סימניות

Kartuga

שמות חלופיים: Kartuga

& nbsp;

במשחק מקוון Kartuga & ndash; אסטרטגית פיראט דפדפן בחינם עם אלמנטי RPG, אשר התגלגלות האירועים בזמן אמת. תודה Kartuga באינטרנט אתה יכול להרגיש כמו גנב אמיתי, ולחתוך לים פתוח, ולאחר מכן vstrevaya לסריטות מסוכנות. העולם כולו פתוח למחקר האוקיינוס ​​שלך. מרגיש כמו הלורד של המרחבים העצומים! חברת InnoGames & ndash; מוציא לאור של המשחק, דאג שמשתמשים לא יהיה משעמם. הרבה דברים מעניינים מגיעים מטיילים אמיצים. יש לך כל זכות לתקוף ספינות סוחר לבזוז העיר, להתווכח עם הכוחות של צדק, לעשות כל דבר אפשרי כדי להיות מועשרים. החיים פיראטים הוא אידיאליים למי שלא רגילים לשבת בשקט. זה לוקח כמות עצומה של אנרגיה כדי לבצע משימות רבות של קושי שונה, מצליח לשפר את הספינה שלך, כדי לכסות את כל ההיבטים הנדרשים, מבטיח פיתוח. אם אתה מחליט לשחק Kartuga, צריך לקחת בחשבון שעכשיו הפרויקט הוא בשלב של בדיקות בטא סגורות. לכן Kartuga רישום & ndash; זה פשוט בקשה להזמנה למשחק, ולא גישה ישירה להרפתקאות מטורפות משתוללות. אבל אל תדאגו הרצון שלך להישאר ללא השגחה. הדלתות לעולם הווירטואלי תהיה פתוחות לכל דורש.

הצטרף למשחק Kartuga דורש מילוי תחומים כגון: שם משתמש, סיסמא, כתובת דואר אלקטרוני. ואז אתה מקבל את הסכם המשתמשים, אז אתה יכול לצפות למכתב הדואר אלקטרוני שצוין. אני שמח שדרישות המערכת של המשחק היא בהחלט לא מוגזמות. בנוכחות של דפדפן מודרני ואינטרנט במהירות גבוהה, אתה יכול בקלות לשחק במחשב, גם הפרמטרים הממוצע.

אז, איפה אתה מתחיל Kartuga לשחק? למותר לציין כי עם רכישתה של הספינה. לפני שאתה הולך שיט, להכין את הספינה בהתאם. שים לב שהשיפור של ספינות שיהיה עסוק לאורך כל המשחק. הפיתוח של אותה הדמות הוא בשל ההצטברות של ניסיון. ויותר & ndash; טוב יותר. לאחר שתתקדם במשחק מציע גישה לעשרות מיומנויות שונות. כל אחד לעצמו בוחר את הסגנון של משחק. למרבה המזל, המשחק מציע הרבה הזדמנויות שתורמות לחופש הבחירה. קבל לפחות, למשל, סוגים שונים של ספינות. אתה יכול לבחור בדיוק מה יקר ללב ולהרגיש על לוח אמיתי מזל.

משחק Kartuga מחייב השימוש בטקטיקה. וטוב ביותר של שאלות אלה מראש להסכים עם חברי צוות. כן, זה יהיה הרבה יותר שימושי לאחד, ולא בניסיון לזכות בתהילה. פעולת צוות עדיין שום נזק, ואפילו להיפך. במיוחד מאז משחק הלחימה צוות & ndash; די מראה מרשים, ולהיות מעורב בהם לבד לא יצליח. למד כיצד לפתור הבעיות בידידות בתוך צוות, לא לאבד את החברים שלהם לשום דבר. פנק עם כבוד לכל אחד מצדדים, מי שהוא יכול להיות. אגב, אתה יכול לבחור את תפקידו של המהנדס, Destroyer או Defender. ולמרות שיש להם פונקציות שונות בפעולה מתואמת של כל צוות מביא יתרונות רבים. הקלד את התווים שונה בכך שיש להם דרך ייחודית של פיתוח, סגנון משלו וייעוד. בהתאם לכך, לתפקיד שיבחרו להתאים רכב אישי.

הקמפיין לשחקן היחיד במשחק הוא יותר מתאים לפירט כישורי שאיבה. בעיקרון אתה משחק את המשחק Kartuga, נהנה ממגוון של מצבים מרובי משתתפים. נסה כולם זמין כדי להבין מה פוגע במקום הכי.

בנוסף ללחימה האינסופית ויש לטפל בנושאים כמו ציד האוצרות, הובלה של סחורות, התפתחות המדע, תחומי מחקר, על שחרורו של חבר בצרות, חימוש ספינות. ראוי להזכיר כי המשחק מתרחש שינוי של תקופות היסטוריות. זה מבטל את המונוטוניות & ndash; ואתה אף פעם לא נמאס לחזור לכיף. עכשיו תן לי השותף שלך יהיה יותר מעניין ועשיר. מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more