סימניות

לבה באינטרנט

שמות חלופיים: לבה בשידור חי

איך אתה מרגיש לגבי בדיוני? אבל לנסוע בזמן? אם חיובי, לא עוברים בלבה באינטרנט. רק לפני שאתם מתחילים למלא את שולי עמוד הרשמה הלבה מקוון, ודא שהמחשב שלך מצויד הבא:

ושור; מהירות מעבד של לפחות 1. 5 Ghz;

ושור; זיכרון RAM & mdash; 256 MB;

ושור; 3D וידאו 64 Mb;

ושור; מערכת ההפעלה חלונות 2000 / XP / Vista.

הרשם הלבה המשחק לשמח את העיצוב וlaquo צבאיים; raquo הסף &;. למעשה, יוצע לך טכס להיכנס לעולם הלא כל כך הרחוק של העתיד פוסט-האפוקליפטי. עובר רישום לבה מקוון שלב מורכב מהפעולות הבאות:

1) את שם משתמש של מבוא (השם שבי תוכל להיכנס ו& laquo; לדבר וraquo; במשחק).

סיסמא (6 עד 16 תווים) 2).

3) קביעת תוקף את כתובת דואר אלקטרוני והמין שלך.

4) הזן את הקוד מהתמונה.

5) מבוא וקבלה של הסכם שאלות נפוצות ומשתמש.

אחרי שאתה, כמובן, אתה יכול להוריד את משחק לקוח, התקנה שיפחית את העומס על ערוץ האינטרנט שלך & hellip; אבל אם החיבור הוא חזק, פשוט ללחוץ על כפתור וlaquo; Play & raquo; וצולל באומץ לתוך מציאות וירטואלית מרגשת.

אתה מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט הלבה לעבור ליישוב, הממוקם בצפון אפריקה. אגב, העיצוב הגיאוגרפי-משחק מלא מתאים לתנאי השטח בפועל של יבשת אפריקה. הניסיון הראשון שלו יצטרך להרוויח באמצעות הריגת יחידות אויב, או אפילו חולדות. אל תהסס ולתפוס את כל מה שייפול מאויבים מובסים, כי בדרך זו אתה יכול לאסוף הרבה ערך למכירה חוזרת הבאה שלהם.

אם כך קרה שרק התחיל לשחק את המשחק באינטרנט לבה, אתה מכוון ליישום חיפוש, אז אתה צריך למצוא את הדמות שעל לתלות סימן הקריאה בראשו. שהוא עוסק בהפצה של עבודות שתבאנה הרבה ניסיון, אשר לאחר מכן צריכים שחקנים כדי לצאת מהמקום הזה. רק אל תמהרו יותר מדי בפעולה זו, כי הגב לא חזר. עדיף לשאוב במיקומו המקורי לפחות עד הרמה החמישית.

אויבים יותר לך להתגבר על זה, יותר הניסיון יקבל. המשחק מאופיין בלבה מקוונת בקרבות אמיתיים, כל כך מוסחים מהמאבק אינו מומלץ או מה סיבה. אגב, אתה יכול רק להילחם מחוץ לגבולות העיר. הבחירה של נשק היא מאוד מגוונת: משחק מקוון הלבה יבקש ממך אקדחים, תת-מקלעים, סכינים & hellip; ואפילו את האפשרות של לחימה לא חמושה. תאמין לי, הקרב המקומי ישמח אותך גם אם אתה & ndash; ידען ומאהב של יורים דומים. ואם לא, והכי חשוב, אל תשכחו לשים לב על בריאותו של הגיבור. אפס פירושו מוות.

משחק מקוון הלבה יכול להתגאות שיש שני מטבעות:

ושור; אפריקה & mdash; זה בשימוש יומיומי במגוון רחב של מטרות משק בית.

ושור; זהב & mdash; ניתן לרכוש רק על כסף אמיתי. הוא משמש כדי לקנות veshchichek הייחודי במשחק. אבל זה לא בהכרח כך רגוע: לשחק בלבה, לבלותם וlaquo; דם וraquo; אין לך, אם לעשות רצון כל כך.

כמה מילות על העלילה. ביוני 2012 היה התפרצות חזקה של הר געש ילוסטון והשחרור הבא של אפר רעיל מאוד נאלץ למות מחנק, עשרות אלפי אמריקאים. ואז הגיע הצמד הקר (שהוביל לירידה הכללית של חקלאות), והאיום של הכחדה מרעב עקף את תושבי כדור הארץ. לכן, משחק מקוון הלבה, ויש לך את זה באפריקה, שבו יש תנאים שמעניקים הזדמנות לא כיבתה את המין האנושי, ואתה & ndash; אחד המועדפים שנפלו כאן. רק כאן & mdash; בעולם חסר רחמים של הודעה & ndash; אפוקליפסה & mdash; הישרדות צריך להילחם לא פחות אלימות.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more