סימניות

העולם Est

שמות חלופיים: אסטה עולם

משחק הדפדפן הפופולרי Esteworld ידוע יותר בשם Est העולם המקוון, מציע לכם עולם פנטסטי מלא של הרפתקאות קיצוניות, משימות משעשעות וקרבות מרהיבים בפורמט PvP (שחקן מול שחקן). עולם משחק המקוון של התגלמות Est של סגנון ודומה מאוד לקלאסיקות של הז'אנר ndash &; משחק & laquo; & מבוכים ודרקונים raquo; (או & laquo; D & amp; D & raquo;).

היתרון העיקרי שלו, תוכל להעריך, התחיל לשחק בEst העולם, זה חופש מוחלט של פעולה במשחק והשיטות של כמעט שום רקע מסחרי.

דרישות מערכת מינימליות שצוינו על ידי מפתחים, אינו חלים על התצורה של המחשב שלך (משחקי מחשב משרדיים סטנדרטית יתאימו בצורה מושלמת), ולהתמקד בדפדפן. וזה & ndash; לפני שאתה מתחיל לשחק עולם Est משחק מקוון, לבדוק את ההגדרות של הדפדפן שלך (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera) & ndash; יש לאפשר עוגיות וזה היה לך Javascript. אם אתה לא יודע איפה ואיך להפוך באתר האינטרנט של המשחק מפורט הוראות לכל דפדפן בנפרד.

אז, מרגע המעבר הטכני ליצור חשבון. יש הצטרף Est העולם מספר רב של המלצות והסברים. כאן מתואר ביותר תקלות אפשריות וטעויות, שלא צריך להיות מותרת, במילה שנוצרה בכל דרך נוחה לרישום שלך במשחק העולם Est היה מוצלח ואמין. כינוי ובכן, אם באופן ספציפי, תידרש (שם) העתיד של האופי, כתובת הדואר שלך , השאלה הסודית + תגובה ו סיסמא כמה מורכבת . לחלופין, אתה יכול למלא טופס של נתונים אישיים. בנוסף, הרישום המקוון העולם Est מציע מייד הבחירה של גזע ומעמד דמות . הבחירה שלך חמישה גזעים ושש כיתות .

אז, נוסף על הגזעים שבם אתה יכול לשחק עולם Est משחק מקוון. הראשון והפופולרי ביותר & ndash; הוא אנשים . היתרון העיקרי של גזע & ndash זה; כישורי איזון. יש מי שמאמינים אנשים וlaquo; בינוניים & raquo;, אבל זה בדיוק הטריק. והכי חשוב, זמין רק לאנשים בכל הנשק וכל המעמדות. מירוץ שני & ndash; זה Elves , הקוסמים החכמים ושקטים, הם יוכלו לדאוג לעצמם במקרה חירום, אבל אם אפשר לנסות שלא להיזקק לתוקפנות. המירוץ השלישי & ndash; גמדים & ndash; היא קמה כתוצאה של ערבוב גזעים אנושיים ואלפית. הם חזקים יותר מאבותיהם, כי רובם יש תכונות חזקות (מאפיינים). מירוץ מצחיק & ndash; זוטונים . שמגמד אותם חוליגנים, הדיג & ndash; גניבות קטנות, ואת היתרון של & ndash; זריזות ותושייה. הגמדים & ndash; המירוץ האחרון, רוב הוותיק של החיים של התבוננות. הם זרים למלחמה או מלאכות אור הם נהגו לעבוד ולשרוד על חשבון משאבי חילוץ. באשר לכיתות האופי, הדמות שלך תהיה פלדין או לוחם , Ranger , דרואיד או הכהן קוסם או גנב . הדבר היחיד שנציין את המשחק באינטרנט העולם Est בי כל גזע אינו זמין לכל שש כיתות, כדי להיות זהיר בבחירה שלך.

מעניין כי בעולם Est לשחק אתה יכול להתחיל מהרמה השנייה, שיש צורך להפיץ ביעילות את המשקפיים על המאפיינים ולבצע בהצלחה בזירה כדי להילחם עם עצמו להפוך לטירון. מהרמה השנייה מותר לך להצטרף לכל שבט. יתר על כן, מהרמה הרביעית עכשיו אתה יכול ליצור שבט שלך, ומאפשר לך כמעט מההתחלה לעבוד רק על המוניטין שלהם.

בנוסף לכל משחק שתואר לעיל מקוון העולם Est פותח מרחב גדול לשחקנים מסעות הרפתקניים & ndash; נופים מגוונים עם המון כל יצורי החיים, האי מסתורי מלא הפתעות ומרתפים אפלים ואחרים. אז מה מתפתח, להילחם, נסיעות, ומקבל הרבה הופעות של עולם המסתורי ויוצא דופן זה Est.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more