סימניות

מלחמות כלא

שמות חלופיים: מלחמות כלא

משחק & nbsp; כלא מלחמות & ndash; דפדפן בחינם נושאים פליליים MMORPG מבוסס. אם אתה עייף של להיות אזרח למופת שמעולם לא שובר את המכתב של החוק, זה זמן לצלול לתוך היקום הווירטואלי והפך לנוכל ידוע לשמצה. התחל כלא מלחמות & nbsp; לשחק, תמצא את עצמך מוקף בפושעים אגרסיביים ומסוכנים. עם זאת, אתה יכול לשרוד התפרעות בכלא, לא נשען ממשל שינסה לעשות הכל כדי להרגיע את השודדים. הותרתי אחריו את כל הקשיים והתלאות, שתעבור יותר ויותר גבוה כנציג של עבריינות קריירה יוצאת דופן. בקרוב תוכל להיות מהולל בחוגים של בני מינם, כדי להרוויח את אמינותו ולהרגיש בנוח מאוד בתפקיד זה. לחוות את התחושה מרגשת של הצלחה, להעלות את רמת האדרנלין בדם, זריעה בשעתי פנאי למשחק מרגש!

הצטרף לקהילה הפלילית יכולה להיות כל אחד. דרישות מערכת לחוסך משחק. גם להוריד אתה לא צריך. פשוט ליצור חשבון. כלא מלחמות רישום הוא כדלקמן: הכנס את כתובת הדוא"ל שלך, שישמש ככניסה, סיסמא מחשבה, לשכתב את הקוד מהתמונה ולחץ על הכפתור וlaquo; צור חשבון & raquo;. להיות מוכן לעובדה שרישומך לקבל את הכללים ואת הסכם של הפרויקט. הבא, אתה יהיה יצירת דמות. עליך להגדיר את ארבעת סינדיקטים קיימים: הקוזה נוסטרה, אחים, אחים שחורים ושומרים צבאיים. לכל סינדיקט יחידה משלו. לאחר ביצוע הבחירה שלך, שים לב לשם של הדמות שלך, בחר בקומה הרצויה, ולאחר מכן ליצור את המראה לטעמך (פנים, שיער).

לאורך כלא המשחק מלחמות באינטרנט צריך לפתח את הדמות שלך. אתה לנוע בביטחון דרך הרמות עד שתגיעו לndash הגבוה ביותר ו; 30. עם כל רמת שעבוד שלאחר מכן אתה צובר שלוש נקודות ומיומנות פרמטרים נקודה אחת. משמעות דבר היא כי נוספת & ndash; החזק הופך את הגיבור שלך. רק לאחר הרמה 15 אתה מקבל חבר מן המניין של סינדיקט, ומקבל הרבה יתרונות. לדוגמא, גישה לחצר משותפת, קעקועים בסינדיקציה לאירוע וlaquo; מהומות בכלא וraquo; ועוד הרבה יותר.

כמובן, כל אחד מסינדיקטים מוזרויות משלו, אבל יש כישורים שזמינים לחברים של כל סינדיקט. מחלקים את הכישורים הכלליים לאקטיביים ופסיבי. שלושה סניפים של מיומנויות כלליות לתת את ההזדמנות לבחור את הדרך של פיתוח שלהם. מיומנויות כוללות סניפים לוחם יד אדירה, מרגישה חודרות זעם מכת לחימה, פצעים פתוחים, סדרה של עבודה, התליין והזעם. סניף זה נועד לגרום נזק מרבי. אם אתה רוצה יש לי מאפיינים הגנתיים גבוהים, לבחור את הסניף של שומר ראש, הכולל את הכישורים הבאים: יעד קשה, יוזם, חוסר התמצאות, ניצול, קיר אבן, גוף חזק, עם הכוח האחרון שלו, נקודת המפנה. ובכן, סניף של שותף נקרא כשרון נועד שימוש יעיל של פריטים נלווים. עם ההתפתחות של ענף זה יהיה נגיש לכישורים כאלה כמו עזרה ראשונה, דברנות, נקודת תורפה, מזיקה, יד שנייה, חישוב רפואי, מדויק, טריק ערמומי. כמו שאתה לומד מיומנויות במהלך המשחק תוכל לפתוח יותר ויותר. אגב, אתה יכול לשפר כאחד מהאזורים, ולהשתלט על הצורך ביותר של שונה.

אחד השבבים מגניבים שמתגאים כלא משחק PANDORA & ndash; קעקועים. זה הנוכחות שלהם מתאפיינות ברשויות שודדים. לכן, אתה תמיד יכול למצוא סוג שלהם. אגב, כאשר אתה רוצה לייפות את הגוף שלך קישוטים סמליים, יהיה בחירה. יותר מ -1,000 סוגים של קעקועים מוצעים לתשומת לבך!

גם לשחק ביד כלא מלחמות , אתה יכול להשתמש בארסנל עצום של נשק. מכיוון שאתה בא כל מיני קרב או המאמן או שחקנים אחרים והמלחמה המתמשכת בין סינדיקטים עצמם, אתה לא יכול לעשות בלי נשק הגון. להצטייד פליז פרקי אצבעות, סכינים, השחזה, אלות, שרשרות וטובות אחרים. יש במשחק והשימוש בסמים. אלה כוללים ערכת עזרה ראשונה, מגביר, וחובבים.

& nbsp;

ראוי להזכיר את האפשרות של יצירת בתוך הכנופיה סינדיקט. שחקנים חכמים יחד כדי לשחק מלחמות כלא משחק המקוונות, באמצעות מלוא הפוטנציאל שלה. זכור כי אתה יכול לקחת בקיבוץ לעתים קרובות לא יכול להרשות לעצמו מתבודד עקשן. אמנם, באופן עקרוני, אף אחד לא הגיע לשום דבר מחייב. לשחק את עצמך בכיף, עוינות לבריאות עם סינדיקטים מנוגדים, ליצור יותר ויותר מהומות בחופש לבחור, והנהלת כלא הפקוחה כעס תא שנא לאין שיעור. בואו לפגוש את כל הציפיות שלך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more