סימניות

בימי הביניים 2: Total War

שמות חלופיים: בימי הביניים 2: Total War

ימי הביניים 2: המלחמה טוטאלית - קרב המבוסס על תורות משחק מחשב. משחק ימי הביניים 2: המשחקים הבאים נציג סך מלחמה דרך אחד אחרי ימי הביניים: המלחמה טוטאלית. כמו במשחקים הקודמים בסדרה, ואפשרות זו הוא לא מספיק אוהדים בעולם כולו.

אחרי הכל, זה פרויקט ממש טוב.

עלות טובה יותר אתה מנסה לשחק את עצמך ולאחר מכן להסיק מסקנות. ראשית אנחנו צריכים להוריד מימי הביניים 2: Total War, עם כל תוכנת מחשב הדרושה כדי לקפוץ. אבל קודם, אנו מייעצים לך לגלוש 2 ימי הביניים: צילומי מסך סה"כ מלחמה וקטעי וידאו, ולקרוא את הדברים שלנו, אם כי היוצרים חשבו את האפשרות למתחילים - למידה. אולי למורת רוחם של בעלי מלאכה - קטע חובת משחק חינוכי.

כמו בסדרה קודמת לשחק

2 בימי הביניים: Total War שתיקח את אחד ממפלגות השלטון. כאן יש עשרים ואחד סיעה, מתוכם רק שבעה משחקים, ורק חמש זמינים בתחילה למתחילים:

הממלכה

• של אנגליה;

ממלכת צרפת •;

; • אימפריה רומית קדושה

רפובליקה

• של ונציה;

הממלכה

• של ספרד.

ממלכת אנגליה - נציגים של קשתים האליטה שונים ורגלים חזקים. לפרשי אפשרויות JavaScript קטנים.

ממלכת צרפת

- יש צבא מקצועי, ז'נדרמים, פרשים כבדים.

אימפריה

רומי קדושה - כל המאפיינים של צבא חזק, אבל לא בתקופה המאוחרת יותר.

רפובליקה של ונציה

- עם הנוכחות של פרשים חלשים ויחידות חי"ר ימיות יש החזקה ומיליציה.

ממלכת ספרד

- יש פרשים חזקים ומקצועיים, חי"ר, צבא וחיל ים.

לכל משחק נוסף כבר

תלוי בבחירה של סיעה. אז לשים לב לזה. אתה כמנהיג הטוב ביותר צריך להשקיע הרבה מאמץ ולשחק במפות צבאיות מחוץ לבית וההצטיידות שלו ולהגן על הנדל"ן שלך.

הנה מוקד עיקרי של דת. תעשה כל מאמץ שיהיה האפיפיור ידע על המחמאות שלך. וכי כופרים הוסרו במהירות מהמשחק.

משחק של ימי הביניים 2: המלחמה טוטאלית מברכת מוכנה ולהוט לנצח את בניין כל פעולת לחימה מובן אסטרטגית וכלכלית. משחק לא ישאיר אדיש וימשוך גרפיקה באיכות גבוהה. מוסיקה נראית מוכרת, שכן לא הרבה עברה מאז הגרסה האחרונה משנה את המשחק.

זה עולה רק כדי למצוא את האתר ואת משחק Medival 2 סך הכל המלחמה להוריד. ואתה צריך לכבוש את עולם העוצמות והכישרונות שלך. אתה משחק טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more