סימניות

לורד של Ultima

שמות חלופיים: Lord Of Ultima

LORD OF ULTIMA & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; מקוון & ndash; פרויקט חדש באינטרנט על ידי היזם בעל שם העולמי של משחקי מחשב & ndash; אלקטרוניק ארטס, החברה עמדה במידה רבה במקורותיה של כל תעשיית משחקי מחשב. והיקום לשחרר משחק של דפדפן וlaquo; אלקטרוניקה & raquo; נבחר ידוע ומוכר לכל & ndash; המשחק הראשון בסדרה אולטימה הופיעה לפני יותר מעשרים שנה. מה יצא מהשילוב הזה? משחק חדש, מתוחכם, המשלב בהצלחה כלכלית וצבאי אסטרטגיה עם גרפיקה יפה ומשחק מעניין. & Nbsp;

הרשם המשחק LORD OF ULTIMA & ndash; אז למה אתה לא מתחיל את המסע הארוך שלך של ההתנחלויות שלהם. המשחק הוא לחלוטין מבוסס דפדפן ואינו דורש הורדה וההתקנה של הלקוח, כל מה שאתה צריך כדי להתחיל לשחק את המשחק LORD OF ULTIMA & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; באינטרנט & ndash; חיבור לאינטרנט ודפדפן. & Nbsp; תאריך LORD OF ULTIMA לא לוקח הרבה זמן & ndash; הזינו את כתובת הדוא"ל שאליו אתה תקבל מכתב של אישור הרישום ובי משחק מקוון LORD OF ULTIMA משתמש כדי להתחבר, לחץ על השם שלך, ואת הסיסמה שלך בעולם המשחק ולהיכנס למדינה משלהם. כפי שניתן לראות, המשחק LORD OF ULTIMA הרישום נעשה כפשוט ומהיר, על מנת שלא לעכב את רוצים לשחק LORD OF פעולות מיותרות ULTIMA.

אחת התכונות ייחודיות שיש לו את המשחק LORD OF ULTIMA המקוון הוא היכולת לבחור באחת משתי דרכים של פיתוח & ndash; שלום, כלכלי וצבאי. אם אתה רוצה להתמקד באופן מלא בדרך של פיתוח בדרכי שלום, כדי להקים קשרי סחר, לבנות ושדרוג של מגוון מבנים ובכך לשמור על הערים שלהם לשגשג, אתה צריך לא רק לבנות בטירת העיר. במקרה כזה, אפילו שיש צבא ענק מותאם אישית השכן עוין רק יכול לארגן משלחת טורפת לעיר שלך, כי גם במקרה של הכישלון שלך לא יסתיים תפיסת הטריטוריה או ההרס של הערים & ndash; אתה תאבד רק חלק מהאוצר שלהם. אם אתה מעדיף פעיל והדרך הצבאית של פיתוח של המדינה שלנו, אדון משחק מקוון ULTIMA & nbsp; מציע דרך אחרת & ndash; אנחנו צריכים לבנות ארמון, אשר & nbsp; יהיה המבנה הבסיסי של כל עיר. מנעול זה מאפשר לך ליהנות מלחימה מלאה ומסיר את כל הגבלות, למעט הגנת טירון שבעה ימים מהתקפה. אבל, כמו הנוכחות של המנעול מאפשרת לכל השחקנים בסביבה כדי לתקוף העיר שלך, ותקיפה כזו, & nbsp; במקרה הגרוע ביותר יכול לגרום לשינוי מוחלט בכוחו של יריב העיר מוצלח יותר.

LORD OF משחק מקוון ULTIMA יש גם עוד תכונה מעניינת של & ndash; הבנייה של בניינים בזה עצמו הוא חידה מעניינת ומשחק מיני, בגלל המיקום של כל בניין תלוי יעילותו! לדוגמא, הממוקם בצריף חוטב העצים השדה הפתוח גם יפיק עץ, אבל זה רק הסכום יהיה הרבה פחות מאשר מבקתה ביער & ndash; כי בכל פעם לוגר יצטרך לרוץ לעצים. אבל כשזה מגיע זמן לשים הטחנה, זה גם טוב יותר למקום ליד חוטבי העצים ואז יש עובדי מנסרה אין לי רחוק לרוץ לחומרים. & Nbsp;

על בסיס התכונות של משחק LORD OF ULTIMA & nbsp אלה; לנגן את זה & nbsp; מעניין & nbsp; משחק ומרגש בקלות ממכרת במשך שעות. נכון להיום, המספר בעולם של אנשים שמוכנים לשחק את משחק יהוה מקוון של ULTIMA נמדד למאות אלפים, והמספר ממשיך לגדול ככל שהמשחק LORD OF ULTIMA מקוון ממשיך לגדול ואוהדי שמחתם של תכונות ובונוסים חדשים.

& nbsp;

 

LORD OF רישום מקוון ULTIMA