סימניות

Overkings

שמות חלופיים: OverKings

במשחק מקוון Overkings & ndash; דפדפן מרובה משתתפים צעירים ויפה RPG. אם אתה עייף של הצעצועים וlaquo; מכופתר וraquo; כללים ומוסכמים, ברוכים הבאים לעולם של ימי הביניים הפנטסטי Overkings מקוון & ndash; עולם שבו הגיבור שלך יינתן חופש הפעולה מוחלט וזה ולlaquo; שום דבר לא & raquo;. & Nbsp;

אנחנו מתחילים, כמובן, כדי ליצור חשבון אישי. שים לב שהרישום מקוון Overkings מציע מייד לבחור את הכיתה של הדמות שלך. שמונה כיתות & ndash; Amazonaka, מכשפה, קוסם, ברברי, Dryad, קוסמת, וAssassin סנטינל. אתה פשוט לתת את השם של הדמות שלו. בנוסף, הזן את שם המשתמש (כתובת דוא"ל) וסיסמא ומסכים לכללים ואת הסכם משתמשים. רישום זה Overkings & nbsp; הושלם.

& nbsp;

לוודא כי הרישום במשחק Overkings מוצלח וללכת על הכתר של הקב"ה! האופי שלנו כמעט יצר ועכשיו אתה יכול לבחור אותו המקצוע, להכיר בתכונות שלה. גיבורים ולא מחולקים באופן שרירותי לדמויות חיוביות ושליליות, כי כמו שאמרנו קודם, כל אחד יכול Overkings לשחק לפי הכללים שלהם. תחת זה וlaquo; דמוקרטיה וraquo; זה מרמז שאתה לא לבקש רשות, על מנת לתקוף את האויב, ואף יותר מכך כדי לשדוד אותו. פילוס הדמות שלך תלויה אך ורק ברצונות שלך & ndash; & Nbsp; אתה רוצה להילחם, לבקר במקום של קרב, רוצה להיות עשיר, העוסק בסחר וכלכלה, אבל רוצה הרפתקה, להצטרף חמולות של נוסעים וללכת למסע דרך נתיבים לא נודעים יש עולם מסתורי זה.

& nbsp;

משחק Overkings מקוון שבו שחקנים מתחרים נגד הסביבה (עם מגוון רחב של מפלצות ובוסים) ונגד שחקנים (קרב טבעי). בנוסף למשימות במצב משחק הזה, אתה יכול גם לקחת חלק בלכידתו של מנעולים ויש להם ניסיון קרבי, כדי לזכות בכוח ומשאבים כדי להעשיר את עצמם על חשבון של מנוצחים. אם אתה רוצה ללכת יותר בשלווה & ndash; לבנות טירות, העוסקות בהפקת משאבים, לפתח את כישוריהם של טקטיקות לוחם וליהנות מהיופי סביבך. אם אתה מקבל מספיק עשיר, תוכל להרשות לעצמם כל חפצים ושריון, אשר יש הרבה מאוד כאן, ושמאוד יעזרו לך לשחק & nbsp; Overkings עובר נזק לפחות.

& nbsp;

Overkings משחק מקוון מורכב מחמישה אזורים (מקומות):

- Berville, Val-d'Oise, כפר שליו מוקף יערות בעמק Gvirdol;

- קונכובר, העיר הפנינה של ממלכתו;

- Anomikon, חורבות עיר, שבו יש כאוס, מחלה וטירוף;

- ורון, פעם אחת לחיות את הממלכה, ועכשיו & ndash; זאב הציד;

- Norliht & ndash; שלג ממלכת גברת & ndash; מלכת הל.

לכל אזור יש היסטוריה של תהילה וירידות בזומבים, אנשים-ענקים שונים בכל יצור חי -oborotni. כל האגדות הללו, ואת המשחק ממכר להפליא & nbsp; Overkings מקוון עם כל מסע חדש הופך להיות יותר ויותר מרגש.

& nbsp;

בנוסף, אתם מחכים & nbsp; נופים טבעיים המרהיבים בביצועים גרפיים באיכות, כמו גם תקשורת עם אנשים קרובים אליך עם תחומי העניין משותפים. לאחר ששחק את המשחק באינטרנט & nbsp; Overkings לא בהכרח זהה, תמיד יש את ההזדמנות להצטרף לשבט של אנשים בעלי דעות דומות ויחד איתם לצעוד למטרה העיקרית & ndash; הכתר של הקב"ה. & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more