סימניות

Need for Speed: Shift

שמות חלופיים: Need for Speed: Shift

אודות העובדה כי מה שהנסיינים היו המייסדים של הפרויקט האגדי NFS, שמע רק על ידי אלה שמרחב וירטואלי רחוק ולא מכיר את משחקי מחשב. וכל שנשארו מודע למספר של כמה מעודכן, הוסיפו, ועשה חידושים ששרדו את הפרויקט הזה. משחק Need for Speed: Shift - זה המחשבה הבאה בנושא זה. סדרה זו שונה מהמשחקים הקודמים במרוץ שנחשב בצדק מעורר, ולא ארקייד הרגיל. החסרון היחיד, אשר, באופן כללי, ללא קושי, יכול להחליט אחרי הביקור של הנושאים הרלוונטיים בפורום - הקושי בשליטה על המכונית.

יחד עם Shift NFS המשחק הזה הוא לכל היותר מציאותי ומתקבל על דעת. כל מכונית מצוידת במצלמות מהתא, הגה עם דוושות, אבל בtyunninga משמעותי ביותר תיתן לך את ההסתברות לזכות הודות לשניות היקרות בתחרות. עם כל גזע חדש צפוי לראות אמצעי מהימן מבט חדש עליך של תחבורה. כמו רוב ההזדמנויות כאלה לחובבי רכב אמיתיים. עם כל יצירה חדשה שאתה יכול לשנות את הסגנון של הרכב על הכביש. למעשה שינויים אלה תצטרכו לצפות לכל משחק.

כל גזע נראה די אותו הסוג, אך עדיין מעובדה זו לא איבד עניין. בעקבות זאת, כפי שאתה יהיה מסוגל להוריד Need for Speed: Shift יש ההזדמנות ללמוד על מה שכל אחד ממחשבים המכיל את הנהג במשחק הזה יהיו התנהגות שערורייתית שונה. על מנת להתרגל למסלול ומרגיש את זה באופן מלא אותו יצטרך לנסוע על לא מעט מירוצים.

המשחק הזה ממשיך להשתמש בסולם הקריירה. להזדמנות לפתוח שחקן חדש בכיתה חייב לאסוף חוויה כוכבים נתח בשל. הודות למיומנות שלך, אתה יכול לקפוץ לשיעורים לעיל. הורדת Shift NFS אולי גם בשל העובדה שיש מיושמים אפשרות למרוץ "על פי הזמנה", אשר תילחם עם מתנגדים והסיחו את הדעה מהמשימות השגרתיות של מעברים.

במשחק הזה אתה יהיה מסוגל לפתוח את כל הפוטנציאל שלה, כמו ברוב המשחקים הוא קבע באופן ספציפי על התכונות האישיות של השחקן. ובכל הסיוע הזה ייצג בוטל (על מסקנות משחקי מבקרים הוא אחד הטוב ביותר עבור כל הפרויקטים) וגרפיקה נהדרת (שכבר הפכה למסורת) ליווי מוסיקלי.

ועבור הצורך של אנדרואיד חכם for Speed: Shift למחשב ויש לי את האפשרות של שימוש מרובה הצדדים, ליצור קשרים חברתיים ולהתחרות עם שחקנים אחרים במשחק ועם חלקים שונים של העולם. כשאתה פותח את הטבלה, המציגה את היכולות ואת כולך שיש לך הגיעה לרמה של יריבים להערכת איכויות נהיגה.

מפורסם במיוחד בקרב המשתתפים של המשחק הוא מצב קרב, בחירה שNeed for Speed: Shift מכונה לכל גזע חדש לפגוש חדש.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more