סימניות

חיות מחמד המפלגה

שמות חלופיים:
משחק

טוב לחיות מחמד מפלגה לקטנים. אם הילד שלך מעולם לא היה בבית או בעלי חיים קטנים שלא יכול להתחיל את החיות בשל אלרגיות או מחלה אחרת, אבל יש לי חבר ארבעת רגליים קטן הוא תמיד ממש אוהב את המשחק הזה - הפתרון המושלם שלך. עכשיו התינוק יהיה מסוגל לטפל בתינוק של בעלי חיים בהזנה לפתח אותה ושלהם. בנוסף המערכת כל הזמן מציעות לבצע משימות ומשימות מעניינות. השלמת מערכת משימות ייתן נקודות נוספות, בונוסים ועוד מגוון של מתנות ליצורים הקטנים שלך. חיות מחמד המפלגה באינטרנט - זה נפלא וסוג של מפתחי משחק Plinga לשחק. כאן תוכל גם לקבל בונוסים וביקור היומי שלה. לאחר חמישה ימים, אם אתה באופן קבוע כל יום, הלך למשחק, המערכת תגרום לך מתנת הפתעה, וכך בכל פעם! כדי להמחיש את מה שהוא על המשחק הזה את זה, אתה יכול לבדוק את זה על ידי לחיצה על כפתור «נסה את זה» בחלק התחתון של טופס ההרשמה.

לפני שאתה נאלץ להתמודד עם כל משחק מPlinga, אז ההרשמה המפלגה חיות מחמד תהיה מהירה מאוד. לייתר דיוק להירשם אתה לא צריך להתחיל את המשחק אתה יכול פשוט רק להיכנס למערכת PP תחת הנתונים שנרשמו בעבר שלה. אם בשבילך זה הוא ההיכרות הראשונה, להיות מוכן לעובדה שאתה צריך למלא טופס מיוחד. לשחקנים דוברי מובן יותר של משחק ממשק, זה יכול להיות מתורגם לרוסית, החלפת דגל אמריקאי בפינה הימנית העליונה של המסך (שהוא המסך את המשחק, לא את הדף של המשחק) לרוסית.

1. ממש באמצע של המסך את המשחק מולכם יוצג לטופס הרשמה. לחלופין, באפשרותך להיכנס לחשבון שלך בפייסבוק, אם לא - במשחק התיבה העליון הנקרא «דוא"ל» יצטרך לספק את כתובת דואר האלקטרוני שלך.

2. "סיסמא" קו תצטרך למלא הסיסמה הייחודית שלך כדי להיכנס לחשבון האישי שלך. ממליץ לך לבחור בסיסמא חזקה מספיק כדי לשחק את משחק חיות מחמד המפלגה הייתה בטוחה ואמינה.

3. בשלב הבא, המערכת מבקשת ממך להזין את שם משתמש בשדה המתאים. כך תוכל להתמודד עם הממשל וPlinga בזה ובמשחקים אחרים של פרויקט זה, שכן רישום פעם אחת, אתה יהיה להשתמש בחשבון שלך ולהיכנס למשחקים האחרים של מפתח זה.

4. כדי שתוכל להשלים את הרישום במערכת בהקדם האפשרי והחל לשחק חיות מחמד המפלגה תצטרך לקבל את תנאי הסכם המשתמש והכללים של המערכת. ניתן לעשות זאת על ידי הצבת ציפור בחזית של הקו "אני מסכים".

5. אם ברצונך לקבל הודעות דואר אלקטרוני עלון הדוא"ל רגיל מהממשל, לשים את ציפור בשורה הבאה: "אני רוצה להירשם ל" אם לא, אתה יכול להשאיר את התיבה ריקה.

6. לחץ על "הרשמה".

כפי שניתן לראות, המשחק הזה יכול לרתק את ילד הרבה זמן טוב, חוץ מזה ששיחק חיות מחמד מפלגה בחינם, ואתה לא צריך להתקין את כל רצועות נוספות.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more