סימניות

גביע העולם

שמות חלופיים: גביע העולם

גביע העולם מקוון & ndash; הוא משחק דפדפן מרובה בז'אנר וlaquo; המנהל וraquo כדורגל;, שבו השחקן פועל כבעלים של מועדון הכדורגל, אחת מ -16 ליגות כדורגל מקצועיות.

משחק המקוון גביע העולם אינו דורש התקנה של משחק לקוח וזמין בכל דפדפן. כדי להתחיל את המשחק, את הצורך לרשום את גביע העולם: אתה יכול להיכנס למשחק בעזרת רשתות חברתיות, כגון, דואר. ru, פייסבוק, חברים לכיתה, VKontakte (אם רשומים בחשבון באחד מהם), או ישירות מהאתר באמצעות טופס ההרשמה (בדואר אלקטרוני סוג נתוני שדה, סיסמא, מסכימים לחוקי של המשחק ולוחץ על הכפתור וlaquo; raquo עד &;). בשלב זה הצטרף במשחק גביע העולם מסתיים, ולאחר מכן צריך ליצור הגדרות משחק: המוקפץ חלון חדש, להיכנס בשם המשתמש של השדות המתאימים (כינוי), שמו של העתיד של המועדון, בחירת הליגה הלאומית מ -16 מדינות שונות ועיתונות & laquo; הבא & raquo;. ואז, במסך הבא יתבקש לעבור קורס הכשרה במשחק (רצוי לקחת! ), או לנטוש אותו. ובכן, עכשיו אתה יכול לנסות לשחק את המשחק באינטרנט גביע העולם.

המטרה העיקרית של המשחק היא לקנות והכשרת שחקנים, כמו גם לבחור את הטקטיקה האופטימלית ביותר של המשחק ולפתח את התשתית של המועדון. בנוסף, הצורך לעסוק בגיוס נוסף השחקנים הצעירים שלהם ולהשתתף בטורנירים לאומיים שונים.

המטרה העיקרית של המשחק - יצירת מועדון הכדורגל המצליחה ביותר בפרויקט.
הנצחון הראשון במשחקים, צוות יקבל את הרמה 1. ההגעה צוות הרמה 2 לאליפות באופן אוטומטי הצהיר המדינה שנבחרה (בשלב זה יהיה נחלת). להגיע לרמות חדשות, אתה יכול לעבור לטיסה העליונה, אשר תהיה זמין למבנה החדש של התשתית של המועדון, וטורנירים אטרקטיביים יותר. כדי לעבור לכל רמה חדשה, אתה מקבל סכום מסוים של ניסיון, אשר ניתן להשתתפות במשחקים (לניצחון - 3 נקודות בתיקו - נקודת 1).

לכל שחקן יש תפקיד משלו במשחק, ויש לו כל פריט מאפיינים משלה. להלן המאפיינים העיקריים של השחקנים בגביע עולם משחק מקוון פרויקט:
- & nbsp; & nbsp; & Nbsp; השוער (מהירות, זריזות, תגובה);
- & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Defender (מהירות, התמודדות עם, סימון, שליטה בכדור, ציוד דיוק);
- & nbsp; & nbsp; & Nbsp; מידפילדר וקדימה (מהירות, שליטה בכדור, שביתות דיוק, הכוח של השפעה, ציוד דיוק).
לאחר כל ההתאמה המאפיינים של השחקנים משתנים ורמת ביצועים שלהם תלוי בתנאים שונים, כגון: הרמה של צוות המאמן ואימון, את החשיבות של המשחק, וכן הלאה. ד.

חשוב לשחקנים לשחק
ביצועים אישיים Talent - כשרון של השחקן, מהר יותר הוא מתפתח גבוה יותר.
P .. הנכונות & ndash; הוא מודד כמה שחקן מוכן למשחק.
מורל & ndash; , השחקן מרגיש יותר בטוח הדמות על המגרש.

לכל שחקן יש שכר סט, אשר משתנה בהתאם לניסיון והמיומנות (גבוה הכיתה, גדול יותר מהשכר).
כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט גביע העולם ניתן לקחת חלק במשחקים ידידותיים וטורנירים שונים, לקטוף את קבוצתו לסגנון המתאים ביותר: משחק כדור מהיר, שיחק בדרך כלל במעבר או כדרור.

משחק המקוון גביע העולם מאפשר לכל השחקנים כדי לקבוע את המצב: השאירו צוות, העמידו למכירה או מפוטר.

לשחק בגביע העולם יהיה מעניין לכל מי שאינם אדישים לכדורגל. אם מישהו יהיה כמה שאלות על המשחק הזה, תמיכה זמינה תמיד צריכה קצת עזרה. סקירה זו מצביעה, לא כל התכונות של הפרויקט את המשחק הזה, שכן הוא גדול מספיק ופונקציונלי. ותודה לתוכן מידע נגיש ומובן, הרבה ניתן ללמוד במשחק.

כדי שנוכל לשחק בגביע העולם, לא צריך הרבה, רק רצון, הרצון להשיג את המטרות שלהם, וכמובן, רישום המקוון גביע העולם! & Nbsp; & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more