סימניות

Medal of Honor Warfighter

שמות חלופיים: Medal of Honor Warfighter

משחק Medal of Honor Warfighter - שוחרר ב2012, השנה. משחק מחשבה מאוד במשחקים. המשחק הוא מאוד מהנה לשחק, כולם ייהנו בינתיים, שיקיים כאן. מדליית משחק מחשב Honor Warfighter היא יצירת מופת יפה אחרת שהוא עשה בז'אנר של 3D-פעולה.

עלילה לכאורה בנאלי לשום מקום. חיילים אמיצים ואמיצים של ארצות הברית של אמריקה מחפשים osamubinladena הבא. אתה עדיין לא תזיק לעזור לבתי משפט הסובלים מפירטים סומלים ושמתרוצצים מעבר לים בחיפוש. דיאלוגים לעתים קרובות לעורר את המצב - בידיהם של האידיאולוגים ג'יהאד קיבל PETN קיצור נורא!

במדליית שליחות הכבוד Warfighter הוא גם מאוד מגוון, זה חלק מעניין מאוד של המשחק, כאשר למעשה ובעונה אחת, המשחק חוזר על עצמו מספר פעמים - זה מדכא, והמשחק עצמו הופך להיות מאוד משעמם.

לאחר שהורדת את המשחק, אתה תבין למה שמחזה מדליית כבוד Warfighter מרגש ומעניין מאוד.

המפתחת של המשחק הזה עשתה חברה מפורסמת - משחקים לסגור סכנה. מפתחים הביאו לפרויקט זה מספר מדהים של היבטים מעניינים בסיפור, הרבה חומר מרתק. אתה, הוא החיילים העיקריים שאתה ורק אתה יכול להקים סביבה שמחוממת עד לנקודה של פלדה הרותחת. הדמות שלך תהיה מסוגל במהלך המשחק מספר פעמים כדי לשנות את הצורה, כי הוא יעבור במעלה סולם הקריירה, ולכן - כדי לשנות את המראה שלהם.

לפני שתמשיך את התהליך של המשחק, אתה צריך להתקין אותו במחשב האישי שלך. ראשית, ללכת לאתר הרשמי של המשחק הזה (http://www. EA. com / מדליה-of-הכבוד-Warfighter), מאתר זה, להוריד את קובץ ההתקנה של המשחק. עכשיו אתה צריך לבדוק לפני שהורדת את הקובץ לוירוסים ורכיבים זדוניים לאחר האנטי וירוס מראה כי וירוס מזוהה, אתה יכול להתקין את הקובץ על המחשב האישי שלך. אבל לפני שאתה רוצה שכל זה נעשה, אנחנו ממליצים לך לחפש באינטרנט - מדליית של וידאו Honor Warfighter, זה יעזור לך להבין קצת במשחק, בגלל שאתה יכול לראות מה את המשחק של "פעולה", איך אירועים יתפתחו. אנו בטוחים שברצונך להשקיע את עצמם עוד יותר באווירה זו.

קח את הזמן כדי להוריד Medal of Honor Warfighter, פרויקט מאוד מעניין, מאוד מרגש. אתה תהיה מרוצה לצלול לתוך הסיפור ומרגיש את זה עד הסוף. זה פרויקט אטרקטיבי להפליא שבו אתה רוצה לשחק לחלוטין לכל מי שמעריך ומכבד את הז'אנר - פעולה.

ובכן, אנחנו מאחלים לכם זמן נעים עם המשחק הזה. תאמין לי, כל אחד יכול למצוא משהו משלהם בפרויקט זה. עבור כל, המשחק הזה יהיה לפתוח את דלתה. האם לתת לשחקנים שלהם נאמנים והתושבים עתידיים של מרחב משחקים לעולם המדהים שלו! תהנו! אתה באמת רוצה! אנו מאחלים לך רק את הנצחון! אתה חייב להצליח! בהצלחה במשחק!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more