סימניות

איבד את הקסם

שמות חלופיים: איבד את הקסם באינטרנט

מקוון LostMagic שולח אותנו למסע בעולם איבד המגים, שבו כל שחקן נלחם על שרידי כל-טבעי. יש משחק LostMagic מקוון עלילה ייחודית ועין מהפנטת גרפיקה נעימה.

אבל לפני שנגיע למשחק, בואו נראה, מה שאנחנו צריכים לעשות כדי לשחק אותה. דרישות המינימום שהמפתחים יש לשים קדימה מתאימה לכמעט כל מחשב, מחשב נייד או מחשב לוח.

הדרישה העיקרית:
-
חיבור לאינטרנט - הרזולוציה המסך של 1024x768 פיקסלים
- דפדפן עם ustanovlenymFlashPlayer.

הרשם LostMagic לא לגרום לבעיות. כדי להתחיל את המשחק לבוא עם שם & ndash; ניק ולהתחיל לשחק. הרשם LostMagic יאפשר לך להזדרז להצטרף מאות שחקנים אחרים במירוץ חסר מעצורים זה לרסיסים האבודים של קסם. הזן את כתובת דואר האלקטרוני שלך יוצע לך לאחר, אתה יכול להכיר את המשחק ולהבין אם זה מתאים לך.

העלילה מתפתחת במהירות הבזק, וכאן אתם יושבים על הספסל, וברגע שאתה תוצע להילחם עם מפלצות נוראות. אז משחק מקוון LostMagic דוחף אותך להרפתקה שלו, מלאה בigrovommire ניסים. עכשיו אתה stoitosmotretsya ולהבין מהיכן הגעת. & Nbsp; אתה poyavlyayutsya משרות בתפריט sootvetsvtuyuschem, יש לך תרמיל, kudabudut לקבל הגביעים שלך ופריטים אחרים שאתה צורך. אגב, לאחר קורס משחק המקוון הקרב הצעיר LostMagic יציע לך לשפר את היכולות שלך ולהיכנס svoidannye לרישום & ndash; כתובת דואר או חשבון באחת מהרשתות חברתיות (פייסבוק, ואחרים). & Nbsp; רישום LostMagic לא מכריח אותך לכל דבר, אבל בכל פעם שאתה יכול לאפס את הסיסמה שלך.

רק בkotoryeharakterny מיומנות משחק 3 לסוג מסוים של אופי:
- & nbsp; & nbsp; & Nbsp; כוחו של
- & nbsp; & nbsp; & Nbsp; זריזות
- & nbsp; & nbsp; & Nbsp; סיבולת

במשחק אתה יכול לבחור מספר אפשרויות לצמיחה & ndash; טייגר דרך, דרך של פוקס, ונתיב הפיל. לכל תרחיש חולשות עוצמות משלה. הדרך של טייגר תיתן לך את ההזדמנות כדי & nbsp; השתמש בקווים חזקים, נשק בשני ידיים. תכונה מרכזית בפיתוח של החיילים מסוג זה היא כוח. הדרך מתאימה לפוקס & nbsp המוזרים; ולוחמים זריזים. שועלים יכולים להתחמק היריב ולגרום לתגובת הגנת מכות מוחצות. המאפיין העיקרי של & ndash; זריזות. אם אתה רוצה לשחק יחידות חזקות ואיתנות באמצעות טקטיקות וlaquo; בהגנה וraquo;, נתיב הפיל בשבילך. המאפיין העיקרי של & ndash; סיבולת.

משחק מקוון LostMagic שיאפשר לך לפתוח את השימוש בכל הטקטיקות.
לשחק onlaynigruLostMagicochen פשוט & ndash; glavnoerazobratsyakaksrazhatsya וrazvivatsvoinavyki. אחד ממצבי המשחק & ndash; מצב קרב & ndash; אחד המצבים השכיחים ביותר במשחק. כאן תצטרך להפגין nbsp האסטרטגי ו; היכולת לנצח.

ישנם מספר סוגים של זעזועים: הנזק הרגיל הסיבה לאויב באופן יחסי למיומנות שלך כנשק ומדים, שביתות קריטיות לגרום הנזק הכפול או מרובה ככל שאתה יכול להביס את האויב באמצעות משיכות שלגרום לדימום.

LostMagic מאפשר לך לשחק באמצעות המעברים של המקומות, אתה יכול גם ללחוץ על האלמנטים של השטח. בשלב הראשוני של המשחק אתה תמיד תעזור & nbsp; עוזר & laquo; דני & raquo;, ושילמד אותך. igravypolnena המקוון LostMagic ברוח ימי הביניים עם מוסיף של פריטים יוצאי דופן. לדוגמא שקית של דברים, ציור פריטים. לשחק LostMagic תמיד אפשרי, גם אם אתה netmnogo זמן, כי לפעמים צריך להיות פרודוקטיבי זה הוא כזה וlaquo; לשחק & raquo; הפסקות.

לשחק שובה לב LostMagic מהשניות הראשונות את כבר קשה מספיק, אחד אחרי השני, את המשימות הבאות עכשיו אנחנו צריכים לנצח ברחבי פאב האופנוען, לקחת את החרב שלו כדי להביס את השלדים סביב קבורה, אחרי שנצטרך להילחם עם שחקנים אמיתיים. המשחק יש & nbsp; צ'אט, כך שאתה לא יכול רק לבזבז זמן, להירגע וליהנות מהמשחק לשחק במשחקים מקוונים LostMagic, אלא גם לתקשר עם אנשים מעניינים.

אנו מקווים לשחק את המשחק באינטרנט LostMagic, אתה לעתים קרובות למדי, וליהנות מהמשחק.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more