סימניות

Magicka Magicka אוסף

שמות חלופיים: Magicka Magicka אוסף

מעבד: פנטיום 4/Athlon XP 2. 4 GHz

זיכרון RAM

: 2GB

כרטיס מסך

: GeForce 8800/Radeon X1900

שטח דיסק: 2 GB

Magicka אוסף

- אוסף של כל החלקים של משחק המחשב הפופולרי בסגנון של פעולה והרפתקאות מלא. עלילת המשחק מבוססת על מיתולוגיה הנורדית, שבו אתה יכול לפגוש ואלים מיליטנטיים ומפלצות אגדיות והרבה מכל דבר אחר. הנרטיב Magicka על המאבק להיות ארבעה המגים שנמצאים באחד מהצווים העתיקים, נאבק עם קוסם אפל Grimnikom חזק והמוני יצורים הרעים שלו. במהלך עימות ארבעה קוסמים יודעים את זה בעצמי Grimnik רק בובה בידיו של שד עתיק Assatura, אשר במשך מאות שנים הייתה נלחם נגד המין האנושי ולא הולך להרוס לחלוטין מידגארד. גיימרים ממולח לעתים קרובות למעוד על קישורים לפרויקטי משחק אחרים, ואפילו סרטים. אז כאן יהיה קל למצוא בדיחות בנושאים Warhammer או דיאבלו, World of Warcraft או Dungeon Keeper, כך גם אזכור לא רק vstretyatsya של הרפתקאות מלחמת כוכבים או של מונטי פייטון.

משחקיות

משחק הרפתקאות Magicka Arcana יצר גרף איזומטרי, שבו השחקן יהיה אחד מארבעת הקוסמים הגדולים המנוגדים קוסם אפל Grimniku ועוד יותר אכזרי פטרון Assaturu השד שלו. קמפיין לשחק יחיד מורכב מ13 משימות ביניהם, כמה מהם תיתן לך את ההזדמנות כדי להוביל על ידי כמה דמויות. יש משחק Magicka אין חלוקה ברורה בין מעמדות שחקן וכל אחד מהגיבורים שלהם יש בצוות הקסום הארסנל שלה ליצירת מספר עצום של לחשים, כפריט זה יהיה הכרחי בתגרה. יתר על כן Magica לאפשר שימוש כנשק תגרה והחרב המפורסמת אקסקליבר, מוקף כל הקנונים של הז'אנר באבן. המעניין ביותר הוא שMagicka אתה לא לשלוף את החרב של "אריזה" ולהתחיל להשתמש בו כמו פטיש רב עוצמה. במשחק הזה המחברים לא עצרו והוסיפו עוד פעמים לחיצות ידיים - מקלע M60, שהגיבור יכול לצאת מכלל שליטת תושבי הכפר אסירת תודה על שהצלת את כפר הולדתם.

פריטים

משחק Magicka, מערכת משחק ולא כרוכה סביב ריבוי של אלמנטים קסומים בסיס. אלמנטים אלה Magica בשפע, כאן אנו מוצאים את האדמה, אש, מים, קור, חיים, כמו גם חשמל, לאסו, ואפילו מגן. משחק Magicka משתמש באלמנט האחרון הוא גם לא כחלק שווה של עולם המשחק, אלא כחלק מלחשי מגן, להפוך אותו לסוג של מכשול, לאורך הקשת של רעפי הגיבור. בכל חלק של אוסף Magicka יבוא וילכו לחשים שונים באמצעות האלמנטים הבסיסיים והשילוב שלהם יהיה לייצר תוצאות מדהימות.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more