סימניות

הממלכה

שמות חלופיים: הממלכה

לחקור את המשחק באינטרנט המצוין שלא לפתות אותך לשעה אחת, פרי יוזמתם של אולפן skazka & ndash; משחק הממלכה. תובעני מצוינת למשאבי מחשב של לוח זמנים ובו בזמן טוב מספיק וצבעוני במשחק דקות הראשונות יוצר דעה שונה על & nbsp; המשחק. & Nbsp; משחק הממלכה אינו דורש המחשבים & ndash; המכונית הממוצעת היא מספיק לעבודה משרדית (Celeron Intel 900, 128 MB זיכרון RAM, כרטיס קול וכמובן חיבור לאינטרנט). רישום מקוון בבריטניה הוא פשוט ולוקח פחות מ -5 דקות. & Nbsp; כדי להירשם האופי אין צורך לבחור בתכונות שלה:

-Rasa (Elves וגברים)

מן הרצפה

-Special (לוחם, יורה, פלדין, בריון, קוסם, כומר), את היתרונות וחסרונות של כל אחד מהתמחות הוא מעט נמוכים יותר

-Vneshnost (פנים, סגנון שיער, צבע שיער)

אתה גם צריך להיכנס לפרטים & nbsp רישום הארגוני;

- שמה של דמות (3-16 תווים), אפשר ליצור שם אקראי

- כתובת הדואר & nbsp;

- אישור הסיסמה וסיסמא & ndash; רצוי להשתמש באותיות לטיניות קטנות וגדולות ומספרים.

משחק המקוון הממלכה לוכד את דקות הראשונות, בפרט, העלילה שלה, המבוססת על המאבק על כס המלוכה והמלחמה הפנימית בין שני העמים של מדינה אחת גדולה. הסכסוך התעורר כאשר, לאחר מותו של מלך מועצה של אצילים והמעגל העתיק החל להילחם על מקום על כס המלכות, ולאחר מכן היו שנים של מלחמות חסרות טעם, רק ערער את הכלכלה ואת רוחה של הממלכה. אתה צריך לנסות להביא על מנת לפתור את כל החידות של עולם הפנטסיה הזה. אולי זה ההשתתפות שלך תספק עליונות מספקת של אחד הצדדים. ייתכן שתוכלו לשנות משהו לרוץ רק מחוץ לסכסוך, בכל מקרה, יהיה די מסובך ומשימה מעניינת.

במשחק יש 6 כיתות לשחק, כל אחד מהם יש יתרונות ונקודתי התורפה שלו. 4 מהם נלחמים & ndash; לוחם, יורה, פלדין ובריון. ידיים זריזות ובריונים & nbsp; נועדו לזכות המגים ונזירים, יש פלדין המרכיבים של לוחם וכנזיר. המגים התקפה חזקים וחצים יגרמו לפגיעה בחיילים ובריונים פגיעים. לשחק את המשחק באינטרנט הממלכה בלי לדעת דבר על ממצאי המערכת ובגדים & ndash מגן; זה כמו לצאת בשדה קרב ללא נשק. קסדות באיכות גבוהה, לוחות טוניקות לחסוך ממך מכות, תליונים, טבעות קטלניות וקסמים לתת לך הגנה נגד קסמים ולשפר חלק מהפרמטרים, והודות לנשק שלך, אתה יכול לנצח מאות מתנגדים. הוא חשב היטב מערכת הקרב בממלכה, וכל הקרבות וקרבות מסיביים מתרחשים בזמן אמת. יש זירות שבו אתה יכול למדוד את עצמם 1 עד 1 או מרתפים שמלאים באלף מפלצות, מחזיק גם בטורנירים רגילים, & nbsp; שבו אתה יכול להיות אלוף של הממלכה, אבל יש צורך לעבור הכשרה מקיפה ולבחור את התלבושת המתאימה לכיתה ואת הרמה שלך. המשחק מאפשר ממלכה כפיתוח בשלווה ביצוע משימות שונות, כפי שאתה יהיה מסוגל לפתח, להרוג מפלצות או נלחם עם שחקנים אחרים. בארץ איבדה מאוכלסת על ידי המפלצות החזקות ביותר, הרצח אשר נותנת את הסכום המקסימאלי של ניסיון, כסף ומשאבים, אבל לבד להתערב בארץ שכחה אלה הוא לא שווה את זה, כי במקום חזה מלא אוצרות אתה יכול לחזור עם שום דבר ואף לאבד את כל מה שהיה. & Nbsp; על מנת לרדת לאדמות & nbsp מערה איבדה, אתה צריך לאסוף קבוצה של 5 אנשים. בסוף כל מיקום קרקעות אבודות להכין לך הפתעה לא נעימה בצורה של הרג בוס פשיטה חזק המאפשרת לקבל את השריון וכלי הנשק הטוב ביותר. אבל זה ייקח תלבושת האליטה אתה יכול לבצע סדרה של משימות וlaquo; גיבורי דברי הימים וraquo;, בשריון כגון עובדה הדרושה כדי לזכות בטורניר המלכותי. ממלכת האדמה מחולקת לאזורים קטנים רבים:

- טייל כדור הארץ

- הארץ האבודה

גבול -Zimny ​​

- הר Horrasa

- גם אדומים

- Folkstron

- ביצה בוצי

חלקם נמנים בעיקר גמדים, כמה אנשי שלטון, & nbsp; לפתח בשטח האויב היה נושא לא קל, אבל באמת. אנו מקווים שהשתתפותך במשחק תעזור להביא שלום לארץ ממלכת פנטזיה.

& nbsp;
 

רישום מקוון הממלכה