סימניות

ליידי הפופולארית

שמות חלופיים: ליידי הפופולארית

ליידי & nbsp; פופולרי & nbsp; באינטרנט & ndash; משחק חופשי של דפדפן עבור בנות, אשר מעמיד בעולם אופנה בהיר נשים. אתה לא רק ליצור אישה ש, לדעתך, מתאימה לסטנדרטים של יופי, אלא גם יכול להדגיש את האינדיבידואליות שלו, בסגנון הייחודי שלה בעזרת תחפושות, שהאפשרויות & nbsp משחק; ליידי & nbsp; פופולרי מציגה סט ענק. אלפי שילובים של שני אור ובגדים יפים חמים, מאפשר לך לבחור בדיוק את מה שאתה לטעום ביותר. דרג את היכולת שלך להתלבש ולהיות אישה אמיתית יכולה שחקנים אחרים בתחרות הרגילה, אשר לוקחת חלק בכל גברת שמכבד את עצמו. בעולם הווירטואלי הזה, אתה יכול להיות מי שרוצה להיות ובחיי היום-יום. מספר עצום של חלקים של עולם המשחק מאפשר לך להקיף את הגברת המודרנית עם כל הדברים הנחוצים, נותן תחושה של נוחות. ארון בגדים, פוגש את המגמות האחרונות אופנה, כל מיני אבזרים, בבתיהם עם פנים מקוריים, קוסמטיקה מיצרנים, ואפילו את ההזדמנות לקבל את חיית המחמד & ndash; כל זה ועוד הרבה יותר זמין לך, אם אתה בוחר רק לשחק ב[ 1] nbsp הליידי &; פופולרי .

פרויקט קו זמין לכולם. לדרישות מערכת לצניעות שונה המשחק. אתה לא צריך להשוות את התצורה של המחשב שלך עם רשימה של פרמטרים דרושים ארוכה, ואז משהו להוריד ולעדכן. דפדפן רגיל, גישה לאינטרנט במהירות גבוהה & ndash; ואתה במשחק! ליידי & nbsp; פופולרי רישום לוקח מעט מאוד זמן. אתה נדרש להזין כתובת שם מסך, דואר אלקטרוני ולדווח לבוא עם סיסמא. שים לב כי רישום במשחק הליידי & nbsp; פופולרי , אתה מסכים לכללים. אתה יכול לקרוא אותם באתר הרשמי.

איפה אישה מתחילה חדשים? לפני שהפכת באמת זוהר בפרט, יצטרך לעבור הדרך הקשה של ניסוי וטעייה. אחרי הכל, להיות על גבי, מפורסם לטעם המעולה שלה ולהיות מסוגל לעקוב אחר ההופעה & ndash כראוי; זה אמנות. עם זאת, זה אפשרי לכל ילדה מהסיבה היחידה שהמרדף האחר יופי הגלום בטבע של המין היפה חמוד. האם יש לך את כל הסיכויים להפוך לגברת הפופולרית ביותר בעתיד! עם זאת, כל זה סופו של דבר. כמו כן צריכים להתחיל בקטן כלומר היצירה, של חיצוני. התאם את צבע העור ועיניים, שיער ודמות. יש לך את הזכות להופיע בתמונה, אשר, לדעתך, תמשיך להדהים את הסובבים אותה האקסצנטרי.

אז אתה הפך אסיר עולם יוצא דופן, מה הלאה? אולי אתה לצוד ללכת לקניות, ללכת למועדון כושר, ריקוד בדיסקוטק, להסתכל לתוך סלון היופי? אתה מתערב! כן, זה מזל רע, כל זה דורש כספים ואחד פשוט כי אתה לא. ואם אשתך צריכה יציבות והיכולת לנהל דרך שיק של חיים, צריך למצוא עבודה. מה, פנה לסוכנות התעסוקה ולקבל את כל המידע על הקורסים הזמינים, שלא יכול להיות בלי הולך ללמוד את המקצוע. כאן תוכל לספר על סיכויים של עבודה. אז אתה יכול לעשות את הבחירות הנכונות ולעשות סוג של פעילות שיביא בנוסף לרווח והנאה. אגב, מתי ואיך ללכת לעבודה, יפתור את עצמם. אתה יכול לעבוד בין 30 דקות ל -8 שעות ביום. ודא כי היופי שלך לא תגזים, אבל לא לשבת בחיבוק ידות כאשר אתה יכול לבלות זמן עם יתרונות. בכל מקום שאתה התיישב & ndash; תשלום לשעה. והכסף אתה אחרי שעות עבודה יהיה מסוגל לבלות כרצונך. בנוסף להכנסת עבודה ניתן להשיג בדרך אחרת, זכייה באחד מהמיני-משחקים רבים. למה לא לנסות את מזלך. ובו בזמן להגדיל את המקדם של מודיעין?

& nbsp;

אחרי שהתחילו לשחק את המשחק ליידי & nbsp; פופולארית , אתה יכול לחקור את כל המקומות בעיר הווירטואלית. אנחנו מציעים מרכזי קניות וחנויות רהיטים שבו אתה יכול לקנות כל מה שאתה צריך, פרק להליכה וספורט, חדר כושר להשאלת דמות רזה, ספרייה, שבו שתיקתו של חדר הקריאה אתה לא רק למצוא שלווה, אלא גם עם ידע חדש, אפילו להגדיל את הכישורים שלהם. בנוסף תהיה לך את ההזדמנות כדי לבקר בחנות לחיות מחמד ולקנות חיית מחמד, שסופו של דבר ללמד כל מיני טריקים כדי לראות אם מרפאת הכרחית (על המטפל למשל, ניתוח קוסמטי, או לשאול שאלות), ריקוד של הנשמה בדיסקוטקים, להיפגש באופן מיידי עם אנשים חדשים , לעשות חברים, או סתם לפלרטט. ובמשחק יש נערץ על ידי כל מכוני היופי לנשים. אם היתר משאבים, ללכת בבטחה למספרה ואמן איפור, או תאי שיזוף. להתנסות לבריאות ולתת הטיפוח שלך מעניק אלגנטיות וביטחון עצמי! אגב, ניתן לעשות גם קעקוע אם יש לך רצון להופיע. למטרה זו, ובלבד סטודיו קעקוע. כל זה מפתה, לא? לא לגנוז ולהתחיל ליידי & nbsp; פופולרי & nbsp; לשחק עכשיו! יש לי כיף עם כל הלב בזמן הפנוי שלו יחד עם משחק מרגש!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more