סימניות

Need for Speed: הפעל

שמות חלופיים: Need for Speed: הפעל

אודות מה הוא פרויקט NFS משחקים יש את כל המידע מילדים ועד מבוגרים, מחובבי מירוצים למי שלא התרשמו מהם. צורך משחק for Speed: הפעל הוא עוד המשך מתקדם של הפרויקט האגדי שייפתח בגבול כשרון מסוים האחרון נהג ורווח מהקורס של ההנאה המרבית במשחק. הפרויקט סבל ממספר רב של שינויים ועשוי מכל הגרסאות הקודמות, אך רק את התכונות הטובות ביותר. בתערוכות ומצגות בהנאה רבה עושה הפגנות כל היתרונות של הפרויקט הזה. השינוי העיקרי במשחק הוא במראה של הדמות הראשית. נכון לעכשיו, הוא יוגש לא לטשטש, היושב על מושב הנהג, והוא כבר דמות במלוא מובן המילה, שהוא מסוגל להשאיר את המכונית, כדי להסתיר מהמשטרה, ראו בחורות יפות, ליהנות הסודה האהובה עליכם, ואילו לא עולה ממושב הנהג. וגם אם הפעולות האלה מיושמות רק בNeed for Speed: סרטון הפעלה וסצנות תסריט, אבל האירוע הזה הוא כבר מצביע בכיוון החיובי של פיתוח הפרויקט.

בהתחשב בכך שהפרויקט נעשה שימוש ביצירה של המנוע, כוויות קור 2, מראש נועד תמונות בעתיד במשחק, כלומר את החובה לעמוד בזה איכות ואת הבהירות. זה מה שקרה להגיע לכל המעצבים שהשתתפו באופן פעיל בפרויקט. הבדל עם קודמי מחשב NFS הפעלה שלה הוא בצבעים בהירים, כמו גם על ידי פרויקט ההזדמנות לממש את ההסתברות מיושמת הרס חלקי. המכונה שלך עכשיו תהיה מסוגל לקפוץ לתוך תעלה או נפילת מצוק, כאשר אין לך זמן לפנות או שהוא לא יוכל להחזיר לעצמו את השליטה. הרבה יותר טוב כדי לקבל את שונות דרמטיות במזג האוויר. לדוגמא, כאשר אתה מתחיל לנסוע על פני המרחבים של קניון במדבר או על השמשה הקדמית של המכונית שלך מקבל גל של חול וחצץ קטנים, שנראה כל כך מציאותי שאתה חושב שבעצם נמצא עכשיו באחת מהמדבר או הקניון. משחק יום שלג NFS הפעלה יעזור לך לקבל הנאה ממחנק שלג פשוט נפל מתחת לגלגלים של רכב, המלווה ברעש מנוע ייחודי.

הודות לעלילה של המשחק אתה תהיה שמח. הדמות הראשית במשחק מיוצג כנהג מקצועי, אשר מייצר את הכסף לכל חיים, בהשתתפות במרוץ השלישי המגוון ביותר. רק עכשיו הוא חייב להוכיח את היכולת שלהם באמצעות נצחון סדנאות בגזעים הגדולים במרחבים של החוף המערבי בארה"ב. למעשה זה הרעיון העיקרי מאחורי המשחק. עכשיו את המהות של המשחק היא להעביר את הטווח הארוך, שמתפרק לכמה חלקים. בינתיים, אתה נדרש לצורך הורדה רק for Speed: הפעל, כדי ליהנות מהנוף הייחודי שיהבהב מחוץ לחלון. כל אותו הפרויקט אינו שולל את ההסתברות של מרדף והעמדה לדין של מאורגן בהשתתפותם של נהגים אחרים או את אותו השוטרים.

והוא שהניהול והעלילה קיימת אפשרות של תביעה, אבל בNeed for Speed: הפעל מכונה לא תגרום כל תוכחות.

מהרו NFS להורדת הפעלה, כדי להיות עדים לעוד פרויקט סדרה יפה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more