סימניות

שודדי הים III

שמות חלופיים: שודדי הים III
אבל יש, כמו כל משחקי המחשב, ומקצוען, וגם, כמובן, משחק חסרונות זכה מספר לא מבוטל הכרה של אוהדים. משחק שודדי ים שלישי נוספה עוד יותר על ידי כמה משחקים, לא הרבה גרסה משופרת לאיכות תמונה טובה יותר וסיפור יותר מעניין. יש לי

הזדמנות לפני המשחק, אם אתה לא אוהד שלו, לגלוש באינטרנט הציג שודדי ים 3 קטעי וידאו. אז אתה יכול להמשיך לאתר שבו אתה יכול להוריד שודדי ים 3 ולהמשיך למסעות ים.

משחק מוקדש לבעלי החיים הימיים של הצליינים הקריביים, במיוחד הנבלים הים העיקריים - פירטים. אתה בוחר את המדינה, בצד שבו ייקח אתכם לאנגליה, צרפת, ספרד, הולנד ופירטים. ראשי להמשיך משימה אחת העיקרית של המשחק - כדי לזכות באי הראשון של ארכיפלג האיים הקריביים ולתפוס את כל ארבע מדינות מושבות.

גרפיקה הן לא ברמה הגבוהה ביותר, אבל תמונה כללית מוצגת בצורה הגונה - בהירה, יפה ומפתה. אבל עדיין כדאי לשים לב למקרה זה, שכן הוא שוחרר לא אמריקאים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more