סימניות

NBA 2K14

שמות חלופיים: NBA 2K14
NBA 2K14

- ספורט, סימולטור כדורסל החדש. משחק NBA 2K14 הוא שוחרר לאוויר העולם לפני זמן לא רב, רק קצת יותר מאשר לפני חודש. אבל מאז זה הוא "להראות" גדול סדרת חמש עשרה בלבד, בהתאמה, עם השיפורים. גרסה שוחררה במקור של מחשב ה-NBA 2K14, ותכנית לקידום המשחק תהיה זמינה עבור Xbox אחת ו4 פלייסטיישן. מתברר שגם בתוכניות העתידיות של המשחק יהיה זמין בגרסה

אנדרואיד NBA 2K14

.

רק כאן להרגיש הרבה יותר במשחקים אם אתה רק יכול להוריד את המשחק NBA 2K14. הנה רק התחלה לייעץ שיש לך לקרוא את המידע הניתן לך ולבדוק את קטעי וידאו ב-NBA 2K14 וצילומי מסך.

מכיוון שיש כל משחק מחשב מאפיינים משלה וגודל, שלא יכול להחזיק את כל מחשב, היצרנים לציין

דרישות מערכת הנחוצות למשחק שעבר טוב. אבל במשחק יש צורך בדרישות מערכת ה-NBA 2K14 בהקדם ערכים גבוהים יותר אפשריים. במקרה אחר, אתה פשוט נותן לו בעיות וחוסר נוחות.

יוצרים, חברת 2K Sports, החליטו Pocar אמיתי אוהדים אמיתיים של כדורסל ולשים על השער של השחקן של המשחק הגדול ביותר בכדורסל האמריקאי לברון ג'יימס. הוא מופיע גם במשחק בשם צוות האמיתי שלו.

במשחק NBA 2K14 ישתתף בנוסף לזמין כבר שם וצוותים מאירופה, בסכום של ארבע עשרה צוותי מפורסמים.

במשחק הזה אתה לא צריך להתאמץ כדי לקרב נגד המפלצות מפחידות בחיים שלך, או לבנות צעד אחר צעד אסטרטגי כל השרשרת כדי לשפר ולהעלות את רמת החיים של המשחק שלך. אין כאלה.

הנה אתה מופיע כשחקן באחת מקבוצת הכדורסל שבחרת. ועיקרי ורק - המשימה שלך היא לשחק, פגעו, עוזרת בשטחו של מגרש הכדורסל.

בניגוד למשחקים קודמים, יש

גרסה זו כמה שינויים ותוספות

מתנגדי Poumnevshie •

;

• שיפור אווירה;

• בעלי הברית טיפשיות;

• הוספה פקודות;

• שיפור גרפיקה.

מתנגדים

Poumnevshie - האינטליגנציה המלאכותית המשופרת שלהם.

בעלי ברית טיפשיות - ראה כמה צוות שלך טיפשי ואתה צריך להתאמץ.

פקודות

נוסף - כפי שכבר אמר, קבוצות מאירופה.

בדיוק כמו במציאות.

אז להמשיך. מוצלח שאתה משחק!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more