סימניות

מגזר איבד

שמות חלופיים: מגזר איבד

המשחק אבוד מגזר & ndash; MMORPG חינם עם מבוסס על תורות קרבות, אשר התגלגלות האירועים בזמן אמת. זהו עולם קשה שבו צריך לשרוד אסטרטגיה וטקטיקה נבונות. אתה מועבר בשנת 2035, והרושם הראשון הוא שהם נמצאים בpostapokalipsticheskoe זמן. זה כמעט נכון, למרות שלא היה קטסטרופה גלובלית. להאשים את ארבע השנים של מלחמה, ובילה את רוב הערים. במהלך עימות הנורא נהרס 99% מהאוכלוסייה העירונית. הכל התחיל עם פריצת דרך תרופתית. המציא תרופה & nbsp; & laquo; Rebis & raquo; בשל מאפייניה זה הפך להיות כל כך לכולם, כי אנשים לא היו מסוגלים לשתף אותו בחביבות. כיוצר נוער שני, באופן מיידי התחדשות תאים, מסייע להקהות דחיית שתלים, מקל על משככי כאבים היו הסיבה לסכסוך בין הרשויות ואנשים רגילים. אנשים לא להשלים עם העובדה שהממשלה חילקה אותם וlaquo; רמת האחריות וraquo החברתיות;. כאב החליט להגן על זכויותיהם. הושק שנת 2031 עם זמן של המלחמה שככה, אבל הבולשת והקואליציה ימשיכו להתנגש, מנסים לזכות כבמדינות עצמאיות רבות וערים. ערים אלה עצמאיים ומתייחס Broxton & ndash; המקום שבו הפעולה היא משחק.

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט אבוד מגזר תצטרך להוריד את & nbsp; ולהתקין אותה במחשב שלך. רישום המגזר איבד ייתן גישה למשחק, ואתה יכול לחזור ליזם בכל עת נוחה. יצירת חשבון היא כדלקמן: הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך הסיסמה אישרה,, לשכתב את הקוד מהתמונה, קיבל את הסכם משתמשים. הצטרפות במשחק האבוד מגזר וההשקה תהיה מוצלחת ואפתח לך עולם פנטזיה מלא בהרפתקאות, אם המחשב שלך עומד ברשימת דרישות מערכת המינימלית הבאה:

- מערכת ההפעלה Windows XP / Vista / 7 (32/64)

- מעבד 1. 8 גיגה-הרץ (או יותר);

- מעמד כרטיס 6800 / ATI Radeon X850, MB nVIDIA GeForce 256;

- מקום פנוי בדיסק הקשיח MB 500;

- 1 GB של RAM;

- האינטרנט לפחות 256 kbps.

כפי שאנו יודעים על הפסקת מלחמת האזרחים לא הביא השלום הרצוי בBroxton. לכן, מתחילות לשחק המגזר האבוד, אתה לא יכול להימנע מפעולות איבה. קבוצות של הרשויות המקומיות ממשיכות במאבק נגד ארגוני פשע ואנרכיסט. לשני הצדדים יש סיעה שלהם. חוק וסדר מיוצג על ידי האיגודים הבאים: היחידות הצבאיות E81, Athanor-LABS, משטרה, ואנגארד. אנרכיה להתעמת איתם, חופרים, מבריחים, אסירים, התנגדות, אספנים, Geeks, והברית כאוס. הצטרף ולהתחיל המבקש להגן על נקודת מבט שלהם באופן פעיל. יש אבודים מגזר מפלגה מקוונת וניטראלית. לדוגמא, הליגה מספקת סחר סוחרים וקישורי דואר בין הערים. תיזהר, כי המשחק הוא מלא הפתעות בלתי צפויות האבוד המגזר. לפעמים, יכולים להיות מוצפנים סוחרים ונציגים של פלגי שליחים נסתרים ממשלה והתנגדות ישנות.

אז יש לך נגח לתוך זה אינסופי בלגן, מה הוא מסוגל להפתיע את משחק מגזר אבוד? ראשית, מגוון רחב של כלי נשק. בחירת נתונה מקומית, זר, וציוד צבאי בנושא. בנוסף ופריטי ציוד שונים לא מחסור. שנית, ההזדמנויות אדירות לטיול בעיר. חקור מטרופולין-נטוש למחצה זה, להרגיש בנוח. קרבות שלישיים, מציאותיים, שבמהלכו אתה חופשי לנוע, באמצעות גג, רצפות, המדרגות. בנוסף, ניתן להשתמש במקלטים. הסימולציה רביעית, מדויקת להפליא של הטיסה של כדורים וההתנגשות עם הסביבה. חמישית, ההזדמנות להשתתף בקרבות שבט הגדולים ולתפוס את העיר. מצב Co-op מאפשר לך להתמודד טוב יותר עם משימות PvE וPvP. יתר על כן, מתנגדים בקרבות יכולים להיות שחקנים חיים. וזה הרבה יותר מעניין מאשר להתחרות עם בינה מלאכותית.

איבד מגזר התחל משחקים כעת להעריך באופן עצמאי לגופו. תאמין לי, אתה לא יהיה מאוכזב, כי החברה הפסידה מגזר טכנולוגיות יש לשים כל מאמץ לכך. ליהנות, ולתת לך תמיד מזל!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more