סימניות

MU מקוון

שמות חלופיים: MU מקוון

MU Online - מקוון מרובה משחק התפקידים בז'אנר של מדע בדיוני. מעטים בחברה הקוריאנית מפורסם בעולם WebZen, החליט לנסות לכפות במשחק מסוים. והם בהחלט הצליחו. אחרי משחק MU באינטרנט לא היה רק ​​מפורסם, אלא גם את המשחק ההמוני. גם יתרון גדול שאתה יכול לשחק את המשחק MU באינטרנט בחינם.

כדי להתחיל את המשחק לך לבדוק את הווידאו וצילומי מסך MU Online, ולאחר מכן צריך להוריד את המשחק MU Online. ועכשיו אתה יכול לצלול לתוך העולם בדיוני.

עכשיו לבצע סקירה קצרה של MU Online. בואו נתחיל עם העובדה שאתה נכנסת לעולם של MU. עצם שמו של התקן לא אומר לך שזה לא פשוט ורגיל. אכן כך. כל זה נפלא ונהדר. לפני שאתה בוחר בין שלוש השקפות דמויות:

• האביר האפל,

קוסם • אפל

;

• Elf.

האביר האפל - יתרון גדול - כוח פיזי רב עוצמה. קרבות טובים לבד, תגרה, ג'אגלינג נשק, שבה יש מבחר ענק, שריון חזק וחזק בהגנה.

קוסם אפל - כפוף לאלמנטים - הקרח, אש, ברק. תוכל טלפורט, גם בעיצומו של קרב, הוא כפוף לנשק להשמדה המונית, באמצעות קסם כדי להחלים, אבל קצת חלש בתגרה.

Elf - edfiyka. מעמד ייחודי, אבל לפיתוח מתוחכם, הכי טוב בתקיפה מרחוק, פועל כרופא, משפר גם הגנה וגם בעלי ברית התקפה. טוב כצוות וכיחידים.

אבל במשחקים של המשחק הזה מאפשר יצירה של אדם אחד עד שמונה תווים. במקרה זה, אתה יכול לנסות כל תו. והדבר המעניין ביותר במשחק לא לא תו אחד כאחד. כל אחד הוא שונה. כיוצרים לספק מבחר גדול של בגדים וציוד.

לשחק MU Online אתה יהיה מלווה במטרה העיקרית אחת בלבד - המאבק נגד הצד הרע, להשמיד את כל המפלצות בדרכו. אבל אם תעמיק, אז כמובן שאתה שואף לנוע במהירות לרמה הגבוהה ביותר הבא, להעלות את המאפיינים והכישורים האלה, ליצור דמות רבת עוצמה.

משחק MU באינטרנט מאפשר לך ליצור קבוצות בשתי גרסאות:

• זמני - מפלגה;

• קבועה - לגילדה.

הנה בתוספת היא שאתה יכול להתקשר לחברים שלך וליצור קבוצה ידידותית.

כאשר אתה בוחר את הדמות שאתה מקבל ברמה מסוימת של כל עיר. ויש לך את חזה שנועד להרים את הכסף שלך.

לאורך כל המשחק, אתה יכול למצוא שפע של עובדות מעניינות ומרתקות.

כמו כן, משחק מו חינם באינטרנט נותן לך את ההזדמנות כדי לשרוד במשחק, כלומר, אתה לא צריך להשתמש בכסף אמיתי. אבל עדיין אתה לא להתעשר בקלות.

המשחק הוא עשה בגרפיקה טובה, אתה יכול להבחין בקלות בין המצב של העיר. תווים לייחס אידיאליים, שום דבר לא לקרוונים. נשמע זיכרון ולא להסיח את הדעת מן המשחק.

באופן כללי, אתה יכול להתחיל את המשחק עם דמויות פנטסטיות בעולם המקסים שלהם. אתה משחק טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more