סימניות

ריצת 90

שמות חלופיים: Lihie 90

& nbsp;

הוא אץ 90 מקוון - משחק דפדפן בחינם נוצר על ידי ההשראה של הסדרה וlaquo; חטיבה & raquo;. משחק מקוון זה הוא & nbsp; נועז 90 הוא סימולטור החברתי-כלכלי, הובלת השחקן לעולם של העבר הקרוב של המדינה שלנו. זמן של שחיתות, תוהו ובוהו והפקרות. כולם נאלצו לחפש חיים טובים יותר בכוחות עצמם, הפועלים בכל אמצעי כדי להשיג את המטרה.

הוא נראה זוהר משחק מקוון שבו 90 הפעולה מתרחשת בעיר וירטואלית, אשר מחולקת לאזורי השפעה של כנופיות, כל אחד מהם מתמחה בסוג מסוים של פעילות פלילית. המשימה שלך במשחק הזה היא הישרדות, והעלייה ההדרגתית של סמכויותיו, כדי להיות האדון של הצל כתוצאה מהעיר וזמן רב ככל האפשר כדי להישאר באתר זה. אתה יכול לשחק את המשחק של & nbsp; נועז 90 & nbsp; באינטרנט ולהצטרף לאחת מהקבוצות שמיושמות בתחום הפלילי שאתה אוהב, או ללכת בדרכם שלהם ולארגן את העסק במשחק שלך על ידי פתיחת בית הוצאה לאור, העוסק בסחר, מכירות נשק, וכן הלאה. או להרכיב להקה ולעשות סחיטה.

דרישות מערכת מינימאלית: חיבור לאינטרנט מ -64 קילובייט / שני מותקן תוכנת Adobe Flash Player 10, זיכרון RAM - 1 GB כונן קשיח שטח - 512 MB.

על מנת להתחיל את המשחק צריכים להירשם במשחק & nbsp; נועז 90.
​​תאריך & nbsp; נועז -90 במספר דרכים: אתה יכול להיכנס דרך אחת מהרשתות החברתיות שכבר רשומות. אם לא, זה יכול להיעשות באמצעות כתובת הדוא"ל שלך. או להירשם באתר על ידי ציון שם (תחתיה תוכל לדעת את השחקנים האחרים במשחק), הדואר אלקטרוני והסיסמה שלך. רישום נועז 90 זה יושלם.

מאז תחילת המשחק אתה מוצא את עצמך באזור הניטרלי. אם אתה לא רוצה לעקוב אחרי קו הסיפור, ולא לבחור את התפקיד של אחת הכנופיות של חמושים, על מנת להתאים למשחק ולצבור ניסיון, רצוי לקבל מידע מדמויות המחשב.
​​האם לא אימון הזנחה, ולא להעלות את הרמה שלך, המבוסס על נצחון קל. בתחילה, כולם אותו הדבר צריך להיעשות לפחות & nbsp; התייחסות אור, וכך יגדיל את המאפיינים והיכולות שלהם.
​​התיישבו דמות ולשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; נועז 90 יכול להיות בכל מקום, כולל בשטחה של קבוצות האחרות, אבל צריך להיות מאוד זהיר, כי האופי יכול לתקוף בכל מקום, אפילו בזמן העבודה. בהמשך לכך, להרוויח יוקרה וכסף, אתה יכול לקנות או לבנות מקום לגור ולהתחיל להקים עסק משלהם. זוהי התכונה מעניינת ביותר של המשחק: שחקנים יכולים לשחק כאן ב& nbsp; נועז 90 מקומות ולהרחיב ולשנות את המראה שלהם. אתה יכול לבנות בתים, חנויות, משרדים באזורים ייעודיים. הם יכולים לשמש או נמכרו במכירה פומבית.

מעניין במשחק הזה onlay-לחימה & ndash; עם פעולות מתוכננות רב בו זמנית. כלומר, במאבק כמה שחקנים יכולים להשתתף באותו הזמן, שחקנים לא עושים מהלכים ברצף קפדן, כך שאפשר לשנות את המהלך של בחירת נשק קרב, או שילוב של אגרופים.


​​

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more