סימניות

עולם אחד

שמות חלופיים: עולם אחד, עולם אחד

oneworld & nbsp; באינטרנט & ndash; הוא משחק דפדפן בחינם, עם גרפיקה ואנימציה מדהימות. אתה מוצא את עצמך בעולם מסתורי וחידתי שבנמצא & nbsp; הרבה hellip המעניין ו;

במשחק מקוון oneworld זמין בכל דפדפן ואינו דורש התקנה של משחק לקוח!

כדי להתחיל את המשחק, אתה צריך הצטרף oneworld: בעת הרשמה לאתר (http: // oneworld. QIP. ru /) תצטרך להפעיל את השירות QIP, ללחיצה על הכפתור זה בדף הראשי של & laquo; הרשמה & raquo; ובעמוד הבא, להזין שם והתחברות. יתר על כן, בחלון חדש, הזן את הסיסמה שלך, דואר אלקטרוני חלופי, המין שלך, תאריך לידה, הזן את הקוד המוצג ולקבל את התנאים של המשחק. אחרי כל זה, עיתונות וlaquo; בוצע & raquo;. יתר על כן, בעת הכניסה למשחק, תצטרך לבחור צד (בהיר או כהה), של דמות מגדר, שם וגלגול. לאחר מכן, בדף חדש, להיכנס כניסה שלך (דואר אלקטרוני), את קוד הסיסמה שצוינה וקיבלתי את כלל משחק ההסכם. לחץ על & laquo; עד & raquo; רישום על המשחק הזה oneworld עליך במשחק!

משחק מקוון oneworld, כפי שכבר הוזכר, יש אור וצד אפל. לצד הבהיר הצטרף לגמדים, השדונים וגברים, ואפלים - השלדים, קוסמים אפלים, ליצ'י וכמו ...

לשחק oneworld, אתה תהיה חמש יחידות (תווים) אשר יוקם כיתה. לכל יחידה יש ​​את הכישורים שלו, כי אתה צריך ללמוד כדי שיוכלו להשתמש במשחק. במקרה של תבוסה בשדה הקרב, היחידות שלך לא מתים, הם נולד מחדש שוב. דרך זו, אתה לעולם לא לאבד את הצבא שלו. במהלך המשחק, הדמויות שלך תהיה לצבור ניסיון ולרכוש מיומנויות חדשות שהם יהיו חזקים יותר.

משחק מקוון oneworld יש כמה רמות של מיומנויות בסיסיות שיכול לשלוט היחידות שלך:

F & ndash; זה הוא הרמה הנמוכה ביותר, הכוללת: מלאכה, קסם, ציוד, מדע, פיקוד ושליטה;

E & ndash; ברמה זו ידועות כישורי נשק: מקלות, סכינים, גרזנים, שרביטים - לוחם וקוסם - בחר את אלמנט שימוש בעתיד;

D & ndash; מדובר ברמה מפורטת יותר. לדוגמא, בקטגוריה ספציפית של קסם, הדמות שלך מוזמנת לעשות בחירה בין האלמנטים או נושא מסוים כישוף & hellip;

הרמות האחרות (C, B, A) הם מקבילים ללעיל. ההבדל ביניהם הוא רק שהן מגדילות את כוחו של הנזק וקריאת לחשי האופי או היחידות שלך.

הגיבור שלך נלחם ולא נלחם אפשרויות. עיין בלחימה & ndash; התקפה של הגנה פיזית וקסומה, קסומה ופיזית, Health Initiative, בריאות והתחדשות מאנה בלחימה. ועל ידי שלא נלחם & ndash; שחזור הבריאות ומאנה, ולהסיר את הקללה של הניסיון.

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט יכול oneworld להכות מפלצות של המשאבים הנדרשים לייצור, בניית בניינים וכישורי שאיבה (משאבים רבים, אז אני לא למנות).

במשחק יש חנות שבה אתה יכול לקנות או למכור כמה דברים.

כפי ניתנים לך ההזדמנות לבנות כגון בניינים כמחסנים, מחזור בניין, Tavern, מזבח, נפחות, קליגרפיה, תכשיטים ומכרות. כל בניין משרת את מטרתו, כך לשחק את המשחק oneworld המקוון לא יהיה משעמם.

המשחק הזה יש הרבה מקומות, משימות ומבוכים שונים, והמשימה הראשונה שלך תהיה למסע למערה מיושבת על ידי מפלצות איומות ורעים. בהתחשב בחוסר ניסיונו, תוכל להיעזר במדריך שיעזור לך במשימה זו. לאחר ההקצאה, יינתן לך פרס בצורה של ניסיון, זהב, וכמה חפצים ציבוריים.

בoneworld יכול לשחק בתחומים כגון קרב: & nbsp; & Nbsp;

PvE (שחקן מול העולם שבחוץ) - מפות, מרתפים, מקרים, זה כולם זמין לדמות שלך. אתה תיתקל מספר הקבוצות השונות של מפלצות, לחפש את אוצר, איסוף חזה טוב, לעשות מגוון של מבנים ושטח לכיבוש; & nbsp;

& nbsp;

PVP (שחקן נגד שחקן) - כל המפה עם רמות הסיכון שונות. יש מערכת PVP של נקודות, מצור ולחימת שבט, כיבוש וגזל של הערים של היריב שלך, כמו גם את נוכחותו של קטלני נוקשה.

במשחק יש קראפט. באמצעות תכונה זו, אתה יכול לבנות בסיס, לשכור נפחים, אלכימאים, ואדונים אחרים של קליגרפיה, תוכל לשפר את סדנותיהם לביצועים טובים יותר, ועוד & hellip;

במשחק הזה, כל שחקן יכול להיות ארצם שלהם, אשר בעתיד יכול להשתפר ולהרגיז. & Nbsp;

יש עולם אחד שני מטבע - מטבעות וגבישים. & Nbsp;

המטבעות הן: זהב, כסף וברונזה, הם יכולים להרוויח במשחק, וניתן לרכוש את הגבישים בבנק, כמו זה הוא המטבע היקר ביותר במשחק.

במשחק הזה יש הרבה דברים מעניינים יותר: הטקסים, אוצרות, מתנות, וכן הלאה. ד. מה היית כל זה כדי לראות ולנסות את התהליך oneworld ללכת לבדוק!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more