סימניות

גיל מלכים

שמות חלופיים: גיל של מלכים

במשחק לוח מלכי גיל לחלוטין את כל האוהדים של אסטרטגיות האינטרנט, ובמיוחד אנשים שמשוגעים על ימי הביניים, אבירים וטירות. אתה תהפוך למלך, ויכול לחצות חרבות במלחמות הפיאודלית עם שחקנים אחרים באינטרנט. הפוך חזק וברשותכם יוקם יישובים חדשים וישנים התרוקנו.

כדי שתוכל לשחק במשחק וnbsp; מלכי גיל באינטרנט, אתה חייב להיות מועבר הרשמה פשוטה במשחק & nbsp; מלכי הגיל. אתה רק צריך:

1. בחר שם השחקן שלך.

2. בחר סיסמא חדשה ידועה רק לך.

3. מלא את כתובת הדוא"ל שלך.

4. לאשר ההסכם שלך עם ההוראות העיקריות והגנה על נתונים.

5. אחרי זה, הדוא"ל שלך יישלח דואר אלקטרוני מהמשחק ולחיצה על הקישור למעלה המכתב שאתה מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; מלכי הגיל.

כאשר הרישום & nbsp; מלכי הגיל הוא מעל, עליך לבחור את העולם (המפה) שתתחיל את הפיתוח של העיר שלך. ההבדלים העיקריים במפות שיש לי מפות גם למתחילים ושחקנים מנוסים. מכיוון שאתה עדיין לא פיתח את העיר וניסיונה בבנייה טובה יותר לבחור & nbsp; לשחק & nbsp; מלכי גיל על המפה למתחילים. שחקנים אחרים על כרטיס זה יתאימו לרמה שלך.

משחק מקוון מלכי גיל מתחיל בשבילך כשליט של טירה קטנה ומקיף את הדם שלך כמה דונמים של אדמה, שהיא עדיין כמה שהוגש עוסקת במשאבי כרייה. עכשיו זה תלוי בך אם הארץ הזאת הפכה לעיר בירה מפוארת של הממלכה שלך.

הטירה היא לב לבו של היישוב שלך. רמת הנעילה יש לך, מהר יותר הבנייה על הקרקע שלך גבוה יותר. כאשר הטירה שלך להגיע לרמה 15, תוכל להרוס מבנים. & Nbsp;

משחק מקוון & nbsp; מלכי גיל מביא קצת ריאליזם לעובדה שאתה לא יכול בלי סוף כדי לחסוך במשאבים. הוא מוגבל על ידי הגודל של המחסן שלך. המחסן הגדול, יותר משאבים אתה יכול לחסוך. אם האחסון הוא מלא, הוא יפסיק הפקת משאבים. & Nbsp;

גיל מלכי פיתוח מקוון הבניינים שלהם להפקת משאבים (מנסרה, אבן מחצבה, מכרה לכריית עפרות, טחנה) אתה תשפר את הצמיחה של משאבים אלה במחסן שלך.

כמו בהתפתחותה של העיר שיהיה זמין למבנים כגון:

מקלט. כאן הם האזרחים שלך יהיו מסוגלים להסתיר מפני התקפות אויב ולשמור על חלק מהמשאבים.

ברק. הנה לך לעשות את גיוסם של חיילים ולשלוח אותם למלחמה. רמת הצריפים גבוה, יותר החיילים שלך. & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & nbsp;

עיר חומה. כאשר תוקפים את יכולות לחימה עליות טירה של אויב של חיילים.

גרסה. כאן אתה לחייג בהמות משא לקרוונים לחיזוק קשרי מסחר.

שוק. בשוק אתה יכול לקנות מוצרים שונים ולשלוח השיירות שלהם עמוסות. השוק גדול יותר, יותר קרוונים.

האלכימאי. הנה הולך הפיתוח של כל מיני דברים בלתי רגילים, בכל זאת, שימושיים לממלכה שלך.

זיכרון. זהו פסל במרכז היישוב, אשר יכול להיבנות רק אם יש לך את כל הבניינים שהגיעו לרמה המקסימלית. היתרון של פסל ענק של & ndash; זה מגביר את ההגנה של החיילים שלך בטירה 50%. & Nbsp;

משחק מלכי גיל באינטרנט מספק עם מבחר של חיילים די הגמיש. לכל יחידה יש ​​את היכולת והתמחות.

אם יש לך מספיק כסף וזמן כדי להכין את הצבא באיכות גבוהה, אתה יכול לפנות לגיוסם של חקלאים. לבד, הם חלשים מאוד, אבל בגלל מספרם הגדול, וביצועים משופרים בהגנה של הטירה, יכולים לחסוך מצוקה.

החנית לא מאוד חזקה נגד יחידות חי"ר אחרות, אבל טובה נגד אבירים רכובים. טמפלרים & ndash; חיילי רגל עם חרבות. די מסוכן ליחידות רגל האחרות. קשתים הם כמו תמיד תפקיד תמיכה. יש גם להשתולל. פרשי האבירים קבוצות זקוקים למכות מהירות ומוחצת.

לסיור של כוחות האויב, אתה יכול לשכור את שירותיו של מרגלים. למנעולי התקיפה במשחק וסיפק בליסטרת איל (trebushe).

המבצר שלך יהיה פיאר בממלכה כל תודות לאינטרנט לקמפיינים המוצלחים שלך וקרוונים הגיע לחלקים המרוחקים ביותר של העולם ויביא עימם עושר עצום. השם שלך יהיה ציינו עם יראה וכבוד. מלכי סימון גיל מחכים לך!

 

רישום מקוון גיל מלכים