סימניות

פרשת דרכים של העולמות

שמות חלופיים: Warcross

פעם אחת אומות העולם הפנטסטי רבו אחד עם השני והחלו מלחמה עקובה מדם. מכשפות רעות ריחפו קסם & ndash הרסניים; והעולם היה מחולק לחתיכות רבות. במשך מאות שנים אנשים, אלף, גמדים, אורקים והוביטים נמקו בחשכת תוהו ובוהו, אבל הם באו לעזרתה של קוסמים טובים. אז הייתה צומת דרכים של העולם & ndash; מקום שבו כל דמויות הפנטסיה יכולות לבוא לקרבות הוגנים לקבוע מי מהם הוא חזק יותר. & Nbsp;

משחק מקוון & nbsp; פרשת דרכים של העולמות & nbsp; מזמין אתכם לעולם המדהים של לוחמים אדירים, בעלי מלאכה מיומנים, סוחרים ערמומיים ואשפים חכמים.

משחק פרשת דרכים של העולמות מקוונים תוכלו להתענג גם המחשבים יומרניים ביותר. דרישות מינימום: מעבד יחיד 2.33 GHz, 256 MB זיכרון RAM, כרטיס מסך עם 128 מגה בייט של זיכרון גרפי.

הרשם במשחק & nbsp; פרשת דרכים של העולמות היא פשטות ובמהירות. ובlaquo; להיכנס למשחק וraquo; לחץ על & laquo; raquo רישום &;. אז אנחנו באים עם כניסה, הסיסמה שלך וליצור לציין עובדים את כתובת דואר אלקטרוני כדי לקבל המכתב עם קוד ההפעלה. כאשר אתה צריך להזין את השם של הדמות & ndash משחק; כינוי המציא את זה לטעמך. רק לבחור אחת מחמשת הגזעים, לאחר מכן ציינת המגדר, שם, יום ההולדת, עיר המדינה ושלך. בסופו של captcha-תמונת תווים שהוקלדה, לקרוא ולאשר את השלטון. אם אתה בא למשחק בהמלצה של מישהו & ndash; הזן את המידע בעמודה & laquo; מתייחס & raquo;. רישום זה & nbsp; פרשת דרכים של העולמות & nbsp; מעל לאחר ההפעלה להתחיל את המשחק.

אבל בואו נסתכל הראשון במירוצי משחק קרובים, אחרת לא נוכל לשחק את המשחק & nbsp; פרשת דרכים של העולמות & nbsp; באינטרנט, כמו גם, כפי שעושים אדונים המקומיים וגורואים. & Nbsp;

ראס בעולמות משחק Crossroads & nbsp; & Nbsp; באינטרנט & nbsp; רק חמש.

אנשים שונים כוח שגורם לניזק רב לאויב בעת תקיפה. האורקים הוענקו כרתים & ndash חזקים; היכולת להתמודד פעמים נזק וחצי יותר. גמדים שונים תגובה חזקה. גמדים הם מאוד זריזים, קל להתחמק האויב, ומזל הוביטים. לכל גזע נקודות חוזק שלו וחולשותיו, כמותה של המן & nbsp; ויחידות מילואים של חיים.

האיכויות הייחודיות של אופי המשחק נקראות המאמר, לאחר כל נצחון הם להגדיל & ndash; גיבור וlaquo; נשאב & raquo;. על הביטוי הפך פרמטרים השפעה גדולים: כוח ההשפעה, השפעת נשק, הגנה, וורד דודג ', מזל טוב קסם, קסם Crit, וורד ענה. פרשת דרכים של עולמות משחק המקוון אינה אפשרית ללא פילוס שיטתי את הדמות שלך, נתונים סטטיסטיים וההגדרות שלו. לכל גזע יש כמה תוכניות בסיסיות שהומצאו על ידי שאיבה ושחקנים רבים.

פילוס מתרחש במהלך הקרב עם צל, אימונים שלך - השותף, ועוד יותר & ndash; לוויה נאמן בגפרורים. ו, אתה יכול להזמין את חברתו של שחקן מיומן וללכת ליער הצפוף מאבק נורא עם מפלצות. לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; פרשת דרכים של העולמות היא להתחיל עם פילוס עד לרמה מסוימת. אם אתה מרגיש שאתה מלא של כוח & ndash גבורה; ללכת לזירה, שבו האתגר כל לוחמים אחרים צומת עולמות ולתת לך מזל! זכור כי אנשי לוחם חלשים לא יוכלו לפרוץ את גמד ההגנה נשאבת, דון ורמה עליונה חכמה הוא חיסון ליורק הנורא. & Nbsp;

משחק & nbsp; Warcross ישא אותך מעבר לגבולות של מציאות בעולם של הרפתקאות ואירועים מרגשים

פרשת דרכים של העולמות & nbsp; באינטרנט & nbsp; הרישום ייתן לך הזדמנות לעכב ולשחרר קיטור בזירה וירטואלית, כמו גם הערכה עצמית, התגברות על אחד על ידי יריבים אחד חזקים והזריזים. אתה תהיה מוקסם העולם הפנטסטי, כמו גם, בקרבות את זמנו הפנוי, הפך נפח מיומן, בעל חנות תושייה או קוסם חכם. הכסף שגויס באותו הזמן מאוד שימושי כדי לקנות שריון, נשק וחפצים קסומים. אפילו הטירון הירוק יכול, לאחר שעבד קשה במכרה פשוט לקנות שריון הגון וחרב. & Nbsp;

לשחק & nbsp; פרשת הדרכים של העולמות & nbsp; תהיה מעניינות מאוד, כי כאן אתה מחכה בקנה מידה גדולה נלחם 10 חיילים בכל צד, נועז סוחרים מחליק לך משחה ריפוי או שיקוי של פגיעות תקין בשדה הקרב, והרדיו אפילו עצמו ודי תלולים -dzhei ורב יותר מעניין ומרגש.

התחל על פרשת הדרכים של העולמות לשחק ואתה לא תצטער על הזמן שבילה, לקבל תשלום של רעננות ומצב רוח טובה.

 

פרשת דרכים של הרישום המקוון העולמות