סימניות

League of Legends

שמות חלופיים: League of Legends, LOL

ליגה של אגדות מקוונות & ndash; & nbsp; רב-משתתפים חינם משחק התפקידים עם אלמנטי אסטרטגיה. מעצב & ndash; קליפורניה מבוססת משחקי מהומות, ומשמש כמו"ל THQ. במובנים רבים, ליגת משחק של אגדות מזכירה את הפרויקט הידוע Dota כל כוכבים. אירועים מרגשים של המשחק להתפתח בארבעה כרטיסים. איך בדיוק יהיה הקרב תלוי מה הכרטיס הוא באותו הרגע. לדוגמא, על שני הכרטיסים הראשונים בקרב יכול לעשות שלושה שחקנים נגד שלוש וחמש נגד חמש. המפה השלישית היא מאבק בין צוותי לנקודות שליטה, והרביעי & ndash; המעבר הצר הזה, שבו יש אויבים של חמישה שחקנים נגד אותה הכמות. גרפיקה כל המקומות ממש פנטסטיות. מחשבה משחקיות ופרטים שצריך לרצות את משתמשים רבים. בסיפור, המשחק צריך להבטיח שמתקניו הושמדו על ידי המתנגדים, אבל אל תשכח לשלוט מגדלי ההגנה שלהם. אם אין לי חיי היומיום שלך לך מספיק ריגושים skraste שעתי הפנאי שלהם בנסיעות במציאות וירטואלית. משחק LoL הוא מתאים ביותר על מנת להעלות את האדרנלין בדם!

סעיפי החוק יסייעו למשתמש ליגה האגדות & nbsp; בדוק. בצורה המקבילה אתה צריך להוסיף את הפרטים הבאים: שם משתמש, סיסמא (חוזר בשורה הבאה), כתובת דואר אלקטרוני, תאריך לידה. אתה צריך גם לשים סימן ביקורת, ובכך מבטא את ההסכמה של הכללים. הירשם מתבצע כברירת מחדל. לבסוף אתה צריך לשכתב את הקוד מהתמונה ולחץ על & nbsp; וlaquo; לשחק בחינם & raquo;. לפני יצירת חשבון, לוודא שתצורת המחשב לא תיכשל. למשחק דורש דרישות מערכת המינימלית הבאות:

- מערכת הפעלה Windows XP Service Pack 2 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows 7;

- פנטיום 4 2GHz;

- שטח פנוי בדיסק הקשיח 750Mb;

- & nbsp; תואם עם התקן קול DirectX 16,

- וידאו זיכרון של 128 MB;

- RAM של 1 GB;

- חיבור לאינטרנט של s \ לפחות 128KB.

אז לשחק הליגה אגדות תהיה גיבור, אשר נקרא אלופים. לכל אחד מהם מאפיינים משלה. כמובן הדמויות הן נקודתי חוזק וחולשה. אז מישהו להתפאר כוחות מאגיים גבוהים, יש מישהו נזק גבוה, ואילו אחרים הם כל כך חזקים שנראה כמו מגן אנושי. אבל מה שאתה נוהג, להתפתח. במהלך משחק תוכל להרוויח נקודות. הם מוציאים על שאיבה או קומת קרקע, או לרכישת גיבורים ומילות קסם, המשפרים את הביצועים חדשים. בנוסף, כל הצלחה מביאה רווחים בצורה של מטבע משחק. אגב, אפשר לשים את אמת, כאשר לפתע היה רצון כזה. זה בהחלט נותן לך כמה יתרונות, אבל אתה יכול לעשות די טוב ליגה האגדות & nbsp; לשחק בחינם.

בתחילת אתה מקבל כמה דמויות, ועם זמן מספרם רק יגדל. כל ברמות 30 המשחק. הרמה שלך גבוה יותר, כך גדל ההזדמנות. משחק ליגה של אגדות קוראת לפתח מיומנויות גיבורים. יש עץ כשרון, שהוא משותף לכל הדמויות. Masteries, כלומר יש לו את כשרון העץ שלושה סניפים: בעבירת, הגנה, ועזר. בחירה בדרך מסוימת של התפתחות, הנך לקבוע את גורלו של הגיבור. בנוסף למיומנויות בסיסיות, אתה יכול לבחור שתי נוסף. לדוגמא, ריצה מהירה, zaklinalnoe טיפול וכן הלאה.

& nbsp;

משחק מרגש זה מרתק אותך מהדקות הראשונות. מגוון של משחק לא יאפשר לפספס רגע! להילחם כיף עם מפלצות נתעבות, לאתגר את שחקנים אחרים & nbsp; ולהיות כל יום יותר ויותר בטוח ביכולות שלהם! בואו לפגוש את כל הציפיות שלך! & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more