סימניות

השתקפות של היקום

שמות חלופיים: השתקפות של היקום

ההשתקפות של היקום מקוון & nbsp; - זה משחק מרובה שיתופי בז'אנר של מדע בדיוני עם מערכת כלכלית ייחודית. משחק מקוון & nbsp; השתקפות של היקום & nbsp; לא לדחוף את השחקן לדרישות מערכת ספציפיות מחשב.

הרשם במשחק & nbsp; השתקפות של היקום & nbsp; הוא פשוט ולא ייקח הרבה מזמנך. הירשם & nbsp; יקום השתקפות יבקש ממך קלט שם משתמש & ndash; שם, & nbsp; שבו אתה נכנסת למשחק, כינוי & ndash סיסמא; השם שבי אתה יודע במשחק, תיבת דואר אלקטרוני. כמו כן, השתקפות של היקום מקוון & nbsp; רישום יבקש ממך לכתוב את סוג כרטיס המסך שלך. בסוף יהיה לך להסכים לתנאים של הסכם המשתמשים, כמו גם לאמץ את כללי המשחק. אז כדי להתחיל את המשחק, תצטרך להוריד את הלקוח & ndash; תכנית מיוחדת שמותקנת במחשב שלך ומייעלת תעבורת האינטרנט שלך באותו הזמן מפחיתה את האפשרות של טעויות בהצגת גרפיקה.

השתקפות של משחק המקוון היקום & nbsp; זה מאפשר למשתמשים בזמן שהם משחקים בהשתקפות של היקום, כדי להרוויח כסף בקרבות או על ידי מכירת פריטים שיוצרו, ולאחר מכן & nbsp; הכסף לתרגם לאמיתי. לייצור מזון, נשק ופריטים אחרים עם נוף למכירה חוזרת הבאה שלהם, אתה צריך להסתכל על משאבי אתר משחק. & Nbsp;

& nbsp; בתחילת המשחק יינתן לך רובה עם מחסניות וערכה מינימאלית. זוהי הזדמנות מצוינת לבחון את כוחם בירי, ובו בזמן ליהנות מהאלמנטים של יורה 3D (משחקים, וlaquo; יורה & raquo;), אשר מכיל את יקום השתקפות משחק מקוון. & Nbsp; עם הנשק הזה אתה יכול לצוד בעלי חיים על פני כדור הארץ.

לדמות שלך במשחק הוא סחר פוטנציאל גדול

- חנות שבו אתה יכול לקנות כל מה שאתה צריך & ndash; מנשק למזון,

- קנייה, שבו אתה יכול לעשות משהו בדחיפות למכור, כדי לקבל בדחיפות משאבים

- & nbsp; במכירה פומבית שבה אתה מגדיר מוצר ייחודי משלך.

& nbsp; הדמות שלך יכולה לבחור את הדרך שלו לפיתוח ועשיית כסף בכל אחד מהתחומים:

- ייצור,

- איסוף,

- הייצור של נשק

- חקלאות,

- שירות להגנה עצמית הכוחות

- פעילות פוליטית,

- ליצור ההימורים במלוא מובן המילה שלהם,

- היצירה ופיתוח של השבט שלו.

למרות שהמודל הכלכלי במשחק הקרוב למציאות, אם כי, כאשר אתה משחק את המשחק & nbsp; ההשתקפות של היקום באינטרנט, אז לטבול את עצמך בעולם של אלף שביעי כדור הארץ. & Nbsp; מאוית גם את הניואנסים של המשחק של העולם, ערכיה, מערכת של יחסים חברתיים ותרבותיות תכונות.

כדי שתוכל לשחק & nbsp; ההשתקפות של היקום, אז אתה צריך להיות מסוגל להשתמש במקלטים טבעיים לחימה & nbsp; - לא תוכל להתחמק הכדורים המעופפים. יריות על מטרה לא צריך ללחוץ על זרועה, כי המערכת עובדת מראה. בנוסף, מפתחי משחק הציגו אפשרות מערכת לחימה מעניינת & ndash; אם בטעות & nbsp; יירה, אתה יכול לגרום נזק לבעלות הבריתה. המשחק כולל מגוון רחב של כלי נשק, כישורים שבו הדמות שלך תגדל יחד עם רמת הצמיחה.

כפי שאתה משחק את המשחק באינטרנט & nbsp; ההשתקפות של היקום, אתה יכול לבחור אחד משמונה מקצועות לחימה שתפתורנה את כל השאלות העסקיות ולהפוך את הכסף שלהם בשדה הקרב.

יתרון נוסף של המשחק הוא שהדמות שלך, אם תרצה בכך, תוכל לשנות את המקצוע שלהם מבלי לאבד את הכישורים וניסיון.

המשחק הזה יהיה לטבול אותך בעולם כמעט אמיתי של העתיד אחרי האסון הגדול, ויש לך תוכל להרוויח כסף כדי לחיות על פני כדור הארץ בהווה.

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more