבע כיתות של צלצלים עם שלוש תת-מין (צלצל חנית, צלצל-טופר נושך ).

פיראטים סטורם & nbsp; לשחק קשה בלי כסף. המטבע העיקרי במשחק הוא זהב. עם זאת, אתה יכול לקנות כלי נשק, תחמושת ומצרכים שונים. & Nbsp; מטבעות משלימות הן יהלומים. אתה יכול לקנות אותם על ידי השקעה במשחק בכסף אמיתי, או להביא לשחקנים חדשים לשחק. אתה יכול להוציא אותם ממבריחים, החליף למוצרים בעלי ערך שונים. כל הזכויות וההרשאות קנו במושל, וניתן למצוא את כל מה שנוגע לספינה במספנה. במהלך המשחק אתה יכול ליצור טייסת של ספינות עם מאפיינים ופרמטרים אחרים לגמרי. ניתן גם להצטרף לגילדה שייתן כמה יתרונות, בין חברים נאמנים. גילדה מוגברת נותנת בונוסים לחבריה, יכול גם להיות מעורבת במלחמת שבט.

סה"כ & nbsp; 35 רמות זמינות לשחקן, בנוסף לפיתוח של התפתחות אישית היא גם גילדה.

ברמה הגבוהה ביותר במשחק עבדה משחק & ndash; שחקנים צריכים להילחם לא רק נגד שחקנים אחרים, אלא גם עם מפלצות NPC. & Nbsp; מפלצות יכולות גם להתאחד ולתקוף את כל חבורה, ולהתמודד לבד עימם לא תמיד קל. & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more