סימניות

Need for Speed ​​2

שמות חלופיים: Need for Speed ​​2

מי בקרב גיימרים עם ניסיון יודע Need for Speed ​​משחק 2, בהיותו ברוסיה בתחילת 1997 וקיבל את התואר הרוסי "Need for Speed ​​2". סימולטור מירוצי ארקייד זה שוחרר באותו זמן עם גרפיקה משופרת. היו מכונות המפרטות מורגשת נמשכות ברצינות, העולם הופיע אובייקטי אנימציה נפחית. לכן, אם אתם זוכרים, מעל שורה או מטוס טסה ליד הרכבת עבר. אבל כל הגיימרים הפאר הזה בוהים לא בעיקר - כלי רכב מהירות מסחררת אינם רשאים להיות מוסח מהכביש. משחק פועל סיכויי מהירות Nid 2 מציעה שישה סוגים וכולם היו מעגלי. אם תבקש משחק מקוון סיכויי Nid להאיץ 2 וידאו, ואז לראות אותו יכול להציג רמה של גרפיקה ממוחשבת בזמן וgonyalka באופן כללי. לחוויה המלאה, אתה יכול ללא כל בעיות Need for Speed ​​השנייה להוריד ולהתקין במחשב שלך, כדי לבדוק את המשחק הזה באופן אישי. במיוחד שזה דרישות מערכת על כל מחשב מודרני.

משחק Need for Speed ​​2 מכוניות, אשר יכול להשתמש בנגן היה כדלקמן:

• מקלארן F1,

• פרארי F50,

• יגואר XJ220,

• פורד GT90,

• לוטוס GT1,

• לוטוס אספרי

• ItalDesign Kala

• Izdera Komendatore.

כשהתחלת בNeed for Speed ​​2 משחק, ולאחר מכן ראה שהמשחק הזה היה מסוגר במשטרה, והמפתחים החליטו להגדיל את התדירות של הטעויות אפשריות שנעשו על ידי שחקן יריב, הנשלט על ידי מחשב. התהליך מאוד של הגזע היה הרבה יותר דינמי ומורכב יותר: עכשיו בלי בושה יכול לערער על יריביהם, מנסה לדפוק אותם מהמסלול.

כל האמור לעיל, בכללותו, מצביע על כך שמשחק NFS2 לסוף שנתי התשעים היה די מוצלח וקיבל מחיאות כפות מקהל מדורג כביש gonyalok. אבל כל זה היה בעבר. ומה עכשיו?

אם אתה עכשיו דפקת את הביטוי בדפדפן שלך - להוריד טופס Nid מהירות 2, אז זה יכול למצוא את הקישור לneedforspeed האתר הרשמי. com. הולך לשם ובחירה בשפה הרוסית, תוכל לראות כי צורך משחק for Speed ​​השני קיים היום. רק את הגרסה הנוכחית של המשחק הזה נקראת Need for Speed ​​יריבים ועשתה את זה כבר במנוע, "» כוויות קור הדור הבא 3. כעת, הודות למערכת הקיימת AllDrive בשילוב מצבים בודדים וקולקטיביים של מירוץ. מערכת זו מאפשרת לך למחוק את הקו בין שחקן יחיד ומרובים משתתפים. במשחק יש והנהגים והמשטרה. לכל קבוצה יש מאפיינים ייחודיים משלו ויכולותיו. אתה יכול לשחק עבור כל אחד משני סוגים אלה. במשחק הזה יהיה לך גישה ל26 מכונות שונות. יתרון חשוב מאוד של המשחק הזה - זה חופש הבחירה. רק הגיימר להחליט בעצמם מה ובאיזה סדר שהוא רוצה להעביר. בחירת המרוץ הבא בכל פעם, או המרדף חם המירוץ הרגיל בשבילך. במשחק יש הרבה יתרונות אחרים. מאז אותו לבקר באתר, לקנות את המשחק ולרדוף אחרי ההנאה שלך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more