סימניות

האדמות שלי

שמות חלופיים: הארץ שלי

בין הצעצוע מקוון רבים והשונה עומד הקרקעית שלי. דרישות מערכת ספציפיות היא לא כאן, והפכת לאחד מהשחקנים של המשחק הזה, רק צריך גישה לאינטרנט באופן מוחלט כל מחשב ודפדפן אינטרנט באחת מהגרסאות האחרונות.

עלילת המשחק היא פשוטה: הארץ שלי מזמינה אתכם להפוך לשליט של אחד של העיר מחולקת לחלקים של האימפריה והמאבק על דומיננטיות בתחומים אחרים של שליטיה האחרים כגון חתיכות קטנות מהאימפריה העצומה. אצטרך להילחם על הפנינה השחורה הקסומה. הוא משאב, ברשותו של אשר נותנת לך זכויות יתר בזמנים. ניתן למצוא אותו במשימות רבות, אבל אתה יכול לקנות עבור כסף היחידה. משחק הארץ שלי, שיכול להשתתף ילדים ומבוגרים כאחד, הוא קל מאוד למתחילים. אני חייב לומר שהקרקעות שלי הליך פשוט וקל באופן מושלם רישום מקוון במשחק הזה תגיד לך מה יהיה הצעד הבא. לדוגמא, אתה יכול לבחור את העיר שבקרוב יש את הגיבור שלך ואת רגליו, מה שהופך אותו מצליחה ומשגשגת. בשביל זה אתה צריך רק למלא את השדות, אחת עם שמו של הגיבור שלו - להתחבר ולהזין את הסיסמה בשדה המתאים. במקרה זה אתה גם צריך לבחור גזע, יהיה שייך לדמות שלך. המשחק הקרקעי מציע ארבעה: גמדי אור וחושך, שדים ואבירים. מי הוא טוב ומי הוא - רע, כאן קל להבין: שדונים ואבירים כהים מייצגים גמדי אור וחושך ושדים - חושך. כל אחד מהם יש משחק מקוון הקרקעיות שלי כולל 8 סוגים של חיילים. היא כוללת נציגים של מלאכות שונות: קוסמים, מרפאים, חיצים, ושכירי חרב אחרות. יש גם סוג מיוחד ו-- מפלצות.

אור Elves - Magic חי ביערות עם מפלי מים ענקיים. אבירים - מאכלסים את ארץ הקודש.

Dark Elves (Drow) - הסתתר ביערות הארורים.

שדים - מעדיפים ארץ המתה.

כל אחד מהם יש

איזה בונוס במשחק ליחידות צבאיות מסוימות, וכמובן, בהפקת משאבים. לדוגמא, בונוס שישולם עבור החילוץ של עץ, ובונוס ליחידות קרביות שהם מקבלים כמרפאי גמדים. יש להם את היכולת להחיות לאחר הקרב. אבירים הנפיקו בונוס עבור תבואה וזהב. הם יכולים גם לשאת בתרמיל שלך פעמיים אחרות. גמדים כהים לקבל עידוד לעץ וברזל, ובונוסים שהם זכאים ליחידה כקוסמים. שדים ברחוקים להפקת אבנים, וכמו זכויות אחרות, הם במהלך ההתקפה עשויים להיות חזקים יותר מגזעים האחרים בשלישי. אז הם מקבלים תוספת כשכירי חרב. כך אנו רואים כי המאזן של 3 גזעים ערוכים בצורה מושלמת, ובחירה בכל אחד מהם אתה יכול להגיע בזכות עליון למאפיינים ולכישורים האישיים של הגזע הנבחר.

וגם למי שלא יכול לחכות כדי לשחק את המשחק באינטרנט הקרקעי שלי, והוסיף כי הפנינה השחורה - היא לא רק משאב קסום. זה לא יכול לקבל על ידי ביזה. הם יכולים לשלם עבור שירותי פרימיום. חוץ מגביע המיוחד הזה, יש כמה משאבים טבעיים חשובים שיהיו שימושי עבור הפיתוח ושיפורים:

- עץ

- דגנים

- סטון

זהב

-

- ברזל.

ניתן להפיק חמישה משאבים אלה בדרכים שונות, ולאחר מכן - לרגע, באחסון, אבל אתה יכול לחלץ אותם מהאויב, ללכוד את החנות שלו. זה נקרא למשימה קרבית במשחק. לשחקנים יש גם משימות שאינן קרביות. לדוגמא, אתה יכול לחקור את הממלכה, כדי לרגל, לפקח או אפילו ליישב וכל, אלא אם כן כמובן עבודה.

באדמות שלי לשחק מאוד קל ומהנה, אתם מחכים להרפתקאות ורגשות חדשים, פרט לכך שתוכל לפגוש הרבה חברים חדשים.

 

הרישום המקוון הקרקעי שלי