סימניות

משרד המלחמה

שמות חלופיים: משרד המלחמה

משרד המלחמה באינטרנט & ndash; דפדפן מרובה משתתפים המבוסס על מודל משחק אסטרטגיה חופשי. אירועים בעולם המשחק מתפתחים בזמן אמת, כך תמיד תהיה לך הזדמנות להתערב במה שקורה. נתפס בימי ביניים, שתעמדו בראש האימפריה שלו ולקחת על עצם את המשימה של עושה כל מה שאפשר כדי להפוך אותו לשגשג. אנחנו נצטרך לעשות מאמצים אדירים כדי להפוך את המראה שלה והפכנו למפקד חכם כדי לשקף את כל הסכנות, ולזכות מאחרים, זה רע.

כדי לחזור אל העבר, אתה צריך משרד המלחמה להירשם. לאחר שהחשבון שלך יהיה באופן מיידי תוכל ליצור דמות וללכת לפגוש את החיים וירטואליים לא ידועים.

שאל למה אתה צריך לשחק את המשחק משרד המלחמה ? הסיבות לכך רבות. ראשית, מפני שלא תהיה לך הזדמנות ייחודית לקחת עד חמש תקופות של פיתוח, כלומר Savage הגיל אפל גיל הפאודלית גיל טירה גיל [ 39] ו אימפריה [שני] גיל . עם כל צעד שאתה הופך להיות יותר חזק ובטוח. שנית, יש לך בחירה מה להיות. אתה מחליט מה התרבות המתאימה ביותר. רומא, מצרים, פרס, או יכול, & nbsp; סין? כל תרבויות אלה הבונוסים שלהם מיוחדים, אורח חיים מסוימים, כוחות מיוחדים. ציביליזציה, שינוהל, אתה צריך להוביל לשליטה בעולם. אם זה היה אפשרי & ndash; כך השיג את המטרה הגבוהה ביותר. שלישית, ההחזקה משרד המלחמה לשחק, אתה לעולם לא תשתעמם. אחרי הכל, רב במגוון רחב של פעילויות פשוט לא נותן שנייה של מנוחה! אתה צריך להתמודד עם, והבנייה, ולבחור את החיילים לצבאו, ודואג לבעלי חיים המקומיים, שסופו של הדבר הפך לעוזר רב בלחימה, אלא גם כל הזמן לייבש את ראשם על מה האסטרטגיה הטובה ביותר לקרב הבא. באשר לבעלי חיים, שהם בית מבורך (שלושה מינים) ומאושר (כשלושה סוגים). לגבי החיילים צריכים להיות מודעים לכך שהם צריכים לבחור בזהירות ולעשות את זה, כי הוא לשכור לוחם, אתה יכול בבית המרזח המקומי. ובכן, במשחק הרביעי משרד המלחמה מציעה מגוון רחב של ציוד שונה שעומד בפיתוי לנסות אותו בפעולה זה יכול רק להטעות. הציוד מחולק לארבע רמות של איכות. כל רמה מצויינים על ידי צבע שונה - לבן, ירוק, כחול, סגול & ndash; מהציוד הרפה high-end, בהתאמה. אה, כן, וזה לא הכל! במהלך משחק אתה יכול למצוא בעלי ברית ולעשות דברים שלא יתוארו. הצטרפות לגילדה & ndash; את ההחלטה הנכונה. במיוחד מאז משרד המלחמה מציע בחינם הטבה זו.

& nbsp;

יש צורך לספר ועל יתרונות נוספים של הפרויקט. במשחק יש הרבה אלמנטים במשחק, שבו תוכל ליהנות בהנאה. אתה תלמד להשתמש מרווה הקמורה האדריכלית תחיית רוק אמנות כתב יד, עפרות קובלט, ספר הבכורה אצילי, דרכון ארקדיה, חיילי הלם, זהב מזוקק. התגברות על אחד אחרי חמישה בגילים שונים האחרים, תוכל לחוות מספר עצום של הרפתקאות מרגשות. נתיב זה מהתחלה ועד הסוף יאפשר להכשיר כיכולת פיזית ונפשית. להיות פעיל וכל מה שאתה מקבל! בואו הבילוי שלך עם המשחק הזה יהיה אחד נעים ובלתי נשכח!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more