סימניות

מבצע 7

שמות חלופיים: מבצע 7

לכל אוהבי המשחק בסגנון של וlaquo; Counter-Strike & raquo; מפתחים קוריאנים יצרו מבצע משחק-חסיד 7 באינטרנט. -2-משחק חופשי טקטי מבצע (חינם) משחק מקוון 7 הוא יורה מרובה משתתפים (או בנו וlaquo; היורה & raquo;) בגוף הראשון עם החלוקה הקלאסית לשני צוותי. גרסה הרוסית של המשחק כבר מיוצגת באינטרנט ומותאם באופן מלא.

& nbsp;

דרישות מערכת, רשימה המספקות למפתחים וידע יעזרו לך לשחק את המשחק באינטרנט מבצע 7 בקלות כדלקמן:

ושור; מערכת הפעלה: Windows XP, 7, Vista

ושור; מעבד Pentium IV 1. 8 MHz

ושור; -1 GB זיכרון RAM

ושור; כרטיס מסך Geforce4 MX440 או Radeon של ATI 9200

ושור; שטח דיסק קשיח 2GB

& nbsp;

הצטרף במבצע המשחק 7 הוא לא עניין גדול. החשבון נוצר באתר הרשמי, בשבילך זה יצטרך להזין סט סטנדרטי של נתונים

ושור; התחברות ייחודית (שם משתמש)

ושור; כתובת דואר אלקטרוני תקפה

ושור; ליצור ולאשר את הסיסמה

& nbsp;

ואז אתה מקבל לדעת ולקבל את הסכם המשתמשים ונבדקו: לספור את היעד האדום על התמונה ו, אם תרצה בכך, להירשם לניוזלטר. זה, למעשה, ויושלם לך ברישום המקוון מבצע 7.

& nbsp;

לאחר שתפעיל את קישור לחשבון שלך ולוודא שמבצע הרישום 7 הוא באמת מוצלח, אתה צריך להוריד ולהתקין על המחשב שלך, הלקוח & ndash משחק; תכנית שיהיה לייעל את החיבור לאינטרנט ולהילחם עם באגים שונים. אתה יכול להוריד אותו באתר האינטרנט של המשחק בכרטיסיית ההורדה. לנוחות משתמש, ניתן להוריד את התכנית בשלוש דרכים:

& nbsp;

ושור; ישירות לאתר

ושור; סיקור

ושור; או להשתמש במנהל משחק תכנית

& nbsp;

עכשיו אנחנו יכולים ללכת למשחק ולעסוק ביצירת הדמות.

& nbsp;

כמובן, הז'אנר של המשחק אינו מעיד על כל הגדרות מסובכות ואפשרויות רבות מראה, מעמד ואלמנטים אחרים של זיהוי אישי. אתה פשוט לבחור גלגול ומקשר חלקי הגוף & ndash; פנים, גוף ורגליים. לאחר מכן, כדי להתחיל לשחק מבצע 7 יצטרך לבחור ערוץ & ndash; הוא פורטל שלוקח אותך למקום מתאים. כך למשל, למתחילים רצוי לבחור את הערוץ הראשון שבו אתה מצטרף אותו & laquo; טירון & raquo; כמו גם את עצמם. סה"כ של ארבעה ערוצים: אחד ללוחמים מנוסים, שבט השלישי, הרביעי & ndash; אוניוורסלי (לכולם).

& nbsp;

אז, דמות שנוצרה לאן לשלוח צוין. עכשיו אנחנו צריכים לאסוף את ארסנל ותחמושת. לנשק ללכת לחנות & ndash; יש & nbsp; יש מגוון גדול. נשק מיוחד לתקיפה לצלף, נשק קצוות (רצון), רובים, רובים ואקדחים, תותחים כבדים בצורה של מקלעים ומטולי רימונים, ועוד. תכונה ייחודית בשימוש בנשק & ndash; היכולת להחליף או להרכיב חלקי נשק אישיים באופן חלקי.

& nbsp;

ובכן, זה היה נראה, אנחנו יכולים כבר להתחיל במחזה מבצע 7, אבל זה לא הכל. עכשיו & nbsp; אתה צריך ללכת למחנה אימונים. יש & nbsp; עממי להסביר ולהראות לך מה זה מה במאבק ולתת כמה טיפים בנוגע להשתתפות נוספת במשחק. ורק לאחר שאתה יכול ללכת לשחק מבצע המשחק 7 באינטרנט.

& nbsp;

בהתחלה, לא ממהר חמולות הסמוכות טוב יותר את עצמך לרדת בכמה רמות, כביכול, כדי לקבל את היד. אז אתה יכול להצטרף לשחקנים חזקים, אבל איתך כאן גם לשאול & ndash; לחימה בין החמולות הן חמור במיוחד. מהרמה ה -12, אם יהיה לך מספיק כסף, אתה יכול ליצור שבט שלך. & Nbsp;

מבצע המשחק 7 באינטרנט הוא לא מכניקה מורכבת מאוד: רמה לעבור - מקבלת בונוס ונשק רזרביים, ירי & ndash מוצלחים; באוצר של כסף וניסיון. אגב, כי הירי בוצע בהצלחה, לפני הקרב יש את האפשרות של וlaquo; בחר נשק וraquo; (עבור עצמם ועבור היריב), כדי שתדע בדיוק מה הולך.

מבצע 7 משחק מקוון, שבו יש מערכת של שורות & ndash; ישנם שלושה צוות לעלות לדרגה של כל אחד, יש לי הרבה לרוץ. ובכן, כן, זה הוא, ויורה בגוף הראשון לרוץ ולירות. אז זרוע וללכת לצווים הצבאיים! & Nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more