סימניות

העולם הבא

שמות חלופיים: העולם הבא

Multiplayer מבוסס דפדפן מקוון משחק התפקידים מציע NextWorld לאיבוד בעולם של ימי הביניים, כלומר, בעיר העתיקה Elixir - מסתורית ומלאה הרפתקאות לכל צליין שמשתוקק להם. בRuNet NextWorld משחק מקוון כבר זמן רב פופולרי ואהוב, אפילו קיבל המעמד של "עממי" ... ושמעת עליה?
אם לא, להירשם ולגלות את עצמך איך העולם הוא מסוגל לרתק NextWorld באינטרנט.

יצוין, כי המשחק הזה הוא יומרני: כדי להפעיל אותו אתה צריך מחשב עם מערכת ההפעלה Windows, חיבור לאינטרנט ודפדפן.

כדי להתחיל לשחק NextWorld, אתה צריך להשלים את רישום פשוט של חשבון משחק. רישום של המשחק הוא למלא טופס סטנדרטי NextWorld שבו אתה צריך לבוא עם כניסת משחק, לדאוג לסיסמא, הזן את כתובת דואר אלקטרוני תקפה וקוד האימות. לאחר מכן, לחיצה על "מכתבי NextWorld» רישום ומצפה הפעלת חשבון נתונים. מאשר את מה בדיוק אתה צריך NextWorld לבדוק באינטרנט, לחץ על קישור הפעלה וברוכים באים למציאות של ימי הביניים.

פגישה עם ההתחלה המשחק, כמובן, עם הקמתה של הדמות שלו. משחק מקוון NextWorld שבו יש ארבעה כיתות של תווים - חיילים, שומר, המגים וכוהנים. בכל כיתה יש היסטוריה משלו וקבוצה של כישורים המתוארים בספרים המיוחדים - לבחור גיבור ולנסות הגון במעמד של תושב של סם. בין המאפיינים העיקריים של אשר זמינים לדמויות מכל המעמדות - הזריזות וכוח, האינטואיציה ואינטליגנציה, הסיבולת, וכו '

באשר לתחמושת קרב, לקנות אותו בחנות (אם אתה רוצה כאן ועכשיו). או שאתה יכול לקבל נשק ושריון חדשים בתהליך של פתרון הבעיות במשחק, יחד עם הניסיון ונקודות. כדי לשפר את האיכות של הדמות שלך יצטרך מילות הקסם - רשימה גדולה של תכונות מיוחדות, כמו רונה טובה או רעה, הלם רונה או רונה רווח פניקס. מילות הקסם האלה אתה יכול לקבל מבעלי החנויות, שבדי הרבה. כסף יכול להיות שנצברו על זה, מדבר בטבעת או פשוט נלחם והביס את הבוס של האויב. עדיין יש את מה שנקרא "במאבק הישרדות" - הישרדות של השחקן החזק כאן, ובהתאם לכך גם מקבל שכר משמעותי לאומץ. אתה יכול גם עדיין הגרלות הימורים דרך להרוויח - ההתרגשות היא גם רווחית. באופן כללי, הזדמנויות למימוש עצמי ולחדש את רזרבות הזהב שלה די הרבה.

יריד להצביע כדי לשחק את המשחק באינטרנט NextWorld לא אומר שכל השחקנים כאן יהיו קשורים אך ורק במלחמה ואלימות. עבור תו שלווה יותר, שרוצה לחיות בשלום וטוב, יש הרבה פעילויות אחרות, כגון פעילות כלכלית (פירות יער מסחר, עשבי תיבול ופטריות), מחקר (אלכימיה וריפוי), עבודה (עבודה כחוטבת עצים או כורה).

כמו כן שיחקתי NextWorld - זה אומר להתקיים באופן מלא ומקיף לפתח. הדמות שלך תהיה מסוגל להשתתף בחיים ציבוריים, להיות חבר פעיל באגודה (לצייד את השטח ולבנות בניינים), מה שהופך את החברים ומציאת נפש תאומה, להקים משפחה. ואם כבר מדבר, יש לו את המשחק במשרד רישום - כאן אתה יכול להגיש בקשה לרצון לרשום את אהבת המשחק שלך, ולאחר מכן לעבור את כל השלבים של טקס החתונה, ורק בסיומו של מבחן הכוח של הזוגות שלך להתחתן.

בקיצור, לשחק NextWorld משחק המקוון - זה אומר לחיות במלואו רק במציאות אחרת, מסתורי יותר ובלתי צפוי. מגוון רחב של אירועים ומשימות סיפור, קבוצת קרבות, שחקן לעומת קרבות שחקן וטורנירים יוצאות דופן (כגון "כל אדם לעצמו"), כמו גם גרפיקה מדהימה, סיפורים מרתקים ותקשורת אמיתית עם אנשים בעלי דעות דומות - כל המשחק הזה עומד באופן ברור מתוך דפדפן NextWorld השאר נושאי משחקי תפקידי פנטזיה. בNextWorld לשחק - זה נהדר! 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more