סימניות

משכך כאבים

שמות חלופיים: משכך כאבים

משחק Painkiller - זה מחשב פלטפורמת משחק מדהים. המשחק הזה נוצר ושוחרר באוקטובר 2007 שכירות לשנה. משחק לקח מייד את המקום הראשון בכל דירוגים, מה שרק היה יכול להתקיים. המשחק הומצא ופותחו על ידי - אולפני Mindware. מעניין, חדש ומרגש - את זה הוא מושלם עבור כל אותם הגיימרים שבאמת מעריכים את ktotorye ז'אנר היורה. אנחנו לא תהיינה לספר את כל הסודות של Painkiller, זה יהיה טיפשי. אחרי הכל, כולם צריך להרגיש את מלוא העצמה של המשחק הזה עבור עצמך.

במשחק הזה שפיכות דמים כל הזמן, אז כמות עצומה של הרוגים. ובשל העובדה שיש לך הרבה ללכת עם קופחת מקלעים, אקדחים ורובים - נשק בPainkiller המשחק מבוצע ברמה הגבוהה ביותר. משחק זה מציג את כל שיכול לשחק ז'אנר מעולה ומרגש. אני חייב לומר כי ברמות Painkiller הם שונים לגמרי. מפתחים יצרו את כל זה על מנת שלא לפספס גיימר במשחק. לכל חובבי ז'אנר הפעולה, שוב, חשוב להפוך את המשחק ועשיר דינמי, צבעוני, ובו בזמן.

אז, לספר קצת על העלילה של המשחק ולהוסיף כמה עובדות מעניינות: הגיבור שאתה באמת, נדחה. הנח נזיפה ופחד קשה בכל האנשים נקיים לקח בליעל - היברידי של מלאך ושד, טוב ורע באדם אחד. הודות לקרבה בלתי רגילה שלה ואת המראה מסתורי, הגיבור הזה קיבל יתרונות חסרי תקדים, כי יש את הבחור הזה כמה יכולות על טבעיות מאשר מאוד הכעיסו "רשויות גבוהות יותר." מלאכים ילד רצון של גן העדן וגיהינום, למי שהוא, כבר הכניס לתוך משהו כמו כלא לאסירים מסוכנים. מאסר מחמיר מאוד זה חיזק את ההגנה. נשמר על ידי כלב בעל שלושה ראשי סרברוס. Valiar גדל במהירות חזקה, הוא היה מסוגל ללמוד ומצוין להתמודד עם המיומנויות שלהם. הוא החל לאמן את עצמך.

Valiar "פיתח" את היכולות שנתנו לו את סמכויותיו של גן העדן. בקרוב הוא היה מסוגל לשלוט בעצמו, והוא שבר מטרה אחת עבדים בחינם. אי אפשר היה לשכנע, והדבר היחיד שהוא רצה זה - נקמה על מדכאיהם. מי ששלח אותו אל גלות ומי שהפך אותו כך Valiar חדל להיות תושב משותף של העולם הקשה של המשחק.

תאמין שמשחק פיין רוצח - זו בחירה טובה מאוד אם אתה רק רוצה ליהנות מהגרפיקה היפה, יש משחק גדול, עלילה ייחודית, דרמטיזציה יפה של סצנות וקרבות! המשחק הזה הוא ראוי לשבח הגבוה ביותר והטוב ביותר שניתן לטפל רק משחק!

עכשיו איך אתה יכול ליהנות מכל מה שקרה במשחק הזה. אתה צריך לפני משחקי התקנה, לצפות בוידאו באינטרנט Painkiller. זה יכול להיות וידאו, ביקורות, קטעי וידאו פרומו - שום דבר! אז אתה יכול לבקר באתר האינטרנט הרשמי של המשחק (http://www. painkillergame. com / agegate. php), אחרי כל זה, אתה צריך להוריד את Painkiller משחק. קובץ זה יהיה לבדוק את קיומו של רכיבי תוכנה זדוניות ומרושעים. בשלב הבא, התקנה שהורדת קודם לכן ובדקתי את הקובץ שיש לך במחשב. עכשיו אתה יכול ליהנות מהמשחק באופן מלא! כדי לסכם את מה שאתה צריך לעשות כדי לשחק במשחק הזה: לראות את הווידאו, להיכנס לאתר המשחק, להוריד Painkiller, לבדוק וירוסים ולהתקין את המשחק! הכל!

אנו מאחלים לך מזל טוב! אתה תאהב את המשחק הזה!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more