סימניות

עולם קסם

שמות חלופיים: עולם קסם, מירה מגיה, קסם העולם

ברצוננו למצוא את עצמך ביפה, קטן, מלא בפלאי העולם הקטן שבו הכול הוא שקוע בקסם וכישוף, שבו ניסים קורים כל הזמן, שבו הוא חם ונעים ואני רוצה להישאר שם לנצח? אז משחק הדפדפן החדש קסם העולם מקוון & ndash; זה בדיוק מה שאתה צריך כל כך. סיפור מעניין, ממשק יפה ועיצוב נפלא לא יעזוב אותך אדיש. הישאר קוסם קטן, שאמאן, דרואיד או מכשף, להרגיש את העצמה וכוח בידיים שלו, עובד פלאות, רק אחד שבץ של שרביט הקסם שלו. & Nbsp; משחק קסם העולם מקוון יעזור לך שוב להאמין שניסים קיימים.

על מנת לשחק בקסם העולם לא צריכים הרבה מחשב וגישה לאינטרנט. אם יש לך גישה, אז אתה תוכל לשחק את המשחק באינטרנט קסם העולם, משום שהמשחק לא קבע דרישות מערכת ספציפיות. & Nbsp; כמו כן, כדי להתחיל את המשחק אתה צריך להיות רשום. הצטרפות במשחק מג'יק העולם מורכב ממספר פריטים. יהיה עליך:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לכלול את שם השחקן שלך,

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כתובת הדואר האלקטרוני

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הסיסמה.

הרשם קסם העולם הושלם.

זה הקסם של הרישום המקוון העולם הוביל אותך לחלק העליון של המשחק. הוא מחכה לך מול דרך מאוד מעניינת. במשחק אתה עומד איכר-קוסם, אשר גדל צמחים מאוד מדהימים ומדהימים, כגון:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; פטריות צילינדרים

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; עיני קסם,

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הדשא כמו הנחש,

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לעוף agaric,

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; טל הבוקר, ועוד רבים אחרים.

כל מה שאתה הידור הטוב שאתה יכול למכור לשכנים שלך או פשוט לשחקנים אחרים, מזמון על זה. אבל העבודה הקשה לא רק החקלאים מחכה לכם במשחק. עולם קסם משחק מקוון מוכן להפתעות רבות לך. גלגל המזל & ndash; אחד מהם. זה מקום שבי אתה יכול להפוך את מתנות שתהיינה שימושי לך בחווה. זהו גם מקום חשוב במשחק לוקח מרכיב חברתי, כי אתה יכול:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כדי לתקשר עם השחקנים

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; מוצרים לקנות ולמכור,

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לקבל מתנות משכנים

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; להציג אותם הצמחים הייחודיים שלך.

& nbsp; עולם הקסם חבוי באינטרנט בשבילך ברמה ה -12 של אלכימאי משימות משחק. זה התפקיד שאתה צריך ללכת כדי לקבל כוס. כמו כן, אתם מחכים לבחינות, ורק לאחר לידתם, אתה יכול לעבור לרמה גבוהה יותר. בנוסף, הכפר לעתים קרובות מאוד שנערך תחרויות שונות, ואתה יכול לקחת בהם חלק ושהביא לנצחון. במשחק יש גם עץ קדוש, שבו אתה יכול למצוא בשמים. כאן תוכל לעבור טרנספורמציה פולחן הקסם, כמו גם להכיר את הדירוג על כמות חומרים קסומים מועברים העץ הקדוש של העולם. וזה לא מכיל הפתעות שהסתירו לעולם קסם משחק מקוון אתה. אתה יכול להשתמש במגוון של כישופים כדי להפוך את העולם שלך למקום טוב יותר. אחרי הכל, את החווה שלך תהיה זקוק לטיפול ותשומת לב, והדרך היחידה שאתה יכול להפוך את גינה פשוטה לארץ אגדות, שבו יש קסמים וניסים. גם במשחק אתה מצפה דרקון קטן, שישרת אותך בנאמנות ולאפשר לך להטיס אותו אם אתה באמת תטפל בו ולטפל בו.

אתה כבר רוצה לשחק את המשחק באינטרנט קסם עולם? אז לא לחכות ולהתחיל לשחק בקסם העולם עכשיו, לא לשלול את עצמך הנאה לביקור במדינה הקסומה, לגל שרביט קסם וליצור ניסים. העזרה העולם הקסום, כי הוא זקוק לקוסם או מכשף טוב ומנוסה איכר, אדיב וחכם, ושכנים צריכים עוזר, כי בלי זה אתה לא יכול להתמודד. למד לחשים ולהתגבר על כל המכשולים שתקום בדרך שלך. ליהנות העולם ללא תחרות של קסם ולקבל את זה הרבה רגשות חיוביים. צור פיסת גן העדן שלך ויש לי שאר, כי כאן אף אחד לא יפריע לך.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more