סימניות

הלגיונרים רומיים

שמות חלופיים: Legioners

דפדפן אינטרנט משחק התפקידים הלגיונרים רומא העתיקה מציעה לך לצלול לתוך המציאות של רומא העתיקה, לחוות את גורלו של כל הליגיונרי הרומי ההתדיינות, לבקר עור גלדיאטורים ולקחת חלק בקרבות בזירה. למרות העובדה כי חיילי הלגיונות הרומיים משחק מקוון באינטרנט ממוקמים ככיף מזדמן, יש כל מה שנדרש לפיתוח המלא של הדמות & ndash; כל מיני הזדמנויות לפילוס, חוקי המשחק שלהם, אווירה משעשעת ומכניקת משחק.

איך לכתוב לנו מפתחי משחק, הביצועים שלו נבדקו בהצלחה בכל הדפדפנים, כך שהלגיונרים רומא העתיקה & nbsp; אתה יכול לשחק בכל נוח לדפדפן שאתה. באשר לדרישות המערכת, ולאחר מכן אנו אומרים רק שהתצורה סטנדרטית של המחשב & ndash משרד; בהחלט אופציה מקובלת, ואם המחשב שלך הוא גם חיזק סוג מעבד פנטיום טוב השישי, לא פשוט לשחק ב& nbsp; הלגיונרים של רומא העתיקה, ו& laquo; לטוס & raquo; למציאות זו.

הרשם משחק הלגיונרים רומא העתיקה, כפי שצריך להיות לקהל מזדמן, פשוט ונגיש באופן מיידי באתר הרשמי. כדי להירשם תצטרך לבקר באתר ולחץ על & laquo; רישום הלגיונרים רומא העתיקה וraquo;, לבוא עם כניסה, לבחור את המין של הדמות שלך, ציין את הכתובת של תיבת הדואר וסיסמא חזקה. לאחר שתוודא כי חיילי לגיונות של רישום מקוון רומא העתיקה & ndash; זה באמת היוזמה שלך ואת הקישור להפעלת החשבון שלך, אתה יכול ללכת בבטחה וlaquo; ללחם ושעשועים וraquo;.

ראשון, וlaquo; & raquo;, tobish לחם על חשבון מה הדמות שלך תהיה. חברים מתחילים לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; הלגיונרים של רומא העתיקה כאזרח פשוט חסר ייחוד שיש לו נשמה כמעט כלום אבל שאיפות גדולות להפוך לאימפריה לגיונר. בתור התחלה, כמובן, ניסיון חשוב. איפה אני יכול להשיג אותו? עבור למחנה אימונים שם
קבל בזירה למתחילים, מה שאתה רוצה וניסיון, ובונוסים. בנוסף, אם התרגיל יהיה מוצלח, אתה באופן אוטומטי מוצא את עצמך ברמה הרביעית של המשחק.

אחת וlaquo; לחם & raquo; לגיונר אבל הקריירה הצבאית שלו, להרוויח אותו זהב. ראשית אתה תקבל כסף עבור העבודה באורוות - טוב, שאמרו כי הנשק והשריון מקבלים בקלות? בעתיד תוכל להרוויח דרך הגונה, כגון crafting ומשימות. ואם בהתחלה אתה יהיה לשחק את משחק הלגיונרים רומא העתיקה מקוון כמעט לא חמוש וללא תחמושת, אז כשאיבה יכול לקנות כל מה שאתה צריך בחנות או הספרים הנדירים בית - נשק ושריון, ומה צריך ללבוש חייל קיסרי. אגב, יש מגוון עצום שלהם, אבל אתה יכול להרשות לעצמך רק מה זמין לרמה שלך. כדי להעלות את הרמה של הטוב ביותר, להתחיל משימות. בבית המרזח, תוכל למצוא NPC & ndash; דמות שממנו קיבל את המשימה הראשונה. כאן תוכל למצוא מאמן, שיכול להיות שימושי לרכישה לחיות מחמד.

אתה תוצע מבחר של ארבע חיות: כלב דוב, נמר בנגלים ולביאה. בעתיד ניתן יהיה להיכנס לשבט או מינים אחרים פרט, הם יהיו הרבה יותר חזקים מארבעה אלה. ובכל זאת, וחיות מחמד & ndash זה; הגנה טובה מהעולם החיצוני, שהוא מלא בטורפים, שני בעלי החיים ומין אנושי.

המשחק כולל גם Legioners המקוון לחימה אוטומטית. Tobish, על פי פרמטרים שבחרת אויב, והקרב מתרחש ללא המעורבות הישירה שלך. & Nbsp; ובסופו של הדבר, תוכל לקבל מידע על מספר בונוס הניסיון ושהרוויח (במקרה של נצחון, כמובן).

בנוסף, חיילי הלגיונות של משחק מקוון רומא העתיקה שבו אתה יכול להקדיש את עצמו למקצוע, ארבעה מהם כאן - סמית, עובד, בצמחים מרפאים, וקוק. זמין גם עם הפיתוח של כישורים מיוחדים והרבה יותר שיכול להיות מאופיין על ידי מילה מאוד נכונה וlaquo; מחזה & raquo;.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more