סימניות

מיקרוולטים

שמות חלופיים: מיקרוולטים

מיקרוולטים מקוונים & ndash; משחק מרובה משתתפים בחינם דינמי, שבו הוא ד יורה 3 עם אדם שלישי. תוך שימוש במגוון של מצבים, תוכל ליהנות מרגשים קרבות המתרחשים במשחק צבעוני מציאותי מקומות. אתה צריך לעסוק שוב ושוב בקרב, לשאת הרבה עבודות מעניינות, לטפל בנשק, לשאוב את הדמות שלך, נסה להרוויח יותר ממטבע במשחק כדי להיות מסוגל להגדיר חזותי גיבור בדרכו שלו. הרבה מגוון של דברים, מפות גדולות, מגוון רחב של מצבים ודמויות & ndash מצחיקים; כל זה תוכל למצוא במייקרו-וולטים באינטרנט, פרויקט שנוצר על ידי משחקי NQ בשנת 2010 הוא הופיע באינטרנט הודות לבחורים מ[ 2] RockHippo הפקות . הצטרף לקהילת המשחקים וליהנות מהרפתקה בלתי נשכחת!

לפני שתוכל להוריד מיקרוולטים, אתה צריך ליצור חשבון. חשבון רשום באופן הבא:

- למלא את שדות חובה (שם משתמש, סיסמא, אישור סיסמא, ניק, E - דואר אשר & nbsp; כתובות דואר אלקטרוני);

- בחר שאלת אבטחה שהשורה הבאה מתאימה תשובה;

- הזן את התווים מהתמונה;

- לשים סימון, המאשר את הרצון לקבל עלון.

יש לציין כי תנאי השירות ומדיניות פרטיות המקובלים עליך על ידי עצם הרישום, כך שגם לאשר שום דבר. צור חשבון חינם וליהנות מהמשחק תוכל לאם אתה הבעלים של תצורת מחשב רצוי. למרות שזה הוגן לומר כי דרישות המערכת המומלצת הן די נמוכות:

- מערכת הפעלה Windows XP SP , 2 / Vista [7 ] / Windows 7;

- , המעבד & nbsp; פנטיום 4 בפברואר. 0 GHz / Dual Core 2. 4GHz;

- גרפיקה GeForce 5600 / Radeon , , 9600

- 512 מגה בייט של זיכרון RAM;

2 GB של שטח פנוי בדיסק קשיח.

ברגע שכל הגינונים הם התיישבו והתקין את הלקוח במחשב שלך, אתה יכול להתחיל לשחק מיקרוולטים. קודם כל לבחור את דמות. הנה שיעורי כניסה:

- נוקס מראה נוקשה, אבל נשמה טובה. בדיחות לו במקום הראשון. והוא יודע ויודע כיצד להשתמש בחוקים של הרחוב.

- נעמי & ndash; דמות אישה עם המראה של הבובות. ידידותי, נחמד, חייכן, תוכל לרקוד יפה האדם המקסים הזה יודע איך להיכנס לאויבים לבלבול.

- ג , . H , . אני , . P , . - Humanoid עם חלקי גוף להחלפה. זה בובה ממוכנת שנאספה ממזבלה נמצאה הפרטים. הוא כולל חוסר סבלנות ולהיטות להילחם נצחיים.

- פנדורה & ndash; ביטוי, בובה מפתה באמצעות טריקים שטניים. נעמי ושונא של גברים כל חייו יריב לעשות כעס מיוחד.

ובכן, מי אתה החביב ביותר?

& nbsp;

כאמור, המשחק הוא מסוגל להתפאר Mikrovolts מגוון רחב של מצבים. אתה, כמובן, תוהה מה זמינים בדיוק מצבי המשתמש, אוהבים בידור וירטואלי. בהתאם לשחקנים מחולקים לצוותים אדומים והכחולים. אבל באיזה צד היית אתה, אתה צריך לעשות הרבה מאמץ. אתה צריך תמיד לדאוג לתועלת ולשמור MicroPoints, אשר מוענקים על הריגת אויבים. מרחיב את מגוון היכולות שלה, תמצוץ אופי ולעבוד יותר ויותר מסחררים מעללים! תן לכל רמה כבשה תהיה שמחה, ומצב רוח & ndash יומיים; רק הקשת! אחרי הכל, משחק מיקרוולטים ויצרו עבורך לשכוח את השעמום לנצח!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more