סימניות

MechRage

שמות חלופיים: Mechrage

& nbsp;

המציאות של כדור הארץ לאחר פיצוץ גרעיני, את הדומיננטיות של בינה מלאכותית, התנגדות קולוניאלית אכזרית במאבק על כל ריבוע רובוטים מטר וענק קרב & ndash; MechRage עולם המקוון שנוצר עבור אלה שיש להם תשוקה למדע בדיוני וסייברפאנק. משחק מקוון דפדפן & nbsp; MechRage & ndash; היא אסטרטגיה מרובה משתתפים מסיבי בגוף הראשון, שבו אתה עומד רובוט Mech אדיר וייצור מושבה שלהם, כדי להגן עליו ולזכות בטריטוריה חדשה.

כדי שתוכל לשחק את המשחק MechRage & nbsp; יתאים כמעט לכל מחשב עם מערכת הפעלת Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista x32 / שבע, מחזורי CPU Intel Pentium III 800 MHz או זיכרון RAM יותר טוב 256 MB וגרפיקה לפחות 64 Mb. כדי שתוכל לשחק אתה בנוסף לחיבור ל& nbsp; לא נמוך מהאינטרנט יצטרך להגדיר את התוספת בדפדפן גרסת Adobe Flash Player הוא 10. 0. אתה יכול להשתמש בבחירה של Internet Explorer אינה נמוכה מגרסה 8. 0, FireFox לא מתחת 6. 0 גרסה, Google Chrome או אופרה.

הרשם MechRage זמין במשחק בכמה דרכים:

 • אישור Looki-חשבון באמצעות
 • השימוש בחשבון בפייסבוק לרישום
 • למשתמשים רשומים Google

אם אף אחת מהשיטות לא מתאים לך, אז לעבור את ההליך הסטנדרטי (רישום MechRage) על משחק ofsayte. & Nbsp;

רישום מקוון MechRage בשלב זה הושלם.

משחק מקוון MechRage אין הליך בחירת האופי, אבל פשוט מקצה לך פרוות, שיהיה ההמשך שלך במציאות סייברפאנק זה.

בנוסף, משחק מקוון MechRage שבבו אין חלוקה לפלגים, כאמור, והמערכת מדרג לא קונבנציונלית.

יש רק התמחות - בהתאם לשכיחות של פעולות טקטיות מסוימות של הרובוט, זה יכול להיות:

 • לוחם
 • Destroyer
 • מרגלים
 • היורה
 • גרדיאן
 • הטנק
 • נפץ
 • Transporter

אם אנחנו מדברים על הישגים אישיים של רובוט הגיבור שלך, זה יהיה נחמד לעלות לדרגת מפקד צבאי & ndash; רוב דרגת משחק ראויה לציון. עם מעמד זה הגיבור שלך יהיה יותר הזדמנויות במשחק. אתה יכול לקחת חלק בקרבות ההפגנה שירוויחו יותר ולצבור נקודות וניסיון.

הפרווה מפקד מיליטנטי ארסנל היא די טובה:

 • להביורים
 • אקדח לייזר עם מגן
 • רוקט

ובכן, כמובן, לשחק MechRage יהיה קשה בלי הצבא של רובוטים שלהם. על ידי יצירתו עוסק בשלום בקנה מידה גדולה קרבות וכובש את שטח חדש להרחבת המושבה. ניתן גם להצטרף לאחת מהבריתות והמלחמה קולוניאלית עם אויב רב עוצמה. הפרווה היא חשובה למוניטין והלחימה & ndash; לדוגמא, אם אתה מחפש טרף קל ולתקוף אויב חלש יאבד את הכבוד של בני ברית. בקיצור, אם אתה משחק ב& nbsp; MechRage פעיל, כושר ולפי הכללים, אתה יכול לעשות קריירה צבאית טובה. & Nbsp;

ובכן, אלה שזה לא חשוב במיוחד, יכולים לשחק nbsp משחק &; MechRage המקוון בכיוון האחר ולהביע את עצמם באופן מלא בפתרון של משימות אסטרטגיות. במיוחד על המשחק & ndash; לבנות בסיס ולפתח את התשתית & ndash; משימות בעדיפות לגיבור שלך. כדי לבנות מסד נתונים משלך, אתה צריך להתחיל חנות ההרכבה, אשר תיצור רובוט עובד. כאשר כמות מספקת שלהם, ולאחר מכן להמשיך להקמת מתקנים אחרים. משאבי בניין ממוקשים כגון זהב, סיליקון וטיטניום, מנוע חיפוש עכבישים. גם אתה יכול לצייד את משאבים שלי ולחלץ משם הפקה. & Nbsp;

שחקן אחד מותר לבנות עד חמישה מסדי נתונים. כל אחד מהם צריך להיות היעד שלך & ndash; בסיס לפעילות התקפית, הגנתי, או אוניברסלית (זה תלוי איזה סוג של בניין ייבנה על השטח שלה). עם המשאבים, אתה יכול לבנות מסד נתונים מכל הסוגים, אשר יחזקו את מעמדה שלך במשחק באופן משמעותי. & Nbsp;

מכל האמור לעיל, ניתן להסיק כי לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; MechRage יהיה שווה מרגש כמו אוהדים של אסטרטגיות ואלה המעוניינים באופי קוסמי מלחמת ארקייד. ובכן, אתה טוב באיכות ומשחק מאוזן!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more