סימניות

אולי ומגיה: גיבורים. הממלכה

שמות חלופיים: קסם ועצמה, גיבורי הקסם ועצמה

קסם ועצמה: גיבורים. בריטניה & ndash; גלגול של האסטרטגיה המקוונת בעל שם העולמי

המורשת של אסטרטגית תור-פולחן במרחבי רשת הפכה עוצמה מקוונת חינם משחק וקסם: גיבורים. הממלכה. עם זאת, עכשיו זה & ndash; אסטרטגיה בזמן אמת. בתחילה, & nbsp; קסם ועצמה: גיבורי הממלכות מקוונים בסוף 2011. המשחק כבר מקומי באופן מלא ברוסית.

הצטרף בעצמת משחק והקסם: גיבורים. בריטניה לא עושה שום קושי. כדי לעשות זאת אתה צריך ללכת לאתר הרשמי של המשחק שבו אתה צריך ללחוץ על הכפתור האדום שאומר & laquo; Play & raquo;. לאחר מכן, יוצע לך הבחירה לעשות ביד (כוללת של 4). קסם ועצמה: גיבורים. בריטניה דורשת רישום לאחר שהחלטת על השם והסמל, שיהיה סוג של כרטיס ביקור לשאר החיילים. אל תשכח שסימנים שנבחרו לך יהיו נוכחים בכל הפוסט שלך. השלב הבא: אתה צריך לחשוב על שם לעיר, שם ותמונתו של הגיבור, שהוא ייחודי & ndash; זה רק & laquo; בתוספת & raquo; לפעילויות המשחקים נוספות שלך. אז לוחץ על & laquo; ממלכה החדשה וraquo; ושלב הרשמה קסם ועצמה: גיבורים. בריטניה & ndash; הושלם בהצלחה!

אז, קסם ועצמה: גיבורים. בריטניה & nbsp; משחק מקוון שבו הכלי המרכזי של שליטה על הממלכה הם הגיבורים. אתה יכול לשכור אותם בבית המרזח. כל דמות תהיה כמובן שלה, שתלוי בחלק של העיר. המספר המרבי של עבודות לשחקן & ndash; 3, כל אחד מהם עשוי להיות משלושה לחמישה כישורים. לשחק משחק העוצמה וקסם: גיבורים. הממלכה מקוונת ומכאן & ndash; הרבה בנסיעות ונלחמים. במהלך פגישות אלה אתה תבוא על פני מגוון רחב של חפצים, אבל רק שמונה מהם עם אתה יכול להיות כל תו.

ועצמת צבא קסם: גיבורי ממלכות מקוונים & ndash; הבסיס של כוח צבאי, אשר מורכב מקבוצות & ndash; קבוצות של יצורים מאותו הסוג, נלחמים ביחד. במאבק על השפעה כמאפיינים של הגיבור, וההגנות של האזור והעיר, לחשים וחפצים. מה עוצמה נפלאה משחק וקסם: גיבורים. בריטניה באינטרנט, זה את העובדה שללא קשר לתוצאה של הקרב, אובדן החיילים יהיה רק ​​30%. כלומר, גם אם הקרב נהרס על ידי כל הצבא שלך, סופו של דבר אתה וlaquo; לחזור וraquo; 70% מהמספר המקורי של חיילים.

כדי לשחק את המשחק בהצלחה מקוון עלולים & Magic: Heroes. בריטניה, יש צורך לשלם תשומת לב רבה לפיתוחה של העיר. אחרי הכל, יש הולכים משאבים שכר צבא וגיבורים. העיר ממוקמת במרכז האזור, אשר מורכב מריבועי 24, מאוכלסים על ידי מפלצות. כדי להביס אותם יספק גישה לחפצים, 4 מוקשים או חלל רק בחינם לבנייה. מבנים לספק בונוס להגנה ולעזור לפתח את הכלכלה שלך.

כשאתה מתחיל לשחק בקסם והעצמה: גיבורים. בריטניה, חשוב לדעת כי מובטחים לך הגנה מפני התקפות חמש עשרה לפיתוח של המשחק וחיזוקה של העיר. כמו כן, זה לא מפריע לידיעה שאתה יכול ליצור ברית עם עד 20 משתתפים. אדמתם נכללה גם בברית, אשר מבטיחה הגנה טובה יותר על הטריטוריה שלך. חילופי משאבים בין בני הברית תקבע בדרך כלל תועלת הדדית, כמו כל עיר יש מוקשים משלו רק 4, אבל אולי & Magic: Heroes. יש הממלכה 7 משאבים מקוונים (כמקור).

קסם והעצמה: גיבורים. משתמשים בבריטניה יצטרך לשחק בעולם של עשן, נקרע לגזרים על ידי המלחמה בין ארבע המדינות:

ושור; אבירים

ושור; שדים

ושור; בעלי-אוב

ושור; הקוסם

המטרה העיקרית של כל שחקן & ndash; להחזיר את הסדר ולתת התקווה לעתיד העולם ושגשוג בדרכי שלום. לכן, & hellip; קדימה וליהנות מכל היתרונות של המשחק ולנצח!

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more