סימניות

ריבונו של הרוחות

שמות חלופיים: ריבונו של רוחות

MasteroftheWindsOnline & ndash; משחק מרובה משתתפים מקוונים חינם, ללא תשלום, שנעשה באהוב של שחקנים רבים היה ז'אנר הפנטסיה. MasteroftheWinds משחק המקוון בולט לא רק שייך לז'אנר הזה. ראוי להזכיר את זהותו, כי כדי לשמור אותו בשוק של מוצרי משחקים קשה מאוד.

RegistratsiyavigreMasteroftheWinds הוא פשוט מאוד ולא ייקח הרבה מזמנך. כדי להתחיל תצטרך לבוא עם שם שחקן תחת אשר יהיה קלט למשחק, ולאחר מכן להזין סיסמא כדי לגשת לכתובת החשבון ודואר אלקטרוני שלך אליו אתה תקבל הודעה שMasteroftheWinds הרישום הושלמה.
MasteroftheWinds משחק מקוון, שכבר יש את כל הסטנדרטי מוכרת לגזע פנטזיה רב & ndash; בני אדם, אורקים, גובלינים, גמדים, גמדים וטרולים. המפתחים החליטו שלא להתפלסף ערמומי ולהשתמש אהובים כבר על ידי דמויות רבות.

המשוחרר ביותר מכל הגזעים הם האנשים & ndash; הדמויות גמישות ביותר, להתאמה ואציליות שייכות לשבט רק אנשים. מעניין, לכל גזע שפה הייחודית משלו שנאמרה על ידי נציגיה, למרות שניב אוניוורסלי שבה תקשורת מתרחשת בין גזעים, גם הווה. מהסיבה זו, ששיחק MasteroftheWinds הופך להיות הרבה יותר מעניין.
המשחק זמין במספר גדול מספיק של מקצועות שניתן לחלק את לחימה ולא קרבי. בתחילת המשחק אתה יכול לבחור מתוך שלוש כיתות ראשוניות, אשר תקבע את הסניף של הדמות שלך: טירון & ndash; כיתת הלחימה כלאדם & ndash; הבחירה של אלו המעדיפים את דרכו של סוחר עימותים עז וקוסם סטודנט & ndash; מחלקת בסיס לכל מי שרוצה להבין את החוכמה של כל התעלומות והקסם.

לכל דמות סט בסיסי של תכונות שבמהלך ההתפתחות ניתן לשפר: זריזות, כוח, אינטליגנציה, סיבולת, קסם וחוכמה. גם במשחק יש סוגים שונים של קסם, כגון מים קסם, אש, אוויר, אדמה, טובים ורע, כמו גם סוגים ייחודיים כזה של קסם, הקסם של שני קסם הגוף ורוח.

אם אתה עייף של והקרבות האינסופיים הדרך מלחמתית של חיים לא מושך אותך & ndash; לאחר מכן, מתחיל לשחק MasteroftheWinds משחק המקוון, אתה תמיד יכול לבחור בדרך שלום, לעשות את המחקר של אדמות חדשות, לימוד שפות זרות, הפקת משאבים והיצירה של מגוון רחב של פריטים ייחודיים. בדרך זו יכולה להיות מקור מצוין של כספים ומומחיות נוספים, אבל אל תשכח שהעלילה במשחק הזה מחייבת אותך נחישות ורצון גדולים יותר להילחם כדי להגן על כבודו ולמען המאבק למען מטרה צודקת. בMasteroftheWinds משחק יהיה מעניין לכל אוהבי סיפורים מורכבים ואפייה.

אם אתה צריך לדבר על הסיפור, המצב היה כזה.
בנו של הבנים הליליים אלוהים Loteriana, Alkabadur החליט שגם לה יש את הזכות להקים גופים שנחשבים ילדיהם. אבל מחשבותיו היו שחורות, וקסם & ndash; ובכך העולם החלש, הקסום מלא המוני יצורים נוראים. Alka-בדורה נרדפה על ידי המועצה העליונה של האלים, ומצאה מקלט בהרים נגישים, שם הוא המשיך להתנסות בקסם אפל.

השיא של הניסויים שלו היה המירוץ לחלוטין שבטים הפוכים אלפית - האורקים, מפחידים ומדהימים בכיעורה. אז רע, לאט אבל בטוח, ניצח, ואחרי כמה זמן דרכו של העולם הישן נפלה. משמעות הדבר היא כי עכשיו כל אחד יכול להיות אלוהים. ופרץ מלחמה.

לשחק את המשחק MasteroftheWinds המקוון יהיה מרוצה גם בגלל עיצוב מעצב איכות. הגרפיקה במשחק מרוצה בנועם האותנטיות ומקורי שלה. הכל נמשך במאוד עמוק ושאלות ברורות לגבי מה דבר מוזר מסתתר תחת השם & laquo; עץ & raquo; המשתמש אינו מתעורר.

באופן כללי, igraMasteroftheWinds עתודות מקוונות כרגע רק רושם טוב, ולא רק משום שהוא יורש ראוי למסורת של ז'אנר הפנטסיה, לא בגלל שיש לו סיפור טוב, קהילה דינמית של שחקנים, לא בגלל שהמפתחים יעשו כל מאמץ כי המוצר שלהם מפותח ותמיד היה ברמה גבוהה. לא על זה. ומכיוון שהמשחק הזה יש וlaquo; טוויסט & raquo; - אווירה נעימה ורגועה, שבו יש לכדי להישאר במשחק ארוך יותר. ותאמין לי, עושה את זה, אתה לא קצת לפחות מצטער.
הרשמה ולהוכיח שאתה ראוי לזה להיות אלוהים אמיתי! & Nbsp;

 

מאסטר משחק של הרישום באינטרנט הרוחות