סימניות

Mass Effect 3

שמות חלופיים: Mass Effect 3

למרבה הצער, היום ניתן לאחסן ז'אנר המדע בדיוני מרתק ומעניין בצורה בטוחה בספר האדום. ולמרות שכמות מסוימת של סיפורי פנטזיה על חלליות וחייזרים מתוך מאיימים באופן קבוע, כדי לדרג אותם לז'אנר מדע הבדיוני המקורי יכולה להיות מתיחה. נזכיר כי מדע בדיוני הוא נחשב לאחד שאינו סותר את ההישגים של המדע מודרני, שלא ניתן לומר בודאות על הסרט הזה, לא על משחקים, במיוחד. עם זאת, Mass Effect 3 - משחק שמנסה להחיות את הפנטסיה האמיתית. בולט, כי מפתחים למדו ביסודיות את כל תכונות ומאפיינים של הז'אנר לפני שהתחלתם לעבוד על הטרילוגיה. אפילו הרגעים נפלאים המורכבים ביותר במשחק נראים באופן טבעי להשאיל את עצמם לחוקי ההיגיון והסברים (טוב, כמובן, אם אתה לא מבקר, ולא לחפור עמוק מדי, מנסה למצוא התאמה של רגע של מציאות). משחק Sci-Fi טוב ונכון - הוא התגובה ההולמת ביותר Mass Effect 3 PC.

הבסיס של הרעיונות המדעיים של הפרויקט נלקח "אפס אלמנט" כזה, שמאפשר לך לשנות הרבה חפצים שונים בגבולות שרירותיים. מפתחי המשחק הרשו לעצמם להניח שקרוב יותר למאה העשרים ושניים פריט זה, - אפקט מסת - יהיה להשתמש בכל מקום ובכל מקום (בMass Effect 3 משימות בדרך כלשהי להוכיח אותו בפעולה אם אתה רוצה להיות מסוגל להבין! ). וזה יהיה רלוונטי בכל תחומי חיים ופעילות אנושיים: במנועי של מטוסים וחלליות, כלי נשק, כלי בית. במבט הראשון זה אולי נראה מבלבל למדי ולא מציאותי, עם זאת, כדי להבין יותר רציני, אתה יכול למצוא הסבר לכל האנשים ללא יוצא מן הכלל. יתר על כן, האלמנט סוריאליסטי ביותר בMass Effect 3 - נשק שעובד על ידי שינוי גוף הקירור, ויש לה בסיס מדעי. כפי שניתן לראות, יוצרי המשחק ליצירה של באו עם אחריות עליונה. ושלא משנה כמה שילוב של משחק באיכות וסיפור פחות או יותר מציאותי הוא המפתח להצלחה?

לפני שאתה רוצה להוריד Mass Effect 3, לחשוב על אם אתה מכיר את החלקים הקודמים של הפרויקט. אם לא, התענוג האמיתי של המשחק לא יהיה מסוגל לקבל. ממליץ בחום בדחיפות כדי להדביק את הפער. בנוסף, החלקים הראשונים והשני של אפקט מסה הוא לא יותר גרועים מהטיוטה הסופית של הטרילוגיה. הולך למשחק, אתה יודע שהגיבור האגדי שפרד פוטר מהארגון, אבל במשך זמן רב ללא עבודה ארוך תישאר, כמובן, לא יכל. כבר מכיר את Mass Effect 3 תווים ומצטרפים חדשים יסייע הגיבור שוב כדי להציל את כדור הארץ מפלישת קוצרים. לבסוף, אוהדים חיכו לתוצאות הפרויקט - כל העלילות להתכנס בחלק השלישי. בבהירות לדמיין את כל מה שהכנת למשחק ניתן נראו Mass Effect 3 וידאו קרוואן. תאמין לי, אתה לא יכול להישאר אדיש!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more