סימניות

חאן מלחמות

שמות חלופיים: חאן מלחמות

ימי ביניים, מלחמות אזרחים, אלפי גופות מדממות, טירות שלהם וצבאות & hellip; כל זה (ועוד קצת) מציע משחק מקוון חאן מלחמות. דריסת משימה & ndash; איסוף הכוחות להגנת אדמותיהם, שגבולותיו מורחבים באמצעות מנעולי כיבוש השחקנים האחרים גם להוטים על ההבנה של משחק חאן המלחמות מקוונים.

חשוב & laquo; & raquo;: תוספת אתה לא צריך להתקין במחשב שלך את כל יישומים. מאז המשחק הוא מבוסס דפדפן, כל מה שצריך & ndash; הוא ללכת צעד רישום נסיכי מלחמה. לאחר שהתחיל העולם המרתק הזה של לחימה.

כמובן, אתה צריך לדאוג לא רק על נצחונות גדולים בשדה הקרב, אלא גם על עצמו ורווחתם. מתחיל לשחק במלחמתו של הנסיך, אתה תלמד שאתה צריך כדי לבנות הצבא שלך לחפור לזהב, ברזל, והפרשות לצריפים. ולתחזוקתה המוצלחת רצוי ללמוד לסחור את כל המשאבים ממוקשים בשוק.

חאן מלחמות & nbsp; משחק מקוון, המציע את האפשרות לבחור בין 11 מדינות, כל אחד עם בונוסים משלו וכישורים. אבל, למעשה, העברת וlaquo; (מיומנויות בונוס, המשאבים ניתנות בסוגריים או חיילים), שאחד מהם יהיה לך לתת העדפה, התמקדות או מפרטים, או ערעור חזותי, או על האינטואיציה שלהם; חזיתות וraquo: & nbsp; [ 1]

* ערבים (הוראות + חי"ר);

* בולגרים (כריית זהב + חיצים);

* בריטים (מכשיר מצור + זהב);

* פרנקים (ייצור מעץ + פרשים);

* גרמנים (משלוח ברזל כרייה + בונוס);

* הביזנטים (ריפוי בשדה הקרב + חצים + הייצור של עץ);

* ויקינג (Fe + חיצים);

* ליטאים (יש לי חייל ייחודי & ndash; גנרלים שהשתפרו בריאות וגדולה יותר מזה של כוח, אחרים);

* מונגולים (קיר נזק + משאבי גניבה מהמחסנים של אנשים אחרים);

* rusichi (ייצור נשק עץ + מצור);

* יפני (סחר + חי"ר + הוראות).

הצטרף במשחק חאן מלחמות גם תאפשר לך לצלול לתוך התהליך ההיסטורי המאורגן היטב, שבו דיוק ורלוונטי מספיק. כל האמור לעיל היה קיים בעם שלנו & ndash; אמיתי & ndash; עולם והשתתף גם במלחמות של הגנה, ותוקף את בני דורו לpodnabratsya ניסיון צבאי והפך ליריב מכובד.

חאן מלחמות משחק מקוון על עקרונותיו בתחום הטקטיקה הוא קצת כמו סה"כ Var. בכל יש 16 יחידות קרביות ביישור וממשל טוב שתלוי בתוצאה חיובית של הקרב. כל אסטרטגיה היא חישוב ראשוני מכריע של המיקום ביורים, הפרשים ורגלים

הרשמה חאן המלחמות גם נותנת לך את ההזדמנות להראות בשלמותו הכישרונות האסטרטגיים שלהם, הצבת חיילים במועילים ביותר עבורך להזמין. התהליך הוא די מסובך, משום שעל מנת לשחק בהצלחה את משחק חאן המלחמות באינטרנט, אתה חייב לבדוק את כל המאפיינים והתכונות של כוחות קיימים כאן, אז לשקול כראוי את כל הפרטים של השימוש ביחידות ייחודיות. יכול להתבצע של נסיך משחק פילוס המלחמה, שהיית מעדיף לשחק, בהקשר של המיומנויות זמינות שלוש עשרה.

מסקנה: לשחק את משחק באינטרנט חאן מלחמות & ndash; התהליך מרתק למדי, אבל לא חושב על אוהדים וlaquo; מזדמן & raquo;, על tacticians נולד ואסטרטגים, פיצוצים. אם המשפט האחרון מתייחס באופן ספציפי לך, אז להתעלם יתקיים דפדפן הנס הזה, בהחלט לא שווה את זה.

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more