סימניות

כוכבים המלך

שמות חלופיים: שליטי היקום

& nbsp;

שליטי היקום & ndash אונליין; מבוסס דפדפן בחינם משחק התפקידים מרובה משתתפים משחק הוא מרחב שדורש היישום של האסטרטגיה. העולם הזה מרגש פנטזיה שבו אלפי שחקנים מאכלסים אותו בזמן. קהילת יקום וירטואלי באגרסיביות, אבל באותו הזמן וידידותי. אתה בהחלט לפגוש הרבה אנשים מעניינים שלא רק נשמח לשוחח איתך, אבל עם זמן והפך לחברים אמיתיים נאמנים. שחקנים שמוצאים שפה משותפת אחד עם השני, יכולים לעשות בריתות. כך, משחק כוכבים המלך הופך להיות אפילו יותר מעניין. בקנה מידה גדולה קרבות מתרחשים בחלל הבין-גלקטי, לא ישאירו אף אחד אדיש. מצא את המקום שלך ביקום, כך שעם זמן יותר ויותר להרחיב את השפעתה. Planet, יהיה לך בהתחלה, זה דורש טיפול ותשומת לב. אחרי הכל, זה הבית שלך, שבו אתה יכול לעסוק בבנייה, פיתוח של ספינות, יחידות אימון כוחות. לפתח הטקטיקות שלך ובצע ליעד! תאמין & ndash; כל מה שאתה מקבל!

זה נחמד כי למעבר של המשחק הוא לא הכרחי כדי לקבל מחשב עם & nbsp; דרישות גבוהה של מערכת. אתה יכול לשחק בצורה בטוחה בכוכבי המלך, אם יש לך חיבור לאינטרנט, דפדפן סטנדרטי (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera), כמו גם את גרסת Flash Player המותקנת 9. 0 או גבוה יותר. לגישה, דורש רישום במשחק מלך הכוכבים. תהליך פשוט זה לא גוזל זמן. היכנס לאתר הרשמי ולמלא את הטופס עם שדות כגון: שם, דואר אלקטרוני, סיסמא, שמו של כדור הארץ. אז & nbsp; המאסטרים של יקום הרישום מאפשר לך לציין יקום שבו אתה רוצה להיות. בנוסף, עליך להסכים עם חוקי המשחק. עכשיו אתה יכול ללכת בבטחה להרפתקה מרגשת!

אל תדאגו כי בהתחלה זה יהיה קשה להתמודד עם האלמנטים של משחק. בכל צעד שאתה מחכה לרמזים, הבא שבו אתה יכול ללמוד במהירות. יש גם הסיכוי לקבל עצות משחקן מנוסה. בעתיד, והגיע לרמה מסוימת של התפתחות, תוכל לשכור יועצים מנוסים שלא להדריך אותך רק כדי להתקדם, אלא גם לפקוח עין על הבנייה ולדווח על מצבו של הצבא. אורכו של עוזרי שירות תלוי בסכום ששולם עבור השירותים שלהם. אבל זה מאוחר יותר, אך לעת עתה צריך להשתמש במה שיש לנו. בגין פיתוח של כדור הארץ עם הבנייה של הקומות הראשונות של הבניין. בקומה הראשונה, אגב, שנבנתה בקצב המהיר ביותר. אז כל זה לא מהיר כמו. הבנייה, יותר זמן והמאמץ שנדרש גבוה יותר. פיתוח, כמו כל דבר בעולם המשחק אחר, לרוץ בשקט, בלי חיפזון והמולה. יש דרכים כמובן כדי לזרז, אבל זה שווה לנסוע סוסים? לאחר קצב האיטי מאפשר לך לא לפספס את הפרטים הנחוצים, ויש לחשוב טוב על פעולה, כדי שלא תעשו טעויות טיפשיות. תמיד יהיה לך זמן לפתח מהלכים טקטיים חכמים.

כדי לעסוק בבנייה, כמו גם ליצור חלליות חדשות, אתה צריך משאבים. בלעדיהם, אפילו אתה לא תוכל לארגן את הצבא. מה היית לוקח, ההשקעות המהותיות הנחוצות. כדי לעשות זאת, ויש מתכת, קריסטל, דאוטריום, שמש ואנרגיה היתוך. מתכת וגבישים & ndash; המשאבים הנפוצים ביותר בשימוש. אנרגיה ומימן שמש להפיח חיים בחברה של הפלנטה שלכם. אחרי הרבה עבודה בשל האנרגיה. מאיץ דאוטריום ובנייה, וחיילי אימונים, והפיתוח של ספינות. אבל יש חשבונות דאוטריום vlazhivat אמיתי. זה תלוי בך, אף אחד לא חייב לקנות אותו.

על ידי שליטה הדמות שלך, תוכל לבצע מגוון רחב של משימות. משימות שהם מאסטרים מוכנים של משחק היקום, מאפשרות לצבור ניסיון ולקבל בונוסים שימושיים. תצטרך לעקוב אחר כמות נקודות דירוג. מי רוצה לרעות אחורית? זכור, יותר מאמץ החלת, יהיה יותר השפעה ביקום הווירטואלי. שחקנים חזקים יותר קל לנצח את הקרב ולקחת מן כוכבי לכת אחרות, ואם אתה עדיין חלק מהברית, ואז לעשות את כל הקלפים בידיים שלך! שחק מאסטרס משחק המקוון של היקום יחד עם בעלות הבריתה הוא הרבה יותר קל. אחרי הכל, תמיד יש לך את האפשרות לקבל כל תמיכה עד החומר. יתר על כן, אתה בטוח שבזמן של חוסר חברים שלך לא נותן לי האויב להרוס את מה שיצרת כל כך בעדינות.

שליטי היקום להתחיל לשחק מייד & ndash; ואתה אף פעם לא לא תצטער על כך. הרבה חוויות נעימות מחכות אנשים שמעזים לקרוא תיגר על המרחב הפתוח. להראות מה אתה מסוגל! אמת היא זכותם לשלטון! בהצלחה לך ואת תריס הפלדה!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more