סימניות

סוף העולם

שמות חלופיים: סוף העולם

אדג 'של העולם מקוון & ndash; הוא משחק התפקידים RPG-לקוח בחינם, אשר עשוי בסגנון של נשורת. המשחק הזה לוקח אותך ב2,061 בעולם postapokalipsichesky בו אתה צריך להתמודד עם מוטציות השונות להישרדות באיים ששרדו.

כדי להצטרף למשחק, אתם מוזמנים לקצה הרשמה העולם. אותו הקצה של הרישום המקוון העולם הוא לא מסובך: לאחר התקנת משחק לקוח, הזן את ההתחברות, הסיסמה ודואר אלקטרוני. אחרי שאתה בוחר למעמד של הדמות שלך וליצור תמונה שלו (הופעה). בקרב המעמדות בקצה המשחק של העולם המקוון מבקש ממך לבחור את האפשרויות הבאות: לוחם, רמאי, האנטר, שאמא, אטלנטה, רופא וטכנאי. בכל כיתה יש מאפיינים משלה: כוח, מיומנות, חוקה, תפיסה ומנטליות. נקודות מוצא מופצות לכל כיתה באופן שונה. בנוסף לביצועים, כל כיתה בקצה משחק המקוון של העולם, יש יכולות משותפות וייחודיות (כמו אותם במשחק הזה הרבה, עכשיו אנחנו רישום אותם לא יהיה, ולהכיר אותם, אתה יכול ישירות על ofsayte הצטרפות המשחק). בנוסף, כל דמות פרמטרים בסיסיים יותר: רמת הבריאות, רמת אנרגיה פיזית ורמת אנרגיה הנפשית. & Nbsp;

המשחק הוא סוף העולם יש nbsp רחב ו; מבחר של כלי נשק, כאן יש: נשק לתקשר, נשק קצוות, נשק נזרק, נשק ביולוגי, מלכודות, אקדחים, רובי ציד ורובה קשת (ראוי לציין כי המחסניות במשחק הן נדירות ויקרות, חלופה עשויה להיות של כדורי פלדת מסבים).

בנוסף לכלי הנשק, במשחק הזה יש מגוון גדול מאוד של ציוד, החל מהמשקפים וקסדות, וכלה בנעליים ונעלי ספורט & hellip; (להסתכל ofsayte כבאמת מבחר גדול מאוד).

עכשיו על המשחק: לפני מעללי המשחק שלהם, תוכל לראות סרט משעשע על הסיפורים שלך ללכוד Papuans המקומי, ולאחר מכן תוכל להיפגש עימו ראשון וlaquo; מורה-מסע נותן & raquo;, שאומר לך מה אתה צריך לעשות.

המיקום הראשון שלך בקצה של משחק המקוון העולם, יהיה מפרץ, שנשלט על ידי מנהיג (הוא יגיד לך מידע שימושי כדי לאפשר לך לחוקים המקומיים, לתת משימות חיפוש, ואם יש צורך - הלוואה), כאן אתה יכול לקנות, או למכור דברים, לרפא, לספק פריטים יקרי ערך למחסן, וכן הלאה. ד. & Nbsp; במשחק, פרט למפרץ, יש עדיין עיר כChimer טאו Fortshtad, הבסיס וולקוב וסיזיפוס כזה. לאחר שדבר עם NPC במפרץ, אתה יכול לקבל אותם לעבודה על הצעה (בצורה של משימות). חוץ מזה, ניתן למצוא משימות חיפוש מNPC מידע שימושי, כמו גם לפריטי חליפין.

כדי שתוכל לשחק Edge המשחק של העולם מקוון במקומות משחקים בהסתברות ותדירות מסוימות יהיו פריטים שונים (חפצים שונים נופלים בהסתברויות שונות), סידרו אותם, הם יפלו לתוך המלאי. בגלל פירוק וההרכבה של פריטים אלה, אתה יכול ליצור פריטים החדשים שלך (הרכבה היא אפשרית אם הפריטים הנחוצים ומתכונים).

לשחק קצה העולם, תוכל להיפגש עם הרבה מפלצות ייחודיות ומסוכנות, אשר נוצרו באופן אקראי בהתאם לסוג של מיקום, כגון האי והמרחק שלה מהכפר. חדשות & nbsp; עם יצורים האלה לתקשר ומשא ומתן מסחרי לא יכול פשוט להשמיד אותם, ובמקרה של נצחון עליהם בקרב, תוכל לאסוף את הגביעים שלהם. הנוכחות של המפלצות במשחק הזה היא די גדולה ומגוון: ברוקס Pigbul, Teradog, Aori, Aodra, Heliczer, Helitsid, ריידר, Mezoid, קנאי ועוגן (כל אחד הוא ייחודי בדרכו שלו).

בנוסף לקרבות עם מפלצות, תוכל גם להיות הזדמנות כדי למדוד את עוצמתה נגד שחקנים אחרים בPvP-קרבות.

אם פתאום במהלך הקרב, אתה מקבל נפגע, אתה יועברו לבית החולים הקרובים או הצריף של השמאן, לרפא את הפצעים.

יש לך את האפשרות של יצירת שבט או להיכנס שלכבר קיימים, כמו גם להצטרף לאחד מהברית 3: ברית צפונית, האחים והקונפדרציה.

בסופו של העולם אתה יכול לשחק, לא רק בזירות הקרב, ומרגיע בבר לשחק בקזינו למיני משחקים: רולטה, Tsiklon2, עצמות, קרבות אוויר ואחרים.

בעולם של אדג 'של משחק המקוון העולם יש מטבע משלה משחק & ndash; אגוזים.

Edge משחק המקוון של העולם לשחק, אתה יכול לשוחח עם שחקנים אחרים (דרך צ'אט), ולשאת עימם חילופי פריטי המלאי.

הצטרף Edge המשחק של העולם, יפתח לפניך את העולם!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more