סימניות

סיד אודיסיאה

שמות חלופיים: סיד אודיסיאה

אם אי פעם להיפגש עם המשחקים Aeria משחקים , שכנראה היו לשמוע ועל המשחק הזה. המשחק ליים אודיסיאה [1 ] לוקח אותך ליבשת עד כה לא נחקרה של אורטה. המשימה שלך היא & ndash; לחקור ככל אדמות חדשות אפשריות של היבשת. המסע שלך יפעל & nbsp; בהרים בלתי עבירים, מדבריות בודדים, ובשלב מסוים ליים אודיסיאה [ 9] באינטרנט , שאתה אפילו לא צריך להוכיח את יכולת השחייה שלהם.

אם אתה כבר מכיר לפחות אחד מהנציגים Aeria משחקים וליצור חשבון ובlaquo; raquo שבט &;, עכשיו ל להכיר LM , אתה רק צריך להיכנס לחשבון האישי שלך, להוריד את קובץ ההתקנה של משחק לקוח ולשחק לשחק לשחק. אם אתה מתחיל, אז אתם מוזמנים להירשם. ב[ 2] ליים אודיסיאה לרשום [ 1] הוא תהליך אופציונאלי.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; המשחק נמצא כעת בשלב הבדיקה, עם זאת, הבקשה להשתתפות במבחן ניתן להגיש בכל עת.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לחץ על הכפתור וlaquo; בטא הרשמה עד . לשחק חינם וraquo;, לשלוח את הבקשה.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; על מנת ליצור לחץ חשבון חדש על הקישור וlaquo; צריך חשבון ? הירשמו עכשיו! וraquo;.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ליים אודיסיאה [8 ] לשחק יכול להיות, כפי שהוסמך לחשבון שלך פייסבוק . טופס ההרשמה מאפשר לאישור מסוג זה.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; אם החשבון פייסבוק אתה לא, אתה צריך למלא את טופס ההרשמה שבו השדה העליון (וlaquo; [ 3] דוא"ל וraquo;) להזין את הכתובת של תיבת הדואר האלקטרוני שלך.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בשורה וlaquo הבאות; יום הולדת וraquo; להקליט את תאריך לידה.

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; השדה וlaquo האחרונים; סוג , שתי מילות [1 ] וraquo;. הזן את מערכת CAPTCHA סיפקה.

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; על מנת להשלים את הרישום, לחצו על הכפתור הכחול וlaquo; הרשמה ולשחק! & Raquo;.

9. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לפני שאתה פותח את טופס יצירת חשבון בקו העליון שכבר נכנס לכינוי לכאורה, אם אתה רוצה, אתה יכול לשנות את זה.

10. & nbsp; ובlaquo; סיסמא וraquo; הזן את הסיסמה שלך, שבה בעתיד תוכל ללכת לחשבון שלך. סיסמא חייבת להיות לפחות 8 תווים, ביניהם חייב להיות אות גדולה אחת לפחות ומספר אחד.

11. & nbsp; לאחר מילוי כל השדות, לחצו על & laquo; שמור וraquo;, התקנת נדנדת קובץ של משחק לקוח ומבורך, אתה יכול עכשיו [8 ] לשחק את המשחק באינטרנט ליים אודיסיאה .

המשחק הזה ימשוך את כל האוהדים של Aeria משחקים . אסטרטגיה עשתה יפה מניחה את קיומם של שלושה גזעים לשחק עיקריים.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; משתמשים. מתנחלי תווים.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Turga. גיבורים מיליטנטיים ואמיצים.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Murici. המירוץ הזה יודע משהו על קסם, ולא מהסס להשתמש בו.

בתורו, כל גזע מחולק לתת-קבוצות שונות, שכל אחד מהם יש כישורים וידע מיוחדים.

משחק עדכון יומי עם משימות ומשימות חדשות. כל כך משועמם עם ליים אודיסיאה אתה פשוט אין לי. למרבה הפלא ליים עלות אודיסיאה [9 ] יכול לשחק מישהו. לבצע משימות, לבקר בכפרים שכנים, להכיר חברים חדשים, ללמוד מיומנויות חדשות וחדשה. כל זה יעזור לך כיף בעוד משם זמנך הפנוי. אל תחמיץ את ההזדמנות שלך כדי להוריד את ליים ביותר אודיסיאה ! לשחק את עצמך ולהזמין את החברים שלך & ndash; שפע של מקום!

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more