סימניות

לורדים באינטרנט

שמות חלופיים: לורדים באינטרנט

במשחק מקוון לורדים מקוונים & ndash; מרובה להפוך מבוסס אסטרטגיה עם אלמנטי RPG, שנוצרו במיטב המסורת של משחקי פנטזיה. גרפיקה באיכות גבוהה 3D ואנימציה, דמויות מלאות חיים וייחודיים, משחק דינמי, וכל מה שאתה תמצא בלורדים מקוונים. רק הזהיר כי הבעלים של תיבת דואר כאשר דואר. רישום ru במשחק & nbsp; לורדים מקוונים לא צריכים. לכל השאר (אם בכלל) גישה לצעצוע באופן מסורתי. אז אנחנו לחצו וlaquo; לשחק & raquo;, אז יש צורה של וlaquo; רישום raquo המקוונת ולורדים;. כאן, נכנסים לתיבת שם משתמש, הסיסמה ודואר אלקטרוני, ולאחר מכן אנו מקבלים את הסכם המשתמש ו& laquo; היכרות עם כללי המשחק וraquo;. זה כל מה ש& ndash; הרישום המקוון באינטרנט הלורדים שלך הושלם.

& nbsp;

להקלה מסוימת למישהו & ndash; להיפך, אבל פאזל מקוון משחק מקוון הלורדים לא יש מספר גדול של מעמדות וגזעים. כדי לבחור את הגיבור (גזעו) הוא די פשוט. למרות התיאור של קריאה מראש שווה, כמובן. & Nbsp;

באחד משלושת הגזעים שאתה משחק & nbsp; לורדים מקוונים & ndash; אנשים, שבעא וא '.

אנשים & ndash; מדהים לפחות במונחים של תכונות, אבל הברית המושלמת לכל ברית. אני חייב להבהיר שלפילוס, אתה יכול לבחור גיבור & ndash יחיד; לורד, או צבא. זה חל על כל שלושת המירוצים.

מירוץ בעא & ndash; יש אחד הסניפים של kriontsev שבט פוטנציאל גדול (במובן הפיזי). הנציגים של גזע זה מכוון ביותר באגרסיביות. המטרה שלהם & ndash; יריבים על העצמות לבנות מדינה משלהם.

מירוץ א '& ndash; שבט שני סניף krionskogo, שלום, אבל די מסוכן במירוץ לחימה. הם כוללים & ndash; יכולות קסומות. הם לא להחיל אותם על מטרות רעות, אבל במאבק הוגן, וזה עיקרי שלהם, דרך אגב, נשק די חזק. & Nbsp;

& nbsp;

לאחר שהחלטת על גזע של הגיבור שלו, אתה צריך לבחור את הרצפה ולתת לה שם. לאחר מכן, בחר מיקום ביבשת מא & rsquo; שתתחיל ופיתוח של הדמות שלך ואת האימפריה שלו. לאחר מכן, במשחק המקוון הלורדים אין לך מה להתערב. קדימה! להתחיל לבנות הטירה שלך, לאמן את כישורי חיילים, או לחפש נאות מדבר ולתקוף אותם. אואזיס & ndash; זה המקור של המשאבים שלך. הם צריכים להיות מוגנים בכל העת, כי חוסר ציידים. עוד נאות & ndash; יתרון גדול על פני שחקנים אחרים. אתה יכול לקבל אותם על ידי תקיפת הטירות האחרות. אבל כדאי לקחת בחשבון, אם להילחם לבד? אחרי הכל, לא אכפת לי המתנגדים, כך שזה מסוכן. אבל, אם אתה לדבוק כמה ברית מינם, דברים יכולים לקבל די. & Nbsp;

& nbsp;

אבל משחק הלורדים המקוון באינטרנט לא רק האופי אסטרטגי. כאן, תוכל לפתח את הכח של הדמות שלך, כמו גם פרמטרים אחרים. זה יכול להיות מושגת באמצעות חינוך והכשרה של חייליו. לוחמים חזקים וממושמע & ndash; ברית חזקה ומכובדת & ndash; אימפריה רבת עוצמה. מלבד התארגנות צבאו כדי להרוויח נקודות יקרות, הדמויות שלך לקרות כדי לבנות ולהרחיב את הבניין לקיים טקסים שונים. כסף הוא חשוב גם כנקודות. הרוויח אותם על ידי ביצוע מגוון רחב של משימות והשתתפות באירועים. אלה הם מספיק.

& nbsp;

כדי שתוכל לשחק את המשחק & nbsp; כיף מקוון באינטרנט לורדים במונחים של משחק ונחמד במונחים של גרפיקה. נופים מציאותיים ונופים מצוירים היטב אורגניים להשלים עולם פנטזיה מרגש זה. כל זה בסינתזה להכניע כל אסטרטג וrolevika. ואם אתה אוהד של הצעצועים וlaquo המפורסמים; גיבורי 3 & raquo;, אז הוא הרופא הורה לך לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; לורדים מקוונים. לעודד בריאותה!

& nbsp;

 

הרשמה מקוונת לורדים משחק