סימניות

מונופול כוכבים

שמות חלופיים: מונופול כוכבים, מונופול

משחק מונופול הכוכבים הוא משחק מרובה משתתפים מקוון שייך לז'אנר וlaquo; האסטרטגיה וraquo כלכליות;, שבו אתה צריך תשוקה, מזל, מודיעין. זה הוא בילוי מרתק עם החברים שלך. מלבד רגשות נעימים שאתה מקבל במשחק שולחן המונופול, משתתפי VIP, משחקים יש את היכולת לתרגם נצחון על הארנק האלקטרוני שלה.

משחק מונופול מכתיב את הכללים, הקרובים לגרסתו של שולחן העבודה (מונופול, סוחר, בנקאי, מיליונר וכן הלאה. ). לנוחיותכם, במשחקים הוא אוטומטי ב[ 2] מונופול באינטרנט, זה לא לאבד את ההזדמנות של ההשתתפות שלך בקבלת כל החלטות כלכליות. המטרה העיקרית של המשחק מונופול באינטרנט הוא ההרס של האויבים שלך, אבל לא צריך להיות בעצמו את הרגל. המצב שלך מונופול באינטרנט יכול להיות מוגבר: להשכיר או למכור רכוש, אתה רוצה לקנות אותו.

לפני מונופול לשחק ברשת, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; מונופול הרישום לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; הרשמה וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לבוא עם אופי כינוי ולהעלות גלגול, ולאחר מכן להזין את שמך האמיתי, המין, תאריך לידה ואזור מגורים;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; raquo עד &;.

משחק מונופול & ndash; הוא פופולרי בכל רחבי לוח המשחק כלכלי העולמי, אשר נוצר על ידי האמריקאי צ'ארלס דארו. משחק מונופול כוכב די מרגש, שאלץ את המשתתפים להראות רגשות, לאותו משחק מונופול הוא אסטרטגיה כלכלית עם כללים פשוטים למדי. מונופול באינטרנט יכול לשחק לפחות 2 אנשים. המטרה שלך היא להפוך את יריב הרגל. אתה תהיה ב[ 2] מונופול לשחק ברשת והתור לזרוק קוביות, נע במעגל על ​​כמה עמדות & ndash; לכמה שנפל על הקוביות. הפעולות שלך מונופול באינטרנט תלוי ישירות באיזה תחום (מגזר תא) אתה, כלומר, יש כמה אפשרויות: לקנות בנק או בניין ; לשלם את הכופר, אם האתר נמצא בבעלות היריב. כדי להרוויח ב[ 2] המונופול באינטרנט, אתה יכול להשכיר או למכור מבנה שלהם ופעולה. במקרה זה, אם העסקה לא מספיק כסף, אתה יכול לקחת את הקרדיט במשחק המונופול.

אתה משחק מונופול באינטרנט על הכללים הישנים. לרשותכם המגרש; יהיה לך יריבים, אתה מגלגל קוביות (וירטואליות, במקרה זה). משחק מונופול יאפשר לך לקנות את המבנים ולאסוף כסף. יוצרים המונופול באינטרנט לתהילה ניסו לעזוב את הדמיון המרבי עם הגרסה המקוונת של משחק הגרסה האמיתית שלה. אני חייב לומר שהם עשו את זה: משחק של דקות הראשונות מונופול כוכבים, פשוטו כמשמעו, לסנוור ריאליזם, פשטות, סבירות ונוחות.

משחק המונופול הוצב במקור כמשחק חופשי, אבל יש גם את האפשרות של החדרת אמצעים, למשל, לקנות VIP, מעמד, שמציע יתרונות רבים. אבל המונופול onlin דואר הוא מצב אופציונאלי: אתה לא יכול להוציא כסף וליהנות מונופול באינטרנט!

& nbsp;

להרוויח כסף מונופול onlin דואר יכול להיות ששיחק עם שחקנים אחרים על הכסף כפי שסוכם (לנצח אתה יכול להביא לWMR-הארנק) . גם אתה יכול להשתתף בטורניר, שבו יש קרן הפרס. מונופול באינטרנט, יש עוד דרך לעשות כסף - להשתתף בתכנית השותפים של הפרויקט. אומר שאתה הרוויח ב[ 2] מונופול onlin הוא, אתה יכול להשקיע במשחק או לשים WMR הארנק.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more