סימניות

בימי הביניים המלחמה טוטאלית

שמות חלופיים: בימי הביניים המלחמה טוטאלית
בימי הביניים המלחמה טוטאלית

- משחק המבוסס על תורות מחשב, אסטרטגיה מציעה. משחק בימי הביניים: Total War הוא הסדרה השנייה של המלחמה טוטאלית, סנסציה השנייה של יצרני כשרון וההשראה. כדלקמן שוגון: המלחמה טוטאלית לאחר שנתיים. ממלכות משחק ימי הביניים המלחמה טוטאלית, כשלב חדש בעולם המשחק שלך. זו הזדמנות לעשות את עצמו כמנהיג בעל חזון וטקטיקה מעולה של צבא של דמויות היסטוריות.

הוא אמר שאתה יכול לשחק בימי הביניים: Total War להוריד ולנסות את היד שלך. זו הדרך היחידה, ובשביל זה אתה צריך את הנוכחות של תוכניות מסוימות להורדת משחקים במחשב. אבל קרא לראשונה התיאור הציע משחקי המלחמה טוטאלית של ימי הביניים ולהציג כל מיני סוגים של ימי הביניים: צילומי מסך סה"כ מלחמה וסרטי וידאו על משחק.

לשחק בימי הביניים: Total War אתה ער מאדם בטוח ביכולות שלהם ואת יכולות אביר. המטרה העיקרית והיחידה שלך במשחק היא ליצור אימפריה משלך בתוך שטחים מסוימים - אירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון. רק כאן אתה מראה את הידע שלך ואת מיומנויות באסטרטגיה גלובלית וצעד בקרבות הטקטיים המתרחשים בזמן אמת.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more