סימניות

ןמחפ :תוריהמ ךרוצה

שמות חלופיים: ןמחפ :תוריהמ ךרוצה

סדרת המשחק NFS הוא משהו מפורסם וידוע ברחבי העולם עבור כל שחקן, וגם אלה שממש לא מבינים משחקים מרוצים ויש לי מיומנות voitelskogo, אוהבים את הסדרה הזאת של משחקים. משחק Need for Speed: Carbon חלק שלושה פרויקטים בעלי פרופיל גבוה. סיפורה של הדמות הראשית, המוצגת לציבור הכי המבוקש, המשיך ובחלק זה. מאפיין ייחודי של המשחק הזה הוא ניצח על ידי המשטרה, כמו היום היה קצת יותר רגוע. והנה מה שאוהדים לשמוח הגרסה הראשונה של המשחק, היוצרים החליטו להחזיר את תחרויות מירוץ במצב הלילה. כל מכונית שמוצגת במשחק למשתתפים לבחירת קארבון, במידה מסוימת דומה לאותה מכוניות אגדית מMost Wanted. אבל בחירת מבחר מכונית היא גדולה מאוד. ספורט וזעיר, והמירוץ הזה, ומכוניות קומפקטיות, מכוניות שרירים וכל מושגים רבים. עכשיו למשתתפי המשחק יש את האפשרות להתחרות על הפרס בעצמו לעצמו, ועכשיו מוקדש צוות. צוות יכול להיות מורכב משחקנים שנמצאים מיומנויות השונות ביותר, למה הוא גדל הזדמנות להשיג נצחון בתחרות באופן משמעותי.

בסך הכל, למרות שכרגע לשחק Need for Speed: Carbon אסור בעת שהשתתף במירוץ דראג, אוהדים של תחושות קיצוניות לא נטשו את המשחק, בנוסף אליו, היוצרים החליטו לרצות את אלה שאוהבים את המשחק ו חזר להיסחף אהוב. יש שינוי נוסף של חזרה לסימולטור מצב האמיתי, המתייחס במידה רבה לטיוטה הראשונית של המשחק. עם כל הפציעות שאתה יכול לשים במשחק את המכונית נראה הכי קרוב למציאות. והמייסדים היו מסוגלים להוסיף את ההסתברות של מכוניות בוערות, אשר תורמת כמובן מציאותיים יותר של משחק.

כדי להתחיל את המשחק אתה נדרש להוריד Need for Speed: Carbon, ולשים את לקוח המשחק במחשב sveem. בפרויקט תוכל לצפות להרבה משימות ופעילויות, רק הבדל מהתשלומים הקודמים יהיה שכמעט כל בדיקה תבוצע בקבור ​​בסמוך למסלול המרוצה. רק רציתי להזכיר כי במשטר נסיעה חינם של בוטלה.

בNeed for Speed ​​

: יש משחק חופשי פחמן לכל משתתף ההזדמנות לחוות את הערים המתקדמות ביותר ברחובות, שפיתחו את היוצרים של הפרויקט לא מפסיק עם מה שהופך את החלק הראשוני של המשחק. מגיע לו פשוט נראה טוב לפרסם עמק, הכולל מספר החידושים בפרויקט זה. בפניות חדות וחזקות מאוד בNeed for Speed: Carbon מכונה תיתן את הכרטיסים החדשים טעם ייחודי. במשחק הזה, אפילו הטעויות הקטנות ביותר יכולות לעלות בחיים, אז אתה צריך לעקוב אחר המצב בזהירות. קרבות הם בתשומת הלב המיוחדת העמק. בעימותים שיש שני סוגים של קרבות: מההתחלה הדמות שלך מנסה להתקרב קרוב ככל האפשר ליריב, כך שהמשקפים הולכים מהר יותר, ולאחר שתבצע את אותן פעולות את היריב שלך. אם אתה מסתכל לצורך משחק for Speed ​​למד את כל הניואנסים של משחק האפשריים,: קרוואן וידאו פחם!

מספר רב ביותר של המשתתפים במשחק כמובן שם לב שרוצה להרהר יותר מצבים חדשים, לעומת זאת, נקבע מצבים שכבר תפסו את המפואר של ממש באותה הדרך כמו. עם זאת להוריד NFS Carbon הוא הכרחי עבור כל שחקן שמכבד את עצמה!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more