סימניות

חאן מלחמות

שמות חלופיים: חאן מלחמות

חאן מלחמות מקוונים & ndash; משחק חופשי מבוסס דפדפן אסטרטגיה מרובה משתתפים מהחברה XS Softwa. הבסיס של המשחק עד קרב בין עמים שונים חיים באדמה הווירטואלית. כל שכל מה שאתה עושה, בין אם זה חילוץ בנייה או משאבים נעשה במטרה לפתח מדינה משלהם ולהגדיל את כוח הלחימה שלו. אחרי הכל, רק חזק לא לפחד לתקוף את האויב, ולאחר מכן ליהנות מהנצחון המסחרר. אבל זה לא אומר ש, מבלי להתחייב הפיגועים עצמם, לא להיגרר ללחימה. לעתים קרובות יש צורך להגן על עצמם מפני תוקפים וטובים יותר להיות מוכנה למפגשים כאלה. לא להתבטל! צור צבא חזק ולקחת חלק במלחמה גדולה!

כדי שתוכל לשחק חאן מלחמות מספיק מחשב עם פרמטרים ממוצע. אז אל תדאגו את דרישות המערכת. אם היה רצון & ndash; להצטרף. לצלול לתוך האווירה יעזור לי רישום חאן מלחמות לחימה. חשבון נוצר באופן הבא: נכנס לשם המשחק, כתובת דואר אלקטרוני וסיסמא. כברירת מחדל, אתה מסכים להסכם המשתמש. להיות מוכן & ndash; עכשיו הוא יתחיל חיים סוערים!

& nbsp; קודם כל, לבחור איזה אומה אתה רוצה לשחק חאן מלחמות. לחשוב בזהירות, כי עד סוף הסיבוב יהיה בלתי אפשרי לשנות את זה. לכל עם יש מאפיינים משלה, יחידה מיוחדת משלו ועל ידי הצטרפות, אתה תקבל בדיוק אותם בונוסים, אשר הניח את העם הזה. בדרך כלל, יש 11 המדינות הבאות: הערבים, ליטאים, הגותים, רוסי, פרסי, פרנקים, בריטונים, מונגולים, הביזנטים, Bolgartsy, גרמנים, & nbsp; יפני. גיוון זה מאפשר לך לבחור באפשרות המתאימה ביותר.

ככולל משחק, בנוסף לקטל האינסופי. כל שחקן נדרש להתמודד עם הפיתוח והפיתוח של רכושם. & Nbsp; כל המבנים שהוקמו על שטחה של הטירה שלו. אתה צריך שתהיה לי החווה, מכרות זהב, מכרות ברזל, וכדי לספק את עצמם עם משאבים. גם אתה חייב לטפל הצריפים ואורוות להיות, שבו להתאמן יחידות לוחמות. אל תשכחו על מתקנים חשובים כמו חומת מגן, מטמון, קתדרלה, מגדל, מחסנים ואורוות. אל תעשה בלי שווקים, בתי מרזח, בתי חולים. ולחקלאות באמת צריכים נפחים, טחנה וסדנאות שונות. רק לבנות אותו כל, אתה יכול להרגיש בטוח. למעשה, טירה & ndash; הבית שלך. אז ליצור לעצמם בזה סביבה נוחה! אגב, לאורך הזמן אתה יכול להגדיל את מספר המנעולים שנמצאים תחת השליטה שלך. אחרת, למה היית צריך כיבוש? אבל במקרה הזה יש מגבלות. שחקן אחד יכול לשלוט בו זמנית על יותר מאחד עשרה מנעולים.

לגבי המשאבים שייכים לזהב הכלכלי, הברזל, העץ, מזון. כל זה הושג בדרכים שונות. אבל יש גם משאבים כגון אוכלוסייה ונאמנות. לפתח דיור, כדי לקבל יותר אנשים. הוא משמש כדי לאמן את היחידות ולשפר את היעילות של בניינים. ובכן, כאשר תושבים רבים, מנסה לא להשאיר אותם לגורלם. אמון ציבור בבעלים של נאמנות vymeryat הטירה. מי לא רוצה כבוד! להיות מנהיג חכם!

בואו לראות, מ& nbsp; שיהיה מורכב מכחותינו. ללא הצבא כדי לשחק את משחק חאן המלחמות הוא פשוט לא מציאותי. אז החיילים מתחלקים לסוגים הבאים: קשתים (בליסטרות, קשתים, רויאל קשתים) כוחות סוס (פרשים קלים, קשתים סוס, סיירים, פרשים כבדים), מסלולי טיולים חיילים (רוצח, מייס-נושא, לוחם, Pikenёr) ומנועי מצור (טרן, בליסטרה, קטפולטה). ישנם גם כוחות מיוחדים, שעל כל אומה & ndash; שלו. תפקיד מפתח ביצירה של אבירי אסטרטגית משחק. הם ינוהל על ידי הצבא שלך. בפיתוח של אבירי הממלכה לשחק תפקיד חשוב. ישנם 4 סוגים של אבירים: מרשל, בעל קרקע, סוחר ומרגלים. לכל סוג יש אופי היכולות אקטיביות ופסיביות שלה. אבירים להרוויח סמכותם באמצעות הפקודה מלא כישורים של הצבאות והיישום המוצלח של משימות רבות.

משחק & nbsp; חאן מלחמות כל משתמש שלא לתת לשבת בחיבוק ידות. אחרי הכל, היא עזבה הרבה משימות שונות. תתכונן ליישום המשימות הצבאיות, כלכליות ופשוטות. אוהדים יקרים של קרבות צבאיים, רישום במשחק חאן המלחמות מחכים לך! הצטרף עכשיו ולבלות הפנאי שלהם רווי.

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more